Jump to content
Dogomania

Wybór kosmetyków...


Sonik2626

Recommended Posts

Jakie kosmetyki polecilibyście dla shihtzaka o watowatym i troche przesuszonym włosie. Psiak ma 8 lat i niestety nie ma rodowodu (niezależało to ode mnie). Teraz używam kosmetyków hery, ale chciałabym zmienić na inne. Myślałam nad takim zestawem Bio Groom: szampon - PROTEIN LANOLIN, odżywka - SILK i VITA OIL. Co o tym myślicie?
Może coś z innej firmy ? Dawajcie swoje propozycje;)
Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

polecam jak najbardziej Vita Oil bio-groom, poza tym odżywkę z all system protein lotion czy jakoś tak. na rozczesywanie kołtunów świetny jest preparat iv san bernard.- te mam już wypróbowane:)
jeśli chodzi o odżywki to PODOBNO dobra jest bio-groom super cream(nie wiem bo dopiero zamierzam ją kupic) i Mink Oil też firmy bio-groom(coś takiego jak Vita Oil tylko że nie natłuszcza- można stosowac na wystawy). z tańszych to może wypróbuję odżywkę firmy iv san bernard.

mam yorki i te preparaty im służą:)

Link to comment
Share on other sites

a jeśli twój pies nie jeździ na wystawy, to tak po domu, żeby włos był w dobrej kondycji ale nie tłusty, to właśnie najlepiej kupic all system protein lotion- to do spłukiwania odżywka, potem Mink Oil, a między kąpielami do rozczesywania ten spray IV SAN BERNARD.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

polecalabym szampon beaphar hair care mink shampoo lub avtive rapair [jezeli siersc jest naprawde sucha czy zniszczona], a z odzywek to Hery Demelant Douceur albo Iv San Bernard... wszystko masz tutaj:[B][COLOR=YellowGreen] [reklama sklepu][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...