Jump to content
Dogomania

Najgorsza lub najlepsza wystawa 2009 roku


insomniaaaa

Recommended Posts

nie wiem czy taki wątek już był czy też nie ale postanowiłam go założyć :p.

Chciałabym abyście tu wypowiadali się o wystawach na których byliście. Sezon dopiero w połowie ale już trochę tych wystaw było :eviltong:

Moim zdaniem najgorsza wystawa na której byłam do tej pory to [B][FONT=Arial]

[URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/2008/wystawa2008.html"][COLOR=#000000]XXXVI Krajowa Wystawa Psów Rasowych [/COLOR][COLOR=#000000]- 19.04.2009[/COLOR][/URL][URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/2008/wystawa2008.html"][COLOR=#000000] oraz [/COLOR][/URL][URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/2008/gr8/gr8.html"][COLOR=#000000]V Krajowa Wystawa Grupy VIII FCI - 18.04.2009 w Częstochowie.[/COLOR][/URL]

[/FONT][/B][FONT=Arial]bardzo , ale to bardzo słaba organizacja, złe oznakowanie dojazdu, właściwie to jego brak ( w dodatku remont drogi) ... miejsce też bardzo trafnie wybrane :diabloti: ... w tym samym czasie zlot motocyklistów .... tylko pogratulować ... błędy w katalogach (znajoma wystawiała psa w klasie młodzieży w katalogu naraz stał się suczką :evil_lol: ) i z numerami.... jakaś gapa przysłała mi błędny numer ...

Pierwszy raz byłam na tej wystawie i najprawdopodobniej ostatni ....
[/FONT][URL="http://www.zkwp-czestochowa.org.pl/wystawy/2008/gr8/gr8.html"] *[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tak, Częstochowskie wystawy to jak zwykle największa porażka :angryy: Do tego jeszcze podawanie zlych informacji w sekretariacie, i jak poszłam się zapytac czemu, to jeszcze na mnie nawrzeszczano, że jestem nieodpowiedzialna (mimo że przyszłam pod honorowy CONAJMNIEJ 30min przed czasem..)

A najlepsza? Moim zdaniem [U][B]Międzynarodowa w Opolu - 25-26.04[/B][/U] - na prawdę organizacja SUPER, w katologu czytelny rozkład ringów, MP dostosowany do oceny na ringu + ogłaszany, do tego świetny wystrój w hali :D w przyszłym roku na pewno pojadę! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

siostra mojego psiaka byla wystawiana w Czestochowie i nagle z Australian Silky Terrier stala sie w katalogu (w spisie na stronie oddzialu tez) Terierem Australijskim :p zastanawia mnie co z CWC i ocena ktora dostala... bedzie sie to liczyc czy nie :|
reszty nie bede komentowac bo tylko zaslyszalam opinie (negatywne), a mnie tam nie bylo.

Link to comment
Share on other sites

w Słupsku nie bylam;)
Częstochowa ... taak ... Strasznie! Nie było miejsca, żeby się rozłożyć z psami, wszędzie przy głównym ringu niby mieli siedzieć sędziowie; w rezultacie siedzieli na Głownym, zaraz przy wyjściu. Ogólnie zabrali i tak malusią powierzchnie ringu, na pomocniczy nie było wejścia! w 'przerwie między wyborami' (jest coś takiego?) sędziowie miło sobie rozmawiali, odwórceni tyłem- najśmieszniejsza sytuacja na wystawie;)
Było kilka innych ekscesów, ale co będę mówić

Link to comment
Share on other sites

Trafiła się jeszcze gorsza wystawa niż opisane częstochowskie. Tak którą mam na myśli była tylko strata czasu i pieniędzy...ale o tym niebawem....to jeszcze zbyt gorąca sprawa :angryy:.

Przyznam, że mimo ,iż te częstochowskie były straszne jeśli chodzi o sprawy organizacyjne, to postarali się o na prawdę dobre sędziny w VIII grupie :multi: [FONT=&quot][SIZE=3][B]Riita Liisa Lehtonen[/B] i [/SIZE][/FONT] [FONT=&quot][SIZE=3][B]Kirsi Nieminen[/B] :-). [FONT=Verdana][SIZE=2]Z przyjemnością wracam do opisów jakie od nich otrzymał mój psiak,a są długie i rzetelne. [/SIZE][/FONT][/SIZE]
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...