Jump to content
Dogomania

Mikuś z posagiem! - Już w WE WŁASNYM DOMKU! Dzięki Maitris i Jej Mamie!


PON-ka

Recommended Posts

[quote name='Maitris']który najwidoczniej już działa mimo, że psiak nie wykąpany :lol:


Szybka i kompleksowa metamorfoza :cool3: Naprawdę teraz to prawie aniołeczek z niego :loveu: Prawie, bo wskoczył rano na sofę i mościł się pazurami, ale wystarczy klaśnięcie i natychmiast przerywa drapanie i schodzi, więc pod względem posłuszeństwa też jest cudowny :)[/quote]

No to Maitris jestes cudotwórczynią, bo Miki wygląda jakby co dopiero wyszedł spod prysznica. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]

Piszesz, że" klaśnięcie " przywołuje Mikiego do porządku - to znaczy, że coś słyszy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PON-ka']No to Maitris jestes cudotwórczynią, bo Miki wygląda jakby co dopiero wyszedł spod prysznica. [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon7.gif[/IMG]

Piszesz, że" klaśnięcie " przywołuje Mikiego do porządku - to znaczy, że coś słyszy?[/quote]

no, bardzo wyglada!!! W ogole jakby byl u was od zawsze. Zdjecie w budce slodziutkie, ales PON-ka utrafila go z nabytkiem!! I jaki szykowny w tej obrozce! Kocham te jego uszki sterczace, jak mu sie wymyje cialko to mozna mu szeptac rozne slodkie glupoty prosto w uszko - ja tak robie mojej minisznaucerce, ona sie potem pewnie ze mnie smieje, ale zawsze pilnie slucha. No pewnie z eon kapuje klaskanie - moze meic ajkeis resztki zachowane, a zreszta moze sama wibracja powietrza albo powierzchni (tupanie) jest dla niego czytelna. Zuch piesek z niego, ot co!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Mikuś już szczęsliwy i bezpieczny, teraz ja błagam o pomoc dla tego chłopaka

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-niuf-duzy-czarny-kudlacz-z-ostatniej-szansy-potrzebne-wsparcie-na-hotel-143007/"]SZNAUCER ? NIUF? duży czarny kudłacz z Ostatniej Szansy - POTRZEBNE WSPARCIE NA HOTEL[/URL]

zapraszam na wątek Dinga z Ostatniej Szansy i proszę o pomoc - wsparcie na hotel i rozreklamowanie wątku :modla:

[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/1258/e0c0d391ec9e4d63.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Mikuś już szczęsliwy i bezpieczny, teraz ja błagam o pomoc dla tego chłopaka

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/sznaucer-niuf-duzy-czarny-kudlacz-z-ostatniej-szansy-potrzebne-wsparcie-na-hotel-143007/"]SZNAUCER ? NIUF? duży czarny kudłacz z Ostatniej Szansy - POTRZEBNE WSPARCIE NA HOTEL[/URL]

zapraszam na wątek Dinga z Ostatniej Szansy i proszę o pomoc - wsparcie na hotel i rozreklamowanie wątku :modla:

Ok, Malawaszko. Przeczytałam i będę kombinować co dalej.

Link to comment
Share on other sites

o rany boskie, drugi mikus!!!! jak ludzie moga wyrzucac cos tak uroczego - czy widzicie ze ona ma te oczy takie jakby juz stracil nadzieje?!?! ja mialam znajde podobna, miala na imie Carramba....Czy my bedziemy potrzebowac druga wyprawke? Pytam serio, widac ze to troche dziala na podwyzszenie zainteresowania, dowod mamy z Mikusiem. Zapodajcie wiecej szczegolow o nim - jaki wiek, etc. Ratunku, czemu ja nie mam wiecej pieniedzy?!?!? Rozne durne gropy w chili keidy my tu mamy taki dylemat kupuja sobie brylanty, a pomyslcie ile by sie dalo uratowac psow za jedno takie glupie swiecidlo....

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Mikuś nazywa się teraz Wacuś. We czwartek dostałam maila od Maitris, że Wacuś dobrze się miewa. Zero agresji- chodząca oaza spokoju. Apetycik ma, nadal lubi drapanie po zadku i częściej posypia sobie ( może z powodu upałów?). Ale jak Maitris pojawiła się w domu ze swoją nową suczką Korą ( też z łódzkiego schronu), to przez pierwsze dwa weekendy Wacek ożył jako mężczyzna :-). Ale, teraz udaje że jej nie dostrzega - Być może jego męskie "ego" zostało urażone :-) .
Także wszystko OK.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Niestety mam przykre wieści...
Ani Mikusia/Wacka ani Brutusa już nie ma :-( Odeszli w tym roku, Mikuś koło marca a Brusiu w czerwcu.
Mikuś miał się dobrze, ale coraz więcej spał, nawet krótkie spacery go męczyły i wracał na rękach... Dopadła go starość, dla weta nie było wątpliwości że coś innego może mu dolegać. I pewnej nocy po prostu nie wstał na poranne siusiu i mama znalazła go "śpiącego" w budce :-(
Przynajmniej ostatnie lata spędził w domu...i miał gdzie zgasnąć :(

Przepraszam, że nie poinformowałam Was od razu, ale Mikuś to był psiak mojej mamy, nie widziałam go tak często, bo rzadko mogłam wrócić do domu, zresztą nawet nie wiedziałam jak Was o tym poinformować. Wiem, że się starałyście znaleźć mu dom na długie lata i Mikuś miał u nas szansę by żyć u nas do końca... i ten koniec właśnie dla niego nadszedł :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maitris']Niestety mam przykre wieści...
Ani Mikusia/Wacka ani Brutusa już nie ma :-( Odeszli w tym roku, Mikuś koło marca a Brusiu w czerwcu.
Mikuś miał się dobrze, ale coraz więcej spał, nawet krótkie spacery go męczyły i wracał na rękach... Dopadła go starość, dla weta nie było wątpliwości że coś innego może mu dolegać. I pewnej nocy po prostu nie wstał na poranne siusiu i mama znalazła go "śpiącego" w budce :-(
Przynajmniej ostatnie lata spędził w domu...i miał gdzie zgasnąć :(

Przepraszam, że nie poinformowałam Was od razu, ale Mikuś to był psiak mojej mamy, nie widziałam go tak często, bo rzadko mogłam wrócić do domu, zresztą nawet nie wiedziałam jak Was o tym poinformować. Wiem, że się starałyście znaleźć mu dom na długie lata i Mikuś miał u nas szansę by żyć u nas do końca... i ten koniec właśnie dla niego nadszedł :([/QUOTE]

Ja cos tak czulam wiosna, ze jego juz nie ma. Nawet w maju, widzialam sie z Miss Funia i rozmawialysmy, czy aby Mikus jest jeszcze? Maitris, dalyscie z Twoja Mama Wacusiowi wszystko, co najlepsze- prawdziwy dom. To byla dla Niego piekna "jesien zycia", po tylu latach poniewierki w schronie. Biedna Twoja Mama, ze miala Go tak krotko :-( No i jeszcze Brusio Was opuscil :-(
Pozdrowionka dla Was Wszystkich,
PON-ka i Lala

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PON-ka']Ja cos tak czulam wiosna, ze jego juz nie ma. Nawet w maju, widzialam sie z Miss Funia i rozmawialysmy, czy aby Mikus jest jeszcze? Maitris, dalyscie z Twoja Mama Wacusiowi wszystko, co najlepsze- prawdziwy dom. To byla dla Niego piekna "jesien zycia", po tylu latach poniewierki w schronie. Biedna Twoja Mama, ze miala Go tak krotko :-( No i jeszcze Brusio Was opuscil :-(
Pozdrowionka dla Was Wszystkich,
PON-ka i Lala[/QUOTE]

Dziękuję :(
Mama faktycznie się nim nie nacieszyła, ale jednocześnie był z nami na tyle długo, że wszyscy się przyzwyczaili do jego charakterku, czy do tego jak śmiesznie dreptał i nie słysząc nic- wyglądało jakby wszystko na tym świecie miał totalnie gdzieś, bo on właśnie sobie idzie :(

Kora, którą przygarnęłam dla siebie została u rodziców zastępując Brusia, bo we wakacje wykazała się mocnym instynktem pilnowania podwórka i nie miałam sumienia zabierać jej z powrotem. I dobrze, że to taka pogodna sunia, bo Brusia też ogromnie przeżywali.:sad:
Pozdrawiam,
Paulina

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...