Jump to content
Dogomania

Galeria mojego rozrabiaka Tofika:)


tofikyork

Recommended Posts

  • Replies 456
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dysia-u'][URL]http://img229.imageshack.us/img229/9123/dsci7979.jpg[/URL]

ale sie uhahałam :multi::multi::multi::multi: nie widziałam jeszcze takiego yorusia :lol::lol::lol:
moje ulubione zdjecie:loveu:[/QUOTE]

Zgadzam się z ta wypowiedzią w 100%:evil_lol::evil_lol:Pozdrowienia w nidzielę:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tofikyork']cześć dziewczyny :lol:
Pięknie dziękujemy za komplementy;)
Dzisiaj toffik wepchał mi sie rano do łóżka i śpi jak dzidziuś :loveu:[/QUOTE]
U nas Fredziula tak zawsze śpi i jescze trzeba jej robić miejsce na poduszecce :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

przepraszam was dziewczyny ale dzisiaj niestety nie będzie fotek bo mój komputer nie chce ze mną współpracować :angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad:
liczą się chęci :oops::oops:
ale jutro obiecuję ze dodam :)

ps. zna któraś może lepszy przede wszystkim szybszy program niż imageshack ??

Link to comment
Share on other sites

Toffik jest cudowny, nie martw się mnie też wiele razy doprowadza do furii ten net:angryy::angryy::angryy:ale kropla drąży skałe:evil_lol::evil_lol:Dasz radę, nie poddawaj się, tylko jak bym mogła miec malusią prosbę, wstawiaj fotki zamiast linków, było by fajnie:razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FREDZIU']Toffik jest cudowny, nie martw się mnie też wiele razy doprowadza do furii ten net:angryy::angryy::angryy:ale kropla drąży skałe:evil_lol::evil_lol:Dasz radę, nie poddawaj się, tylko jak bym mogła miec malusią prosbę, wstawiaj fotki zamiast linków, było by fajnie:razz::razz:[/QUOTE]

no właśnie ostatnio próbowałam ale nie wyświetlały się :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tofikyork']przepraszam was dziewczyny ale dzisiaj niestety nie będzie fotek bo mój komputer nie chce ze mną współpracować :angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad:
liczą się chęci :oops::oops:
ale jutro obiecuję ze dodam :)

ps. zna któraś może lepszy przede wszystkim szybszy program niż imageshack ??[/QUOTE]
Ja nakjczęściej wstawiam przez "tinypick"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...