Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Toller-Fox']My jedziemy jutro o 13 :D[/quote]
Toller, ale ty to pewnie kulturalnie jakiś o hotel zahaczysz. A ja przez całą noc będę podziwiać jakieś pola, lasy i inne autostrady. :wink: No, ale dla przyjemności trzeba trochę pocierpieć, prawda? Zatem do zobaczenia! :D

Link to comment
Share on other sites

Czy wybiera się ktoś z Bydgoszczy do Poznania. Szukam miejsca w autku dla zawodników sekcji agility jadących na zawody, które będą w trakcie wystawy, nie wszyscy zmieszcza mi sie w autku. Potrzebuję miejsca dla jednej osoby ze spanielkiem amerykańskim lub dla dówch osób z malamutką. Jeśli ktoś chciałby pomóc proszę o info na priwa. Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

[quote]stronka Zosi (chciałam wejść i okazało się, że dziś jest niedostępna... pewnie coś jest dodawane, przebudowywane itp...... w każdym razie adres możecie sobie zapisać, bo pewnie niedługo bedzie chodzić )
[url]http://juniorhandling.republika.pl[/url][/quote]
a czasem nie jest to [url]http://www.mlodyprezenter.republika.pl[/url] ?? ;)

Link to comment
Share on other sites

czy ktos ma moze jeszcze jakims cudem miejsce z warszawy lub okolic do Poznania dla jednej osoby i male sznaucerki miniaturowej???
Moj transport chyba nie wypali. Oczywiscie dokladam sie do kosztow moge byc tez zmiennikiem za kierownica:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nice_girl'][quote name='Toller-Fox']My jedziemy jutro o 13 :D[/quote]
Toller, ale ty to pewnie kulturalnie jakiś o hotel zahaczysz. A ja przez całą noc będę podziwiać jakieś pola, lasy i inne autostrady. :wink: No, ale dla przyjemności trzeba trochę pocierpieć, prawda? Zatem do zobaczenia! :D[/quote]
Kulturalnie zachaczę o Dom Kolejarza, hi, hi. Spłukałam sieompletnie na ten test genetyczny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']jeszcze jedna prosba do Poznaniakow.
mozecie mi polecic w okolicach al.Marcinkowskiego jaka fajna restauracje, knajpe. gdyby z psem sie dalo wejsc, to byloby super!![/quote]
W Poznaniu psy raczej nie są mile widziane w lokalach gastronomicznych. Wszyscy boją się Sanepidu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']jeszcze jedna prosba do Poznaniakow.
mozecie mi polecic w okolicach al.Marcinkowskiego jaka fajna restauracje, knajpe. gdyby z psem sie dalo wejsc, to byloby super!![/quote]
Masz stamtąd bliziutko Stary Rynek i knajp do wyboru różniastych. Niektórzy lubią jadać w Sfinxie. Ale z psem to wątpię... Ewentualnie na ogródki, ale nie wiem, czy jeszcze stoją...

Link to comment
Share on other sites

dzieki za odpowiedz. niechec do psow wynika raczej ze strachu przed niezadowoleniem klientow a nie z przepisow SANEPiDu. w salach jadalnych zwierzeta moga przebywac. z tego co wiem, zakaz dotyczy kuchni i przygotowalnii.

bardzo chcetnie pozwiedzalabym Stare Miasto ( Poznaiu nigdy jeszcze nie bylam), ale nie chce psa w hotelu samego zostawiac :roll: , wiec moze znasz cos, co realizuje zamowienia na wynos?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AiMiN'][quote name='an3czka']jeszcze jedna prosba do Poznaniakow.
mozecie mi polecic w okolicach al.Marcinkowskiego jaka fajna restauracje, knajpe. gdyby z psem sie dalo wejsc, to byloby super!![/quote]
Masz stamtąd bliziutko Stary Rynek i knajp do wyboru różniastych. Niektórzy lubią jadać w Sfinxie. Ale z psem to wątpię... Ewentualnie na ogródki, ale nie wiem, czy jeszcze stoją...[/quote]

kiedyś czytałam o jednej z nielicznych restauracji polskich, do której można wejść z psem, co więcej, można dla niego coś zamówić :D na 100% restauracja ta znajduje się w Poznaniu :D , nazywa się [b]Pod Dzwonkiem [/b] ul. Garbary 54, Godziny otwarcia: 12:00 - 24:00

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Ale na te agility to już widzowie mogą wejść?czy dla widzów będzie wystawa otwarta o 10?[/quote]


Sędziowanie zaczyna się od 10, a na samą wystawę można wejść o wiele wcześniej, można zacząć się rozglądać na ringach :D


Ja też będę- obowiązkowo :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...