Jump to content
Dogomania

Co wybrać:Acana czy Arion?


darek

Recommended Posts

od przeszło tygodnia nasza małą dostaje ACANE. Na razie nie widze jakis specjalnych różnic ale to jeszcze za wcześnie aby cokolwiek powiedzieć.
Początkowo nie bardzo chciala wcinać, jednak smak musi być inny ale teraz czyści miskę do spodu...
Więcej opowiem za miesiąc jak 15 kg zniknie :)

Link to comment
Share on other sites

Karmiłam swojego sierściucha Arionem i nie jestem zachwycona,cena-owszem,nawet dobra, ale nic poza tym. Pies chudł i gdyby nie dodatkowe witaminy i żółtko to sierści też nie miałby tak ślicznej jak teraz , gdy karmiony jest Acaną. Poza tym kupując Acana oszczędzasz na dodatkowych witaminach. Karma jest dobrze przyswajalna i wykorzystywana. Myślę że twój problem rozwiąże porównanie składników obydwu karm. Arion wypada przy Acanie bladziutko:)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Do Magduli-jeżeli Twój post był kierowany do mnie,to odpisując Ci informuje,że karmie psa Acaną i jestem zadowolony-zrezygnowałem z Ariona ,bo za mało informacji na temat składu,mało osób moze cokolwiek o tej karmie powiedzieć,nie to co Acana-przede wszystkim ma strone www,gdzie jest wszystko dokładnie i przejrzyście napisane.W każdym razie dzięki za info.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
sunia z Acany zadowolona :)
z tym, że ostatnio coś przychudła - to chyba efekt wzrostu.
Mam natomiast inny problem. Zaczęła się strasznie ślinić...glut szmatki muszą być wszędzie - wcześniej nie śliniła się prawie wcale - i nie wiem, czy to efekt karmy, czy tak po prostu musi być ?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Karmię wysokoenergetycznym Arionem, jestem bardzo zadowolona. Właściwie to jedyna karma, która smakuje Dumce. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów, wręcz przeciwnie :). Znam kilka hodowlii, w których psy jedzą wyłącznie tą karmę, widziałam mioty odchowywane na niej, które pięknie się prezentują. Miłym dodatkiem jest bardzo niska cena. Polecam!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 4 weeks later...
  • 2 years later...

[quote name='darek']Czesc!
To znowu ja :D Wypróbowałem juz obie karmy tzn mój psiak i różnice są...ale zaskakujące i nie wiem czy tak reagują pozostałe psy no dobra do rzeczy-mowa o lamb&rice-kiedy degustował ariona nawet mu smakowała i było wszystko ok ale kiedy zjadł acane to sie zaczęło-wymioty,biegunka brak apetytu-[B]mój pies chyba nie lubi nowozelandzkiej jagnięciny[/B],zaznaczam że on nie jest wybredny i zje praktycznie wszystko a kupiłem po to by zobaczyć jak sie zachowa po zjedzeniu.Tak więc odchodze od pomysłu lamb&rice i bede mu kupował premium deluxe bo to mu smakuje a jest jak żywe srebro.Dzieki za sugestie i wypowiedzi.Pozdrawiam.[/QUOTE]

to że pies nie lubi nowozelandzkiej jagnięciny słyszę pierwszy raz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...