Jump to content
Dogomania

Shirai Koki Go - Slodziak !!


Shirai - Koki

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shirai - Koki']Wlasnie chyba przydaloby sie skojarzyc czy moze przebywalas, mieszkalas gdzies w innym miejscu ?[/QUOTE]

...[I][B]no niestety od 36 lat nie ruszam sie ze stałego legowiska czyli rudy slaskiej choć marzy mi sie mieszkac w nieco bardziej zawiesiowanym miejscu :cool3::cool3:...natomiast jezdze w rozne miejsca wycieczkowo :loveu:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']...[I][B]no niestety od 36 lat nie ruszam sie ze stałego legowiska czyli rudy slaskiej choć marzy mi sie mieszkac w nieco bardziej zawiesiowanym miejscu :cool3::cool3:...natomiast jezdze w rozne miejsca wycieczkowo :loveu:[/B][/I][/QUOTE]

Nie ja to myslam ze moze jakies studia razem czy praca !!!! Chociaz pracowalam w jednej firmie na Slasku, ale musialabym w papierach poszeprac zeby znalsc nazwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Nie ja to myslam ze moze jakies studia razem czy praca !!!! Chociaz pracowalam w jednej firmie na Slasku, ale musialabym w papierach poszeprac zeby znalsc nazwe.[/QUOTE]

[I][B]Studia na miejscu i praca też :lol::lol: choc miałam epizod wrocławski ale trwał niecały rok :cool3:....[/B][/I]
[B][/B]
[B][I]buziaczki wieczorne :loveu:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']oo prosze imieninki no to :buzi: najlepszego
:eviltong::laola::beerchug::drink1:[/QUOTE]

Paulina dzieki WIELKIE kochana jestes :p



[quote name='zuzolandia'][I][B]Studia na miejscu i praca też :lol::lol: choc miałam epizod wrocławski ale trwał niecały rok :cool3:....[/B][/I]

[B][I]buziaczki wieczorne :loveu:[/I][/B][/QUOTE]

Szkoda..to w takim razie Zuziolandia musisz byc strasznie podobna do kogos kogo znam ;)...dla Ciebie i dziwczynek tez buiaczki

[quote name='sunshine']Wszystkiego najlepszego imienikowego :loveu:
A co tam u Shiraia? :cool3: Jak tam złośliwi sąsiedzi? :mad:[/QUOTE]

Dzieki Sunshine...u nas wszystko okey..tylko okropna ulew jest i nawet porzadnie pospacerowac sie nie da. Jakos ich nie widuje na szczescie, ale Shirai robi sajgon w domu jak po klatce ida, wiec ...wiem kiedy do chaty wracaja...:evil_lol: lub wychodza...


[quote name='Angelika_Roser'] [CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]Wszystkiego naj :lol:[/FONT][/B][/CENTER]

[/QUOTE]

Dzieki Angelika kiziorki miziorki dla Ginusia

[quote name='wiki4']Wiem bo moja mama też jest Sylwia i dzisiaj ma :lol:

Jeszcze raz wszystkiego naj! :multi:[/QUOTE]

Jeszcze raz dzieki :eviltong:...a tak wogole to ja tutaj myslalam, ze hm...tak poprostu wpadlas na to...a ty mi tutaj prosze ze Twoja mama tez Sylwia...a Sylwii to tylko raz w roku :angryy:...i przy okazji tez najlepsze zyczenia dla mamy Sylwii :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...