Jump to content
Dogomania

nawilżenie włosa


Toller

Recommended Posts

Potrzebuję dobrego specyfiku nawiżającego włos - najlepiej w spray'u. NIe odżywki, nie szamponu, ale czegoś co pozwoli włos nawilżyc, także lekko odżywić, nie natłuszczając równocześnie nadmiernie.
Mój psiak mnóstwo pływa, tarza się w piachu :razz:, sporo czasu spędza w terenie (gęsty las, krzaki, etc) - sezon wystawowy za nami, ale zależy mi aby jego włos (średnia, podwójna szata z podszerstkiem, okrywowy włos twardy do szorstkiego) miał się w miarę dobrze :cool3:
Słyszałam kiedyś o takim nawilżającym spray'u- nawet nei stricte upiększajacym, a właśnie bardziej leczniczo-pielęgnacyjnym. Wie ktoś coś na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja używam spray'u do nabłyszczania włosa ale wejdźcie sobie na stronkę krakvet.pl bo z tego co wiem to mają dość duży wybór kosmetyków dla psiaków. ja z preparatu Amiwet jestem zadowolona... mój piesek ma piękną, miękką, błyszczącą sierść:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='pluton']Między kąpielami ja stosuje [URL="http://www.zoomania.pl/product_info.php/products_id/2095"]puderek w aerozolu[/URL] Sierść jest jedwabista i nawilżona. Możesz spróbować.[/QUOTE]

W opisie produktu jest że nadaje się dla szorstkowłosych a Ty piszesz że włosy są jedwabne - jak to jest ? Ja myślę o biało- czarnym TT , czy to by się nadawało ? TT nie ma mieć jedwabnego włosa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figarro']Czy to nadaję sie tylko dla pudli czy dla innych dla innych długowłosych też ?[/QUOTE]

Raczej powinno, nie wiem dlaczego miałoby się nie nadawać. Znajoma twierdzi, że jej czarny pies w końcu nie ma odbarwień od słońca (Ice on Ice zawiera filtry czy coś tam).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...