Jump to content
Dogomania

Akitowy mod??


Agappe

Czy potrzebny jest oddzielny moderator w akitach?  

24 members have voted

  1. 1. Czy potrzebny jest oddzielny moderator w akitach?

    • Tak
      22
    • Nie
      0
    • Nie mam zdania
      0
    • Wszystko mi jedno
      2


Recommended Posts

nie wiem czy ktoś zauważył, ale do każdego działu został przyklejony temat Rasowi moderatorzy: [url=http://www.dogomania.pl/forum/f110/announcements.html]Dogomania Forum - Ogłoszenia na Forum : Akita[/url]..




[QUOTE]Czym sie beda roznic od "normalnych"? W uprawnieniach niczym - beda to moderatorzy z prawdziwego zdarzenia. Roznice beda dwie:
1) ich uprawnienia beda dotyczyc jedynie jednego konkretnego forum (lub 2), a nie calych dzialow.
2) to WY ich mozecie wybrac. Jesli wiec na forum Waszej rasy jest osoba, ktorej szczegolnie ufacie i sadzicie, ze powinna zaczac dbac o to forum to prosze o kandydatury. Mozecie tez przeprowadzic wybory" z glosowaniem, a ich wynik przeslac do mnie.

Naszym celem jest stworzenie grupy ludzi, ktorzy:
- sa w stanie szybko reagowac
- potrafia zachowac zimna krew
- znaja sie i orientuja w danym temacie[/QUOTE]


Zatem moje pytanie czy potrzebny nam mod??

mi się jednak wydaje, że tak.. prośba Mitsu z 30 maja o przyklejenie tematu o klubie nadal pozostała bez odpowiedzi.. cenzura, która się pojawiła w tematach z ohisamą została przeprowadzona dopiero na wniosek użytkownika.. dużo zdjeć jest za dużych.. niektóre niewiele, ale są też i takie po ponad 3000x2000 px

jak uważacie?

no i jeśli ktoś jest za to może przy okazji jakies propozycje kto mógłby być takim modem u nas

Link to comment
Share on other sites

Jak najbardziej jestem za! Co wiecej, glosuje na Agappe :)
Kilka razy sie nad ta sprawa zastanawialam juz wczesniej. Wydawalo mi sie niedorzeczne, ze nie posiadamy akitowego moda, ktory zna specyfike grupy, konkretne jednostki i porusza sie w tematach z duza swoboda. Wydaje mi sie, ze Daria jest autentyczna, zyczliwa, empatyczna, komunikatywna, a co najwazniejsze bezstronna i dlatego tez doskonale nadaje sie na tego typu stanowisko. Ponad to jest tutaj wlasciwie od poczatku i budzi spore zaufanie, przynajmniej moje ;)

Link to comment
Share on other sites

jako, że na razie 100% głosów jest za nowym akicim moderatorem to proponuje tak:
[LIST]
[*]do [B]piątku[/B] zgłaszamy [B]kandydary[/B] na moderatórów

[*]w [B]sobotę[/B] stworzę [B]anonimową[/B] [B]ankietę[/B] z kandydaturami
[/LIST]

i hmm tydzień czasu na glosowanie?:roll: mniej / więcej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wani']Jak najbardziej jestem za! Co wiecej, glosuje na Agappe :)
Kilka razy sie nad ta sprawa zastanawialam juz wczesniej. Wydawalo mi sie niedorzeczne, ze nie posiadamy akitowego moda, ktory zna specyfike grupy, konkretne jednostki i porusza sie w tematach z duza swoboda. Wydaje mi sie, ze Daria jest autentyczna, zyczliwa, empatyczna, komunikatywna, a co najwazniejsze bezstronna i dlatego tez doskonale nadaje sie na tego typu stanowisko. Ponad to jest tutaj wlasciwie od poczatku i budzi spore zaufanie, przynajmniej moje ;)[/quote]

Zgadzam sie z Wani, ja zaraz po zalogoaniu czyli w styczniu pisalam do moda i do dzisiaj odpowiedzi nie otrzymalam !!!!! W koncu napisalam do admina i odpisal mi ze taka jest procedura i trzeba czekac na odpowiedz. I czekam :evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']jako, że na razie 100% głosów jest za nowym akicim moderatorem to proponuje tak:
[LIST]
[*]do [B]piątku[/B] zgłaszamy [B]kandydary[/B] na moderatórów

[*]w [B]sobotę[/B] stworzę [B]anonimową[/B] [B]ankietę[/B] z kandydaturami
[/LIST]
i hmm tydzień czasu na glosowanie?:roll: mniej / więcej?[/quote]

Wg mnie musisz przyspieszyc procedury.
Tydzień masz na wszystko!
Tyle Margo zamierza czekac:loveu:

Link to comment
Share on other sites

jestem, jestem, czytałam i czekałam aż się jakies inne kandydatury pojawią, no ale skoro nadal ich nie ma to odpowiem..

no więc tak jesli chodzi o chęci - sa jak najbardziej.. zbyt dużo modzi nieznający forum akit już tu namieszali, pousuwali, itd.. :mad:

czas - z tym różnie bywa.. jesli zostanę modem to podczas sesji będziecie musieli mi troche odpuścić, chociaż nawet wtedy staram się czytać każdy akitowy post, mimo iż w nie wszystkich tematach się odzywam..

i jeszcze jedna kwestia w razie czego liczę na Waszą współprace, propozycje zmian, rozbudowy, itd ;)

tak czy inaczej czekam do końca dnia na jakieś inne kandydatury.. jeśli ich nie będzie, to i głosowanie nie potrzebne, więc wyśle link do tego tematu adminowi

Link to comment
Share on other sites

sytuacja wygląda następująco: admini do środy zbierają kandydatury na moderatorów wszystkich ras..
wszystkie propozycje znajdują się tutaj:
[url=http://www.dogomania.pl/forum/f110/announcements.html]Dogomania Forum - Ogłoszenia na Forum : Akita[/url]

admini muszą jeszcze zaakceptować danych kandydatów..
w czwartek pierwsze osoby dostaną nowe uprawnienia..

tak więc jeszcze terotycznie do środy można zgłaszać kandydatów

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

tak informacyjnie.. chociaż nie ma o czym informować - administracja zamilkła w tym temacie :roll: żaden termin nie został podany.. możliwe, że nowych modów wprowadzą dopiero jak dogo będzie działała bez zarzutów.. a wciąż się wiesza i sa inne problemy.. więc zostało nam cierpliwie czekać

Link to comment
Share on other sites

"Świeżynka" z administracji:
[quote name='Margo']Wszystko juz gotowe. Trezba bylo odczekac, aby sprawa sie uspokoila... Przy okazji troche kandydatow nam odpadlo z banami.. No i kilku...z powodu niskiego progu pobudliwosci.. ;-)

Po weekendzie (czyt Swiatowce) nowi modzi dostana powiadomienia na priwa z pytaniem, czy nadal chca moderowac... [/quote]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...