Jump to content
Dogomania

Biały model-Fudzi


Czasowa

Recommended Posts

  • Replies 589
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej Korciaczki ;-) Ale z tymi pomysłami nie trafiłaś. Heh, mój pomysł, fakt, ale Wy zawsze miałyście lepsze :loveu:

Pancia Kody-No widzisz, ale nie o charakter chodzi, tylko o to, jak ma Fudzia stosunek do psów, a jaki mit jest o stosunku rottweilerów do psów.




Niespodzianka będzie niestety, w listopadzie prawdopodobnie, ale na filmikiem pracuję, i będzie max. za tydzień, a może jeszcze dziś. Trzymajcie kciuki, bo kompowi odwala

Link to comment
Share on other sites

Fajny filmik, wreszcie! :p
Tylko tytuł jest o Fudzim i Laurze, a film nie tylko o nich...
Mogłabyś zrobić [I]króciótki [/I]zlepek z Mi i Fudzim? Znaczy ok. 10 fot i dwa filmiki (wiesz jakie :eviltong:). Wtedy nie chciało Ci się zapisać, ale teraz może więc wielkie proszę... Ma weekend, chyba zdążysz go w dwa dni zlepić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Fajny filmik, wreszcie! :p
Tylko tytuł jest o Fudzim i Laurze, a film nie tylko o nich...
Mogłabyś zrobić [I]króciótki [/I]zlepek z Mi i Fudzim? Znaczy ok. 10 fot i dwa filmiki (wiesz jakie :eviltong:). Wtedy nie chciało Ci się zapisać, ale teraz może więc wielkie proszę... Ma weekend, chyba zdążysz go w dwa dni zlepić?[/quote]

Nie, nie robię takich jak krótkich filmików. Juz Ci mówiłam :angryy:

I przestań, bo mnie już wkurza to twoje proszenie o krótki zlepek.

Zlepków nie robię- robię filmiki. I nie robie filmików na zamówienie, bo nie wszystko jest mozliwe. Żegnam :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Nie, nie robię takich jak krótkich filmików. Juz Ci mówiłam :angryy:

I przestań, bo mnie już wkurza to twoje proszenie o krótki zlepek.

Zlepków nie robię- robię filmiki. I nie robie filmików na zamówienie, bo nie wszystko jest mozliwe. Żegnam :cool1:[/quote]

Ehh Ala nie denerwuj się :)
Po pierwsze - zlepek to to samo co filmik ;)
Po prostu chcę mieć filmik jak Mi i Fudzi zjeżdżają ze zjeżdżalni, możesz je wstawić oddzielnie, ale ja po prostu chcę mieć ten film, bo był kręcony na TWOIM APARACIE!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Ehh Ala nie denerwuj się :)
Po pierwsze - zlepek to to samo co filmik ;)
Po prostu chcę mieć filmik jak Mi i Fudzi zjeżdżają ze zjeżdżalni, możesz je wstawić oddzielnie, ale ja po prostu chcę mieć ten film, bo był kręcony na TWOIM APARACIE![/quote]

Okej, okej.

Za rok Ci go dam na rocznicę :evil_lol:

Nie, dobra. Nie wiem, do końca roku go dostaniesz, kiedy- nie wiem. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Boness.']A mogę o coś spytać - po co ten ptaszek tam? :eviltong: Fajny króliś ;)[/quote]


A bo takie są słowa piosenki :diabloti:


Dzięki :razz: Tylko z tą fotą z gitarą miałam problem, bo ten Fudziowaty nos jest zbyt ciekawski :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czasowa']Okej, okej.

Za rok Ci go dam na rocznicę :evil_lol:

Nie, dobra. Nie wiem, do końca roku go dostaniesz, kiedy- nie wiem. :diabloti:[/quote]

Szczerze mówiąc kiedy mi to napisałaś, poczułam się nie do końca szczęśliwa - bo po co mi tak późno filmik?...
Czekamy na fotki ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...