Jump to content
Dogomania

Pixi- moje małe szczęście:)


Doti1986

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witamy piękną Piksunie
Ślicznie razem wyglądają jak tak śpią
a ja zazdroszczę takich widoków bo mój Toffiś to w łóżku wytrzymuje najwyżej 15 min i zaraz ucieka na dywan i tak jest całą noc ,a jak zmarznie to się skrabie zeby go wziąść na łózko ale tylko na 15 min ,to dopiero cudak

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*kleo*'][URL]http://img200.imageshack.us/img200/5333/pict8421.jpg[/URL] przy tym zdjęciu w pierwszej chwili zwątpiłam, co Pixula właściwie robi :evil_lol:[/QUOTE]

hihi złapałam ja na przeciąganiu się ale potrafi w takiej pozycji dość długo leżeć nawet kiedyś tak przysnęła:)

Link to comment
Share on other sites

Do mnie coś ostatnio pixi podchodzi z rezerwa jakby się mnie bała tylko się zastanawiam czemu bo przecież nic złego jej nie robię a jak dochodzi do momentu czesanie to nie uwierzycie tak drży ze strachu że cała się trzęsie aż się jej uspokoić nie da a jak widzi że idę to chowa sie pod biurko i nie chce wyjść nie wiem co jej zrobiłam że tak na mnie reaguje:((((

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://img707.imageshack.us/img707/3421/dsc00064g.jpg[/URL] fajne :)

Doti a jak twój M daje twoje zdjęci n forum motorowe:grins:

Dziwne te jej reakcje... może nie czesz jej tak często, a jak ma kołtunki w takich miejscach niewidocznych to powycinaj je, żeby czesanie (a przy okazji ty) nie kojarzyło się tylko z bólem. Ja Tolce np. wycięłam kołtunky koło "kaczuchy", bo jak miała cieczkę to tak się lizała, że porobiła sobie dredy, n i część pod pachami jej wycięłam, bo widziałam, że ją boli jak rozczesuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karkakarka'][URL]http://img707.imageshack.us/img707/3421/dsc00064g.jpg[/URL] fajne :)

Doti a jak twój M daje twoje zdjęci n forum motorowe:grins:

Dziwne te jej reakcje... może nie czesz jej tak często, a jak ma kołtunki w takich miejscach niewidocznych to powycinaj je, żeby czesanie (a przy okazji ty) nie kojarzyło się tylko z bólem. Ja Tolce np. wycięłam kołtunky koło "kaczuchy", bo jak miała cieczkę to tak się lizała, że porobiła sobie dredy, n i część pod pachami jej wycięłam, bo widziałam, że ją boli jak rozczesuję.[/QUOTE]

Teraz czeszę ją raz dziennie bo jak widzę jak się mnie zaczęła bać to aż mi się żal zrobiło że własne maleństwo się mnie boi:( A jak widzę jakie ma "delirium" przy czesaniu to mam ochotę jej wcale nie rozczesywać a kołtunki miała wycięte u fryzjera czasami się zdarzają się jakieś malutkie ale odkąd nie chodzimy w kombinezonie to nie mamy problemu z czesaniem:( Sama nie wiem co jej jest:(

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny już wiem dlaczego Pixi tak się mnie bała wczoraj naboriła a dopiero dzisiaj zauważyłam szkodę;) Jak pojechaliśmy wczoraj z mężem na zakupy i zostala sama w domu to zainteresowała się kablem od ładowarki na szczęście nie był podpięty bo go przegryzła złośnica jedna i dzisiaj patrzę chcę telefon podładować a tu ładowarka w częściach;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doti1986']Dziewczyny już wiem dlaczego Pixi tak się mnie bała wczoraj naboriła a dopiero dzisiaj zauważyłam szkodę;) Jak pojechaliśmy wczoraj z mężem na zakupy i zostala sama w domu to zainteresowała się kablem od ładowarki na szczęście nie był podpięty bo go przegryzła złośnica jedna i dzisiaj patrzę chcę telefon podładować a tu ładowarka w częściach;([/QUOTE]

Pixi taką łobuzicą hehehe
Moja Inka jak nabroi to kładzie się, kuli jak mnie widzi. I wtedy wiem, ze coś jest nie halo. Trzeba biegać po całym mieszkaniu i szukać o co chodzi.
Miłego dnia dziewczyny:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...