Jump to content
Dogomania

*~* Łobuz CoCo *~*


Nati28

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak priorytetem to szybko doszly i juz sa przekazane :lol::loveu::loveu:

dzisiaj kupilam dla Coco taka kulke na karme, za jak ja sie turla to karma wylatuje a pies ja lapie i je i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona, bo Coco nie za bardzo chcial jesc sucha karme a z tej kulki to wcina bez problemu a przy tym dobrze sie bawi :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Jak priorytetem to szybko doszly i juz sa przekazane :lol::loveu::loveu:

dzisiaj kupilam dla Coco taka kulke na karme, za jak ja sie turla to karma wylatuje a pies ja lapie i je i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona, bo Coco nie za bardzo chcial jesc sucha karme a z tej kulki to wcina bez problemu a przy tym dobrze sie bawi :lol::lol:[/quote]

ciekawa rzecz :lol::lol::lol: Można połączyć przyjemne z pożytecznym;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Jak priorytetem to szybko doszly i juz sa przekazane :lol::loveu::loveu:

dzisiaj kupilam dla Coco taka kulke na karme, za jak ja sie turla to karma wylatuje a pies ja lapie i je i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona, bo Coco nie za bardzo chcial jesc sucha karme a z tej kulki to wcina bez problemu a przy tym dobrze sie bawi :lol::lol:[/quote]

Aha wiem o którą ci chodzi ale ja widziałam że te kulki są bardzo duże i ja robie toffikowi cos takiego że biorę rolkę od papieru i wsypuje tam karmę i z oby stron zatykam gazetą i wtedy toffik musi się do chrupek dostać:D
A ty jaką masz tą kulke dużą czy małą?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tofikyork']Aha wiem o którą ci chodzi ale ja widziałam że te kulki są bardzo duże i ja robie toffikowi cos takiego że biorę rolkę od papieru i wsypuje tam karmę i z oby stron zatykam gazetą i wtedy toffik musi się do chrupek dostać:D
A ty jaką masz tą kulke dużą czy małą?? :lol:[/quote]

My mamy taka Trixie dla malych psow, ale jest sredniej wielkosci jak dla mnie ;)
A ten pomysl z rolka od papieru jest swietny, ja bym na to nie wpadla :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']
dzisiaj kupilam dla Coco taka kulke na karme, za jak ja sie turla to karma wylatuje a pies ja lapie i je i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona, bo Coco nie za bardzo chcial jesc sucha karme a z tej kulki to wcina bez problemu a przy tym dobrze sie bawi :lol::lol:[/quote]Nati, czy mówisz o zabawkach typu KONG? Te rzeczy są swietne. Właśnie czekam na przesyłkę z czymś takim :
[IMG]http://www.zoostacja.pl/images/frontend/theme/Temat1/allegro/image/aukcje/zabawki/kong/teething_stick.jpg[/IMG]
Napełnia się to pianką. "Dzięki specjalnym wypustkom umożliwia masaż dziąseł oraz usuwanie kamienia nazębnego.

Idealnie dopasowany do szczenięcego pyska delikatnie czyści zęby szczeniąt oraz łagodzi ból dziąseł podczas żucia.

Bardzo efektywny w połączeniu z pastą [B]KONG[/B] lub innymi smakołykami wkładanymi w podłużne rowki."

I mamy jeszcze ochotę na :[IMG]http://photos03.allegroimg.pl/photos/oryginal/725/01/41/725014190[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Nie mi chodzi o co innego ale to tez moze byc dobre, nigdy wczesniej tego nie widzialam :p[/quote]Poleciła mi je znajoma, która ma yoraska. Zobaczymy co na nie Elmiś powie. Najbardziej zależało mi na tej, do której wpuszcza się piankę. Ona jest smakowa. Kupiłam miętową na poprawę oddechu ;) Na Allegro jest tego sporo i w sklepach internetowych też.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...