Jump to content
Dogomania

Chora Miłość, a Pies bez szans:( Potrzebny DT, bo inaczej schron!!! Pomóżcie ogłaszać


ASIA-ASIA

Recommended Posts

[B]Historia tego psa jakich wiele, śliczna puchata kuleczka, pełen zachwyt, "pańcia"[/B]
[B]rozczulona widokiem kruszynki i na tym koniec:( Piesek dorósł a "pańcia" zmieniła obiekt [/B]
[B]westchnień i tych ludzkich i tych psich.[/B]
[B]Wyprowadziła się ze słowami "Nie zabieram go, bo sobie inaczej go wybrażałam".[/B]
[B]Został pan, który pozwalał psu na wszystko, spanie w łóżku, szaleństwa...[/B]
[B]i tak sobie żyli... rozbrykany piesek i jego pan. Ale sytuacja się zmieniła, pan musiał[/B]
[B]wyjechać "za chlebem". Przed wyjazdem poprosił mnie abym znalazła dla niego jakiś dom.[/B]
[B]Tylko, ze TO GRANICZY Z CUDEM!!!!!! [/B]
[B]Pies jest pod opieką jego schorowanych rodziców, którzy kompletnie nie dają sobie [/B]
[B]z nim rady. Pies bardzo ciągnie na smyczy a pan o kuli :( pani w poniedziałek [/B]
[B]t.j 8 czerwca idzie do szpitala. Wspominała mi , ze chyba go odda do schroniska;([/B]
[B]ALE ZE SCHRONISKA ON NIGDY NIE WYJDZIE!!!!![/B]
[B]Pies NIE nadaje się do dzieci, przynajmniej na razie, bo przez swoja niezdarność[/B]
[B]może zrobić krzywdę. Jego serducho jest WIELKIE!!! I kocha wszystkich bardzo wylewnie.[/B]
[B]Jest silnym psem i jak z całym impetem leci się przywitać z człowiekiem, to naprawdę [/B]
[B]trzeba uważać żeby się nie przewrócić.[/B]
[B]Do innych psów też się NIE nadaje, bo jest zazdrosny o wzgledy człowieka i potrafi nieźle [/B]
[B]dać w kość. Mój pies "Książe Ryszard" :P już odczuł jego kiełki na własnej skórze.[/B]
[B]Piszę w imieniu tego Psa : RATUNKU!!! POMOCY!!!! Jak mnie zamkną za tymi kratami, [/B]
[B]to przez moja niezdarnosc, zbytnią wylewność NIGDY tych krat nie opuszczę!!! [/B]
[B]Kazdy woli psa grzecznego , ułożonego i spokojnego:( a ja jestem takim roztrzepańcem, [/B]
[B]że trudno za mną nadążyć:( [/B]
[B]Najgorsze jest to, na moje szczęscie lub nieszczęście:( że jestem nauczony czystości.[/B]
[B]W domu się nie załatwiam!!! A bywaja takie dni, ze pani nie ma siły wyjść ze mną na spacer [/B]
[B]i trzymam wtedy przez DWA DNI!!!![/B]
[B]KTO POMOŻE TEMU BIEDAKOWI ???????? Ja wiem , ze to graniczy z cudem aby ktokolwiek chciał [/B]
[B]tego psa:( Pomózcie ogłaszać, proszę !!!!! (chociaz to chyba beznadziejny przypadek)[/B]
[B]Pies ma ok. 2,5 roku i jest taki pokraczny jak mieszanka labka z bassetem. [/B]
[B]POMÓŻMY MU!!!!! Mój nr gg 8679701[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...