Jump to content
Dogomania

Mikuś z posagiem! - Już w WE WŁASNYM DOMKU! Dzięki Maitris i Jej Mamie!


PON-ka

Recommended Posts

Ja do sierpnia będę dysponowała dużą ilością wolnego czasu, więc zawsze chętnie mogę pomóc w ogłaszaniu. Niestety tylko w taki sposób mogę Wam pomóc. Jeżeli będziesz potrzebowała pomocy to zawsze możesz śmiało mi na pw przesłać jakieś psiaki do ogłoszeń :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 164
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lilmo']Ja do sierpnia będę dysponowała dużą ilością wolnego czasu, więc zawsze chętnie mogę pomóc w ogłaszaniu. Niestety tylko w taki sposób mogę Wam pomóc. Jeżeli będziesz potrzebowała pomocy to zawsze możesz śmiało mi na pw przesłać jakieś psiaki do ogłoszeń :)[/quote]


tak tak tak - przy szczeniakach nam bardzo bardzo pomogłaś więc :Rose: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Bardzo, bardzo Wam dziękuję ( chociaż według przesądu chyba nie powinnam ) :Rose:

Postanowiłam sobie jednak zrobić małą przerwę w nauce, a jako, że czarujący Miki mi cały czas w głowie siedział, postanowiłam tą przerwę przeznaczyć na poogłaszanie go :oops:

I tak oto Mikuś pokazuje jaki jest piękny w takich serwisach ogłoszeniowych jak:

lodz.gumtree.pl
adopcjepsow.org
kupiepsa.pl
eoferty.com.pl
kupsprzedaj.pl
hodowcy.com.pl ( a tym samym psy-ogloszenia.pl
oxl.pl
kokosy.pl
przygarnijzwierzaka.pl
nasipupile.pl
24polska.pl
ogloszenia.interpress.pl

Oby ktoś wypatrzył biedaka.[/QUOTE]
Lilmo jesteś WIELKA!!!

Link to comment
Share on other sites

Hej, byłabym zainteresowana tym psiakiem :razz:
Tylko mam takie pytanie... jestem spod Łodzi, w Łodzi będę jutro i mogłabym już jutro zabrać psiaka do domu...
Jeśli nie jutro to za ok. dwa tygodnie.
Z kim mam się umawiać po miseczkę? Byłaby możłiwość załatwienia wszystkiego jutro? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tak, mam już dwa psy, jednego kundelka i miśka-owczarka kaukaskiego, ale znalazło by się jeszcze miejsce dla małego psiulka ;) Poza tym mam 2 świnki morskie (zaadoptowane, z forum [URL="http://www.swinkimorskie.eu/forum"]www.swinkimorskie.eu/forum[/URL] , mam za sobą obowiązkową wizytę przedadopcyjną właśnie w sprawie świnek, tak więc o "rekomendacje" można spytać kimerę, ayię lub Puckę69-to od niej wzięłam świnki :))

Hmm... dzisiaj juz za późno by dzwonić, to może sprawdzę jutro rano przed wyjazdem to forum.

Link to comment
Share on other sites

nie powinny mieć, jakiś czas temu znalazłam w lesie sznaucera olbrzyma, zaciągnęłam do domu i nie było żadnych wojen czy nawet warczenia (psiak został wydany,bo jeden duży na podwórku jest wystarczający) :)
AAA, no i jeśli wszystko pójdzie dobrze z Mikusiem to trafi do domu z podwórkiem, oczywiście na kanapę :D Potrzebny jest w naszej rodzinie mały kanapowiec do rozpieszczania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']aaa no i najlepiej zadzwoń do [FONT=Times New Roman][B][SIZE=4]Magdy tel. 501 120 646 jakby dziś na forum nie odpisała[/SIZE][/B][/FONT]
[/quote]

Malawaszko. Jestesm juz poz rozmowie telefonicznej z Maitris ( także dotarła do mnie). Jeszcze dziś odezwie się do Niej Nasza MissFunia, to sobie porozmawiają o szczegółach. Dech mi zapiera, że Mikuś ..... ! Sama wiesz, bo boję się zapeszyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']zaciskam :kciuki: z całej siły bo to byłoby niesamowite szczęście i kolejny dowód na to, że jednak warto na dogomanii zakładać wątki bo czasem i tu znajdują się super domki :kciuki:[/quote]
Przyłaczam sie:lol:i kciuki trzymam z Toba,razem razniej:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']puk puk zlitujcie się moje drogie no bo kolejny siwy włos się pojawia na mej łepetynie :evil_lol:[/quote]

Już,już piszę, choć też znoszę jajo. Nasza Miss Finia ma dzis dzwonić o 22.00 ( naszego czasu) do Maitris i jej Rodziny. Także musimy się jeszcze uzbroić w cierpliwość, choć to trudne. jak tylko coś będę wiedzieć, to migusiem się odezwę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no! lepsze taki info niż żadne ;) zatem nadal :kciuki: i czekamy [SIZE=1]nie[/SIZE]cierpliwie :oops::lol:[/quote]
No to piszę. Nasza Miss Funia jest juz po rozmowie z Mamą Maitris - bo Mikuś tak na prawdę będziej [B]Jej[/B] kanapowcem. Wszystko jest na bardzo dobrej drodze, żeby Miki za 2 tygodnie ( słownie: dwa tygodnie!!!, czyli 28.06.09(niedziela)) był już w NOWYM DOMKU na [B][U]ZAWSZE.[/U][/B]

Szczegóły opisze Miss Funia jutro. Przez te 2 tygodnie będzie też miała stały kontakt mailowy z Maitris.

To tyle, żeby zaspokoić pierwszą ciekawość.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam się pocieszyć troszkę, ale skoro malawaszka zabrania to się dostosuję :oops: :lol: W takim razie przed nami dwa tygodnie mocnego trzymania kciuków! Mikuś trzymam bardzo, ale to bardzo mocno. Napewno się uda! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']i NIE WOLNO SIĘ CIESZYĆ!!!!!!!!!!! :-x żeby nie zapeszyć :bigok::thumbs::cool2: zaciskamy :kciuki: i teraz ja nie wiem jak te dwa tygodnie przetrwam bo to będzie oczekiwanie na domek dla Mikusia i dla mojego hotelowego Czikenka :mdleje: :eek2:[/quote]

Oczywiscie, że "nie wolno". I po 28.06. też będzie trzeba odczekać przynajmniej 1 miesiąc ( tak, tak, takie zycie). I przez ten czas nie będzie się zamykać wątku, tylko gadać z Maitris, albo telefonicznie z Jej Mamą jak się sprawia Mikuś. Czy wszystko jest OK.

Link to comment
Share on other sites

Kochane nie martwcie się i nie siwiejcie, będzie dobrze :)
Być może zabierzemy Mikusia wcześniej, w planach mamy jeszcze ten tydzień. Wykorzystam mojego TZ i razem go przywieziemy, w końcu musi się jakoś wkupić w łaskę "teściowej" :D ale tego też wolę nie zapeszać, bo to zależy od jego pracy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...