Jump to content
Dogomania

Beskid bernardyn juz ma dom


ANETTTA

Recommended Posts

ANETTTA czemu nie nadaje się na spacery??
Pytam bo chciała bym mu zrobić allegro, i jak byś dała radę większe zdjęcia jego mi wysłać... NO I KONIECZNIE COŚ O TYM HASZCZAKU!!!!!! Bo ja w krakowskim schronisku haszczakowa ciocia jestem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ast nie nadaje sie na spacery poniewaz atakuje inne zwierzeta jest nie do opanowania jego siła ciężar itd podobno ...???/moze ktos kto zna te rase ...da rade go wychowac ..!
do ludzi jak pisałam łagodny ......

husky potrzebuje dom na cito schroniskowy wet nadmienił ze byc moze te lape trzeba bedzie amputowac ..szczenior ją tak jakby wlecze za soba ...wiesz ciezko przez tel wytłumaczyc obiecał mi na jutro fotke ...komórką zrobić..najlepeij byłoby gdby ktos tam był na miejscu podszedł poogladał ..wiesz diagnoza rtg ....


w tym schronisku jest jeszcze 1 husky podobno zawerczał czy hapnąl dziecko włascicela noi go oddali ...podobno agresywny nie adopcyjny ...ja tam głeboko chce wierzyc w to ze te psy maja jeszcze szanse ....tylko potrzebuja opiekuna byc moze sie myle ................fotki wrzuce CI na meila ok

Link to comment
Share on other sites

A ja dalej magluje slubnego ale kiepsko to wyglada, nie mam sensownej odpowiedzi na zagadnienie wyjazdow...predzej by sie zgodzil na mniejszego czworonoga ktorego mogznabyloby zostawic u szwagierki razem z sunia. A mi sie juz te bernardyny snia po nocach :roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy, zadzwonie jutro a podjade tam w piatek bo jutro mam kilka spraw poza Lublinem, ale na piatek brak planow. Fotki jak najchetniej, kiedys bylam fotografem :lol: a zdecydowanie wole fotografowac psy niz panny mlode :grins:. Schronisko chyba nie ma swojej stronki www (a przynajmniej nie znalazlam), a wiec taki potezniejszy watek tu bylby super, z pelna kartoteka psich adoptusiow. Licze tez na to ze jest tu ktos bardziej obeznany w grafice komputerowej ode mnie? Bo mi sie nawet do profilu zdjecie nie chce doczepic...:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']byłoby super poniewz brakuje i inf o psach ja jestem ze slaska ...?
super jakby ktos był na miejscu podam ci nr tel na pv zadzwon dowiedz sie ...[/quote]
Ten schron w ogóle ma stronkę?
Ja mogła bym pomóc w ogłoszaniu tych psiaczków. Najlepiej będzie chyba jak zapytasz tam walerka. Ale wolontariat to na prawdę super sprawa. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wybieram sie tam jutro rano, bez uprzedzenia ich bo dzis nie zdazylam zadzwonic, mam chora tesciowa w szpitalu w Krasnymstawie i caly dzien mi zszedl na jej sprawach. Tak ze po prostu tam wpadne jutro i pogadam 'na zywo'.

Link to comment
Share on other sites

super ...popytaj o psy moze załozymy w koncu jakis zbiorczy watek ...tam jets mały husky taki z łapka chora błagam zerknij na niego ....dziewczyny z krakowa ...moze one by mu pomogły jakby miały wiecje inf jak on sie porusza itd zerknij na moje beniulki ...

Link to comment
Share on other sites

Zrobilam po kilka zdjec 9ciu pieskom zanim okazalo sie ze mam skryty plik na karcie 4GB (myslalam ze jest pusta) i nic juz mi sie na niej nie zmiesci. Do amstafa nie doszlam, umowilam sie jednak na nastepna sesje w poniedzialek rano. Napiszcie mi teraz ktorej z Was to przeslac mailem bo mi sie cos tu nie chce doczepiac wiec pewnie sama nie wsadze. Do kazdego zdjecia mam krotki opis pieska.

Malutkiego huskiego mam, te lapke to on ma biedna, jest to podobno wada wrodzona, zostal przywieziony przez 'hodowce' zeby go uspic bo nikt go nie chcial kupic. Lapka rosnie mu na rowni z innymi ale jej koniec jest wykrecony i bezwladny, dlatego piesek kica jak zajaczek. Planuja przeswietlenie zeby ustalic czy jest to do korekcji operacyjnej, moze wtedy by sie ktos na niego zdecydowal, piesek jest cudny.

Z tymi benkami bedzie problem Wam powiem bo ten agresywny jest podobno agresywny tak nieprzewidywalnie troche (ja agresji z jego strony nie widzialam ale nie wchodzilam do boksu). Jesli go ktos wezmie to moze skonczyc na lancuchu :placz:Mlodszy i spokojniejszy jest alergikiem, oczy cale zaropiale a przewiduja ze i siersc bedzie mu wypadac, z tym ze na to rada sa proste leki z antyhistamina. milosnik benkow napewno podola. Dodatkowo misiunio ten boi sie wody a boja sie go wykapac na sile. Wyglada wiec malo zachecajaco, choc widac ze pod brudem i ropa to piekny pies. Sprobuje z nim zawrzec znajomosc, moze da sie powoli doprowadzic do ladu.

Pieskow jest na dzien dzisiejszy w schronisku 148, niektore naprawde sliczne, a np. nadzwyczaj (jak na te rase) lagodna rotweilerka juz od kilku miesiecy nie moze znalezc domu choc ma dopiero 7miesiecy :roll:.

Jest tez SLICZNY Leonberger, niestety 10cio-letni a wiec szanse na adopcje ma praktycznie zerowe :roll:

Wsiaklam dziewczyny kompletnie!

Link to comment
Share on other sites

walerka, proszę wyślij mi też te zdjecia to postaram się poogłaszać te psiaki ... tego drugiego haszczaka też widziałaś??? tego niby co kogoś pogryzł czy warknął???

rotka też mi wyślij.. wogóle jak by się dało to wszystkie mi zdjęcia wyślij :) Bede bardzo wdzięczna :) mój mail: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Asior - poslalam, Twoj email juz mialam :)

Tam doroslych huskich jest kilka w jednym z boksow, 3 czy 4 widzialam. Popytam o tego gryzula w poniedzialek.

Jest jeszcze wiele fajnych pieskow nadajacych sie do adopcji, mysle ze bede tam na bierzaco robic zdjecia co tydzien, no i trzeba tego bernia doprowadzic do porzadku zeby go ktos pokochal :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...