Jump to content
Dogomania

KWPR Inowrocław


Kaya

Recommended Posts

Gr. Młodsza

I - Wiktoria Sapała z parsonem + Zw. Dnia
II - ?
III - ?
IV - ?

Gr. Starsza

I - Martyna Sapała z Lhasa
II - Ola Tołopiło z Goldenem
III - Ela Jedlińska z Seterem ang.
IV - dziewczyna z Springer spanielem

Dzisiaj chyba wszyscy dostali nieźle popalić jak nie pytania to figury :lol: Gratulacje

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Garamond][SIZE=3]a kto sędziował ? macie fotki ? Martyna startowała z niespełna 7 miesięcznym :loveu: PULP FICTION z Czańca :loveu: ! [/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Garamond][SIZE=3]SERDECZNIE GRATULUJĘ OBU SIOSTROM ! :multi:[/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jhony vel Pulp ( dla mnie " Pulpet" ) w Inowrocławiu pokonał starszego konkurenta w rękach znanej w Polsce hodowczyni, zresztą pokonał go również w Grudziądzu :) i był III na Best In Show puppy :loveu:

uuu posty skaczą :/

myśle, że Pulp będzie przynajmniej tyle jak nie więcej wygrywać (i na wystawach i w Młodym Prezenterze) jak jego pół brat SECRET LOVER z Czańca

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia zrobiłam każdemu młodemu prezenterowi ;)
Po raz pierwszy przystanęłam by obejrzeć ten konkurs i zdziwiłam się,że niektóre osoby takie płochliwe/nieobyte z ringiem psy wybierali np. pointer ( który chciał sędziego ugryźć na ringu zwykłym jak i na konkursie prezentera),husky który panikował gdy ustawiał się na przeciwko innego psa itp bo to psuło całą prezentacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Zdjęcia zrobiłam każdemu młodemu prezenterowi ;)
Po raz pierwszy przystanęłam by obejrzeć ten konkurs i zdziwiłam się,że niektóre osoby takie płochliwe/nieobyte z ringiem psy wybierali np. pointer ( który chciał sędziego ugryźć na ringu zwykłym jak i na konkursie prezentera),husky który panikował gdy ustawiał się na przeciwko innego psa itp bo to psuło całą prezentacje.[/quote]

Młody Prezenter nie jest niewiadomo kim żeby wybierać sobie najbardziej obytego z ringiem psa... Czasami jest bardzo ciężko wypożyczyć w ogóle psiaka do tej konkurencji, a co dopiero jak pies z którym miało się pójść dokładnie w chwili gdy rozpoczyna się MP wchodzi na ring... Tak więc to nie dokońca jest tak że MP wybiera sobie 'a z tym to nie pójdę bo jest płochliwy'...

Link to comment
Share on other sites

Mogłabym prosić fotki na maila ([EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]) będę wdzięczna ;)
Tak to już jest, naprawde gdyby więcej osób było chętnych użyczać swoje psy na ten konkurs może sytuacja by wyglądała innaczej, chociaż już i tak wiele osób naprawde z miłą chęcią powierza swojego psa i coraz więcej hodowców się tym interesuje :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...