Jump to content
Dogomania

Field spaniel


napciaa

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Darianna']ma oczka, jakby zapomniał zdjęć okularów do opalania :D Zawsze będzie miał takie śmieszne jasne obwódki? ;)[/QUOTE]

pożyjemy, zobaczymy....
ale chyba tak
[URL]http://www.fieldspaniel.se/[/URL]
zerknij w zakładkę champions lub w nyhetar - czyli nowości jest sporo fotek brzydali :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Hejho:) Wkońcu Was tu wytropiłam i ja:)))
Temat średnio się zaczął.. ale naszczęście uciełaś spekulacje - speniel nie spaniel - uff całe szczęście, bo takie czcze na forum boksowanie się z ignorancją nie ma sensu - niektórzy niestety NIE CHCĄ oczu otworzyć - że kynologia to nie 'zapatrzenie w papierki, rodowody' tylko realna dziedzina wiedzy, która od pokoleń skupia ogromną pracę wielu pokoleń hodowców. Ludzi, którzy kiedyś z konkretnych, życiowych pobudek techże rasy powoływali na świat, by służyły swoim konkretnym eksterierem i predyspozycjami we wspólnej z człowiekiem pracy.
A to co dziś mamy na ringach - daj Boże - niech będzie zawsze wymiernikiem pracy tamtych rąk z przed wielu wielu lat..
Bo to w naszych rękach - dzisiejszych hodowców, wystawców, i pasjonatów, leżą dalsze dzieje i kierunek kynologii.
Trzeba to ludziom i nam nawzajem także spokojnie uświadamiać, że KYNOLOGIA to dorobek i dziedzictwo kulturowe a nie mżonka i fanaberia, o które trzeba dbać, kontunuować, bronić i kultywować dla pokoleń:)

A Woodyś morowy spanielek:) baardzoo mi się podoba!
Daj nam tu fotosie - one - te nasze futrzaste - najlepsze są właśnie zapuszczone, naturalne:)
Żebyś widziała mojego Portka - to dopiero Afgan!!
Tylko Ewuniu czy on nie odlatuje Wam na tych pięknych akamitnych rozkosznie dłuuuuuuugich uszatkach:)??
Och jak dłuuugie uszy to Martusia kocha nad zycie takie stworzonka:) Saskja może coś o tym powiedzieć hihih

Bardzooo mocno pozdrawiamy z Portasem!
P.S. I nadal intensywnie szukamy ... wiesz czego Ewciu:)
Buziaki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marciaaa']

Daj nam tu fotosie - one - te nasze futrzaste - najlepsze są właśnie zapuszczone, naturalne:)
Żebyś widziała mojego Portka - to dopiero Afgan!!
Tylko Ewuniu czy on nie odlatuje Wam na tych pięknych akamitnych rozkosznie dłuuuuuuugich uszatkach:)??
[QUOTE]

odlatywać, to nie odlatuje, ale się ciągle o nie potyka :evil_lol:
coś pstryknę może dzisiaj, bo aparat w nocy wrócił z wywczasów na słowacji ;)

Link to comment
Share on other sites

Suuper:) Dziękować za porcję śnieżnych słodkości czekoladowo-czarno 'mmm jagodowych' hehe :D
Ależ Was zasypało... jej czy my mamy jeszcze szansę na zmianę pory roku wkrótce? tzn. zgodnie z planem?
Bo już od tego kurzenia białym puchem tracę powoli nadzieję..

Zdjęcia bardzo dobre Blondyneczko:D Wszystko widać.. dwa przyprószone Stwory - szczęśliwe jak wiewiórki w orzechach:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...