Jump to content
Dogomania

Klatovy 2009


marmur
 Share

Recommended Posts

Witam. Pragnę oznajmić że Grand Impresario Dvomaro w dniu wczorajszym na wystawie w Klatovych zakończył championat Czech. Rasę wygrał Iperyt Braudag z klasy pośredniej. Pokonał stawkę championów. Pozdrawiam. "Na skle....":multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam. Czapelka pochwal się wycieczką i sukcesami. Jak było w Rumunii. Gdzie byłaś i z którymi pupilami. Jak podróż. Rumunia do tej pory dla mnie jest dość tajemnicza. Byłem tam przed 30 laty. Co jesteś taka tajemnicza. A tak w ogóle to nasze forum staje się bardzo tajemnicze:p
Pozdro. Marek.

Link to comment
Share on other sites

Gokaiba - co to za jakieś insynuacje? żadne to moje "głębokiego wejścia w świat polskiej kynologii":angryy: Po prostu byłam bardzo zmęczona - z Rumunii droga daleka, a jeszcze z przygodami, wiec padłam po powrocie.
Przed wczoraj napisałam długaśnego posta, ale mi go wywaliło w kosmos i nic nie mogłam pisać na dogo, bo mi jakiś błąd na stronie wyskakiwał:roll:
Dopiero dziś zniknęła ta informacja, wiec pewnie sklece parę słów, ale to za chwile, bo żarcie dla psów się gotuje - mam Elanke na wczasach, więc porozpieszczam zwierzynę jakimiś pysznościami:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...