Jump to content
Dogomania

Najważniejszy!


Recommended Posts

Zakładam nowy temat ponieważ nie mogłam znaleźć odpowiedzi na to pytanie na forum! Od 10 latek mam kundelka Aronka... Zawsze był troszke agresywny ale to nam nie przeszkadzało... Mieszkam w domku i na dole mieszka moja bavcia a na górze my mamy swoje mieszkanie.. Arciu od jakiegoś roku zaczą większość czasu spędzać u babci (spać itp.) Babcia go karmi i go bardzo kocha... Od kąd pojawił się yorczuś Aćku wogle nie przychodzi... Mały jest bardzo wesoły i chciał by się pobawić z Aronem ale on na niego warczy i łapie go za szyje (nie gryzie go więc go to nie boli) Ale dużo ludzi ma po 2 psy i się świetnie dogadują mój Mike jest bardzo otwarty tylko Aron go nie akceptuje.. Nie wiem co zrobić chciała bym żeby się jakoś dogadywali!! Pomóżcie!

Link to comment
Share on other sites

A mnie się zdaje, że jeżeli pies jest u babci szczęśliwy to po co to burzyć ?? :roll: Mój pies też nie akceptuje innych psów, ogólnie zanim kupiliście yorka mogliście się zastanowić czy aby to napewno był pies.. z sukami psy łatwiej się dogadują. U mnie przez 2 tygodnie była suka i nie było źle, pod koniec zaczeło się układać fantastycznie, natomiast jak mieliśmy psa to.. były non stop walki, psy trzeba było seperować...

W koncu masz dwa psiaki, jeden u góry drugi na dole, Aron jest starszy i nie ma ochoty na zabawy z młodym psem, tak jak mój czy chcesz go tym męczyć? jeżeli sam nie chce to po co go zmuszac? w końcu domu nie traci.. ;) zastanow się nad tym..

Link to comment
Share on other sites

[b]Żaba[/b] nie chodzi o to że chce go do czego kolwiek zmuszać ale oto, że Aron lubi przychodzić do nas.. A gdy przyjdzie to zaczyna szczekać a ostatnio podsikał nawet róg... A mimo to lubi przychodzić1 Poprostu chciała bym zakopać ten topur wojenny!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...