Jump to content
Dogomania

Wychudzony pointer z olkusza prosi o pomoc . ma dom


kanna

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Thor przypomina o swoim istnieniu...

[/B]łapa Thora nie wygląda dobrze :shake: na szczęście jest pod dobrą opieką... ale leczenie będzie długie... kuleje nam bida bardzo :shake: ...to zastarzała rana, która otworzyła się na nowo...cała opuszka... dostaje antybiotyki i leki przeciwzapalne...aż strach pomyśleć co by było gdyby został w schronisku :shake:

nadal prosimy o wsparcie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']wsparcie bedzie - obiecuje juz mam 3 chetnych do pomocy finansowej, wysylam dzis dane do przelewu[/quote]
na konto hoteliku poproszę...

Panca- hołdy dziękczynne:modla::modla::modla: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']podalam te dane co wyslalas mi na PW
nawet wiem ile jedna Pani przeleje:evil_lol:[/quote]
[B]Thor biedaku widzisz ile wkoło życzliwych osób... a dom tez się znajdzie ...zobaczysz..:loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='IKA & SONIA']Pamiętam o ogłoszeniach, ale ostatnio czasu brakuje na wszystko ... Jutro zabiorę się za nie.[/quote]

bardzo dziękuję.... możemy jednak z tym poczekać....Dopóki nie wyleczymy łapy, a nie wiem czy nie będzie potrzebna operacja :shake: Thor musi pozostać pod naszą opieką...w piątek wizyta u psiego chirurga....jest podejrzenie, że to nie tylko poduszka jest uszkodzona...:shake:

Link to comment
Share on other sites

wczoraj byłam w hoteliku... nie macie pojęcia jak pies pięknieje w oczach :crazyeye:
straszny przytulas się z niego zrobił...grzbiecik...łapy do góry...drapanko...a jak cię ręce bolą to nic nie stoi na przeszkodzie ,żeby się na Tobie całkiem położyć....mordę pod pachę wtula i ...koziołek i ...masz go całego na sobie...:evil_lol:
i tak leżycie sobie na trawce on się nie rusza bo mu dobrze... ty się nie ruszasz bo nie możesz :evil_lol:

a łapę koniecznie trzeba wyleczyć, żeby pies dobrze biegał...

Link to comment
Share on other sites

przystojniak ma się nieżle... ma zszytą opuszkę, która przeciął przy demolce kojców...(na szczęście tego nam nie doliczą:evil_lol:) i co najważniejsze wyczyszczoną ranę na przegubie łapy... to było konieczne ,bo pomimo zabliżninej rany toczył się w niej cały czas stan zapalny...wyglądało to jak wielki guz...nie było do końca jasne czy nie ma w niej okruchów ciał obcych bądz czy kość jest nie rozszczepiona....trzeba było to chirurgicznie ciąć... zabieg był robiony w pełnym uspieniu i trwał przeszło godzinę.. najważniejsze, że ścięgna całe , powinien za jakiś czas biegać... zmartwieniem jest tylko ,żeby się do opatrunku nie dostał :shake: za 5 dni kontrola...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']jestem pewna ze bedzie dobrze!
ciekawe czy przyszly juz pieniadze od moich darczyncow a po za tym co z operacja lapy?bedzie konieczna?[/quote] jutro poroszę hotelik o wydruk wpłat.. jak otrzymam zaraz zamieszczę :)

Link to comment
Share on other sites

Panca przesyłam ci priwa i mam maleńką prośbę..... ty ludzi uprzedzaj....w dzisiejszych zabieganych czasach o apopleksję nie trudno :evil_lol:

Thor na razie do opatrunku się nie dostał...ale łapę ma opatuloną grubo...a zajęty jest na razie demolką kolejnego boksu...jeśli nie zacznie biegać na spacerach to obawiam się o całość hotelu...

mam zdjęcie na komórce ale nijak nie wiem jak je zamieścić na dogo:shake:

Link to comment
Share on other sites

oficjalnie informuję, że " niespodzianki" przezyłam :diabloti:

z nowych wieści... jutro "łapna kontrola" w Arce... powinno być dobrze.. Thora opatrunek niewiele obchodzi...gorzej z oknem w nowym boksie...bardzo zainteresowała go drewniana rama ....nieco ją nadwątlił....został przeniesiony, bo w poprzednich była siatka ...

wet opłacony dzięki nowemu " sponsoro-opiekunowi" :evil_lol:
śpimy więc spokojnie...

ps mam fajne nowe zdjęcia Thora, ale na komórce...może "Jakiś-Ktoś" pomoże mi je pokazać na dogo...?

Link to comment
Share on other sites

:loveu::loveu::loveu:

[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9069/media10.jpg[/IMG]
[IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9069/media10.jpg[/IMG]

[IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3234/media11.jpg[/IMG]
[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3234/media11.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...