Jump to content
Dogomania

Alvis- serwis opieki nad zwierzętami, czy warto oddać psa pod obcą opiekę?


Alvis

Recommended Posts

Często właściciele psów nie są w stanie zapewnić swoim ukochanym zwierzakom wystarczającej uwagi i opieki z powodu pracy, wyjazdów lub innych zobowiązań. Kiedy
pojawia się czworonożny przyjaciel w rodzinie, odpowiedzialny właściciel musi zmierzyć się z pytaniem: kto będzie wyprowadzał psa i troszczył się o niego podczas swojej nieobecności?

Na szczęście istnieje Alvis - wyjątkowy serwis opieki nad zwierzętami, który jest jedyny w swoim rodzaju w Polsce. Od A do Z zajmuje się organizacją usługi, począwszy od doboru odpowiedniego opiekuna, aż po rozliczenie. Ich zespół składa się z wykwalifikowanych opiekunów, którzy pasjonują się pracą z czworonogami. Alvis oferuje profesjonalne usługi petsittingu oraz wyprowadzania psów. Ich starannie przeszkoleni opiekunowie zapewniają indywidualną opiekę dla zwierzaka klienta, a po zakończeniu zlecenia wysyłają raport z opieki.
Serwis działa na rynku od 2019 roku i obecnie jest dostępny w Trójmieście, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu i Krakowie. Alvis dynamicznie się rozwija i wkrótce będzie można skorzystać z ich usług również w Katowicach, Lublinie, Poznaniu i innych miastach Polski. 

Dzięki Alvisowi nie musisz się już martwić, kto zajmie się wyprowadzaniem Twojego czworonożnego przyjaciela czy kim zaopiekuje się zwierzakiem podczas Twojej nieobecności. Wystarczy skorzystać z usług Alvisa, aby mieć pewność, że Twoje zwierzęta będą w najlepszych rękach! Więcej informacji na temat Alvisa znajdziesz na stronie www.dog-walk.pl, gdzie możesz również złożyć zamówienie lub poprosić o kontakt telefoniczny. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...