Jump to content
Dogomania

corgi jako "pet"?


maruel

Recommended Posts

Witam,

Od baaardzo dawna noszę się z zamiarem własnego kluska, i chciałam zapytać znawców, gdzie - i jeśli w ogóle- powinnam się rozglądać.

A mianowicie, nie mam żadnych zamiarów wystawowo- hodowlanych. Możliwe, że zdecydowałabym się też na sterylizację przyszłego psa. Stąd moje pytanie- czy można gdzieś w polskich hodowlach osiągnąć "corgi niehodowlanego" (np. typu fluff- są przepiękne) i w razie czego na jaką cenę się przygotować?

Pozdrawiam wszystkich razem z psami :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maruel']Witam,

Od baaardzo dawna noszę się z zamiarem własnego kluska, i chciałam zapytać znawców, gdzie - i jeśli w ogóle- powinnam się rozglądać.

A mianowicie, nie mam żadnych zamiarów wystawowo- hodowlanych. Możliwe, że zdecydowałabym się też na sterylizację przyszłego psa. Stąd moje pytanie- czy można gdzieś w polskich hodowlach osiągnąć "corgi niehodowlanego" (np. typu fluff- są przepiękne) i w razie czego na jaką cenę się przygotować?

Pozdrawiam wszystkich razem z psami :)[/quote]

szczerze mówiąc to nie jest problem. Dosyć czesto rodzą się corgi fluffy.
Najlepiej podzwonić po hodowlach i się popytać. Co do ceny - to również zależy od hodowców :)

W razie czego zapraszam na PW to pomogę znaleźć takowego corgasa ;)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie dziś, aczkolwiek dziękuję za ofertę- w odpowiednim momencie chętnie skorzystam z pomocy :p
Najważniejsze dla mnie, że takie psiaki są (myślałam, że to jednak rzadkość) i nie będzie trzeba polować na takiego gdzieś za granicą :d.
A teraz, jeśli pozwolicie,
/me idzie rejestrować się na LisiePysie.forum
żeby trzymać rękę na pulsie :P.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...