Jump to content
Dogomania

Hodowle w Poznaniu


agatula

Recommended Posts

Witam,

wczoraj zarejestrowałam się na dogomanii. Chciałabym kupić szczenię rasy siberian husky z rodowodem w rozsądnej cenie. Mieszkam w Poznaniu.
Mam sukę w typie husky (bez rodowodu) w wieku 1,5 roku. Często jeździmy po lesie (ciągnie rower).Zakochałam się w tych psach i zależy mi na drugim psie, najlepiej by to była suczka. Gdzie najlepiej się zwrócić? Przeglądałam strony hodowców, jednak aktualnie nie ma szczeniąt, a rezerwacje na kolejne mioty zaklepane. Czy naprawdę tak trudno kupić szczenię z rodowodem w rozsądnej cenie w Poznaniu?

Proszę o pomoc
pozdrawiam
Agata

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie ale czy pojechanie po wymarzonego psa na drugi koniec Polski jest nie możliwe??
Hmmm
Owszem łatwiejsze finansowo.
Dla mnie to trochę dziwne.
I nie rozumiem pytań przyszłych właścicieli o to że TAK DALEKO będą musieli jechać po szczenie...
Nie wybiera się psa/suki bo jest najbliżej nas, popatrzcie na rodziców szczeniąt, jaki mają charakter, poobserwujcie i wtedy wybierzcie tego jedynego :)
Życzę powodzenia w szukaniu szczeniora.

Link to comment
Share on other sites

Niech nie przeraża Was odległość :) Zawsze można jechać po malucha choćby pociągiem, a czasami nawet hodowca może Wam go przywieźć np. jadąc na wystawę czy zawody, choć uważam, że powinno się zobaczyć hodowlę i rodziców maluszka osobiście :)

Link to comment
Share on other sites

Macie rację, mi chodziło o fakt, że dziewczyna szuka szczeniaka z okolic Poznania, stąd moje słowa. Ja co prawda nie jeździłam tak daleko za moją sunią, ale potrafiłam sama z nią jechać do zaszczenienia ponad 200 km w jedną stronę w styczniu, dwa razy wiadomo, gdzie śniegu było mnóstwo, więc wiem coś o tym jakie trudności czasem trzeba przebyć, żeby mieć tego najukochańszego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...