Jump to content
Dogomania

Pixi- moje małe szczęście:)


Doti1986

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Doti1986']Już wróciłam:) Weekend się trochę przedłużył ale wypoczęłam:)[/QUOTE]
Cześć Doti:) jak już tak wypoczełaś to masz duzo energii na robienie i wstawianie zdjęć Pixuli;) ja też wypoczełam i od dziś zaczyna się znowu szkoła, ale w sumie się ciesze, bo mi sie troche nudziło:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Chcialas napisac trzeciego hihi Klaudia ma juz dwa psy...[/QUOTE]

No tak, w sumie to chodziło mi drugiego yorka, ale trzeciego psa, racja ;)
To w takim razie zanim Was dogonię, to minie trochę czasu... [COLOR=PaleTurquoise]chyba że wcielę w życie plan podprowadzenia Gracji małej Gracusi :evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky'][COLOR=PaleTurquoise]chyba że wcielę w życie plan podprowadzenia Gracji małej Gracusi :evil_lol:[/COLOR][/QUOTE]
Kobito, a Wy tam w lubelskim yorków nie macie, żeby po małą Gracusię Ci się chciało wybierać? Nie żeby mi nie pasowało, ale to kawał drogi przecie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Kobito, a Wy tam w lubelskim yorków nie macie, żeby po małą Gracusię Ci się chciało wybierać? Nie żeby mi nie pasowało, ale to kawał drogi przecie :evil_lol:[/QUOTE]

Karola migiem będzie u Ciebie bo ma helikopter....:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*']Kobito, a Wy tam w lubelskim yorków nie macie, żeby po małą Gracusię Ci się chciało wybierać? Nie żeby mi nie pasowało, ale to kawał drogi przecie :evil_lol:[/QUOTE]

A miałam napisać 'Klaudia nie czytaj tego posta' :diabloti:
Ale jak już przeczytałaś, to powiem ci, że nie, nie mamy TAKICH yorków :eviltong:
E tam kawał drogi, jakąś akcję się zorganizuje :loveu: Joli wpadł w oko Apuś, i z tego co pamiętam też blisko do niego nie miała, a jakoś pyk myk i Mini jest u niej :loveu:

[B]Jolu[/B], no ba... helikopter, samolot, 15 minut i jestem u was :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Joli wpadł w oko Apuś, i z tego co pamiętam też blisko do niego nie miała, a jakoś pyk myk i Mini jest u niej :loveu:

[B]Jolu[/B], no ba... helikopter, samolot, 15 minut i jestem u was :loveu:[/QUOTE]

No właśnie,jeśli dobrze pamietam to ponad 400km. I było myk i piękny Mini u mnie :loveu:
No ja myślę,że do nas byś też zawitała :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...