Jump to content
Dogomania

Husky Dąbrowa Górnicza ma nowy domek!!!!


HebaNova

Recommended Posts

[B]3 lipca na terenie Dąbrowy Górniczej znaleziono młodą suczkę husky[/B], białe ząbki, czyste uszy, łagodna , pieszczoch
nieziemski. Wystraszona, nie ma tatuażu ani obroży, numerka nic, Jest obecnie w cieczce. Poszukiwany jest obecny lub nowy właściciel albo chociaż DT. adopcja bardzo pilna, w obecnym DT sunia nie może długo zostać!!!
tel do osoby która obecnie opiekuje się sunią: 506127791

fotki małej na stronce
[URL="http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/husky-mlodziutka-sunia,129.html"]Husky - młodziutka sunia - FUNDACJA S.O.S. dla ZWIERZĄT[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Suczka bardzo żywiołowa, raczej nie mieszkała w bloku, nie lubi przebywać w mieszkaniu ale może to być spowodowane cieczką, na pewno była karmiona domowym jedzenie uwielbia parówki nie je suchej karmy, obdzwoniłem wetów i schroniska i nic , szukałem ogłoszeń na DG i też nic nikt jej nie szuka. Pilnie poszukuje domu chociaż tymczasowego, suka ma cieczkę i niestety mój pies wariuje ciężko jest ich izolować od siebie

Link to comment
Share on other sites

Cytuję DT


[QUOTE] Niestety w poniedziałek o 13.00 sunie pojedzie do schronu, nie mogę znależdż dla niej tymczasowego domu a u mnie zostać nie może mam psa z dysplazją a ona ma cieczkę, pies notorycznie próbuje się do niej dostać i staje na dwóch łapach dzisiaj trochę okulał. Oddaje ją z ciężkim sercem ale nie mogę narażać własnego psa, tymbardziej że moja suka jej nie toleruje. SPRAWA PILNA MOGĘ JĄ PODRZUCIĆ DO JAKIEGOŚ TYMCZASU MAM TRANSPORT, JEŚLI KTOŚ JĄ ADOPTUJE POKRYJĘ KOSZTY STERYLIZACJII LUB CHOCIAŻ POŁOWĘ KWOTY
[/QUOTE]

nie ma nikt wolnego tymczasu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...