Jump to content
Dogomania

dziwne odgłosy psiaka


anulucha

Recommended Posts

Mój piesek - 7 lat, obecnie jest leczony (od piątku) na gardło gdyż nagromadził bakterie paciorkowca i gronkowca. Ale przy tym od pewnego czasu zaczął wydawac dziwne odgłosy (też ok tyg)jakby warczenia, burczenie ale tylko gdy sie kładzie tzn. gdy kładzie główke na podłodze. Infekcja nie jest mocna, ale niestety przewlekła.Wcześniej był leczony na gardło lecz nie dokurował się do końca, dopiero teraz robiony był wymaz co pomogło dobrać w końcu odpowedni antybiotyk. Wet. wykluczył zapadnięcie się tchawicy, plucka i oskrzela ma czyste. Nie podjelismy narazie żadnych środków co do tego bo może być to spowodowane ta infekcją , ale bierze abtybiotyki juz tydzin a dzisiaj nasiliły się te odgłosy. Nie stracił radości zycia, ani energi, apetyt dopisuje jak zawsze, chętny do zabawy i pierwszy na spacery. Może ktos spotkał się z czyms podobnym ? Proszę o pomoc, bo niestety na necie nic na ten temat nie moge znaleść.

Link to comment
Share on other sites

nie dopisałam istotnej rzeczy, że mój psiak ma takie napady kaszlu jakby na wymioty i zaczerwienione gałki oczne, czyzby mógłby być to KASZEL KENELOWY ? tyle, że nie żyje w grupie psów, jedynie na dworze biega z innymi zaprzyjaźnionymi pieskami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...