Jump to content
Dogomania

WielkI Świat małej SU


Suzi&Ja

Recommended Posts

Na początku chciałybyśmy się przywitać.
Ja mam na imię Marlena a moje szczęście Suzi.

Już dosyć dawno zaglądam na Wasze forum w poszukiwaniu przydatnych informacji dot. yorków ale bardziej aby podziwiać śliczne mordeczki Waszych ulubieńców.

Niestety w naszym najbliższym gronie nikt nie ma yorka, więc tym bardziej nam miło, że JESTEŚCIE! :multi:

Pozdrawiamy

[IMG]http://www.fmix.pl/zdjecie/131162/img-2789[/IMG]
[IMG]http://www.fmix.pl/zdjecie/131162/img-2789[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oczywiście! :) Jak tylko opanuję wstawianie fotek.

Cmokasy dla Bonnie:loveu:

[url]http://images41.fotosik.pl/92/45512d4bee9b71bd.jpg[/url]

[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=www.fotosik.pl%5D%5BIMG%5Dhttp://images41.fotosik.pl/92/45512d4bee9b71bd.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Teraz Suzi ma 1rok i 4 miesiące.

Już dawno zastanawiałam się nad kupnem yorka, ale zawsze coś stawało na przeszkodzie.
Pewnego kwietniowego dnia, podczas zakupów w jednym z łódzkich marketów zobaczyłam ogłoszenie o sprzedaży yorków. Jakoś impulsywnie, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. Po przybyciu na miejsce przywitała nas kilka pięknych mordeczek i dwa szczenięta.

Właściwie przyjechałam tylko obejrzeć a mój narzeczony stwierdził, że albo ta suczka albo żadna inna.
Ja byłam przerażona, bo to małe psiątko nawet na chwilkę się nie zatrzymało! Biegało jak szalone i nawet nie dało się dobrze obejrzeć nie mówiąc o spokojnym posiedzeniu na kolankach.


[url]http://images47.fotosik.pl/96/095e77b18048f4fa.jpg[/url]

[url]http://images39.fotosik.pl/93/e7bba92911353eec.jpg[/url]



cdn :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']WPADLIŚMY ZOBACZYĆ KTO NOWY SIĘ WPROWADZIIŁ DO GALERII I OKAZUJE SIĘ ŻE ŁODZIAKI.hURA BO MY RÓWNIEŻ POCHODZIMY Z TEGO MIASTA.TAK WIĘC JEST NAS JUŻ TROJE DOGOMANIAKÓW Z ŁODZI:multi::multi::multi:.
Piękna sunia:loveu::loveu::loveu:[/quote]


A POWITAĆ Gromadkę z Łodzi :loveu: My dokładnie z Retkini,

Ale Ci zazdroszczę takich słodkich pluszaków.
dwa yorki = dwa razy więcej szczęścia :):Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katie']hej, ja tez z łodzi, no dobra kolo;p ale codziennie tam jestem (nie wilczajac weekendow);p ja myslalam, ze Ty mieszkasz kolo Tatrzanskiej, bo gdzies pisalas, ze pare blokow od Pani Iwony;)[/quote]
Na dąbrowie(tatrzańska) mieszka moja mamusia.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa2909']WPADLIŚMY ZOBACZYĆ KTO NOWY SIĘ WPROWADZIIŁ DO GALERII I OKAZUJE SIĘ ŻE ŁODZIAKI.hURA BO MY RÓWNIEŻ POCHODZIMY Z TEGO MIASTA.TAK WIĘC JEST NAS JUŻ TROJE DOGOMANIAKÓW Z ŁODZI:multi::multi::multi:.
Piękna sunia:loveu::loveu::loveu:[/quote]
hej, ja tez z łodzi, no dobra kolo;p ale codziennie tam jestem (nie wilczajac weekendow);p ja myslalam, ze Ty mieszkasz kolo Tatrzanskiej, bo gdzies pisalas, ze pare blokow od Pani Iwony;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Witam :)
Śliczniutka sunia:loveu::loveu::loveu:

Czy ta żywiołowość pozostała jej do tej pory:cool3:???
Pytam bo moja Fibcia strasznie zwariowana jest, a pisałaś że Suzi też lubi wariacje:evil_lol::loveu:[/quote]

Witaj Laurin i śliczna Fibi :)

Nic jej nie zostało. Już pierwszego dnia u nas w domu, sie uspokoiła i aniołek jest...:multi:

Nic nam nigdy nie pogryzła a szczeka tylko jak się ją ładnie poprosi. ;)

Pozostałości tego Diabełka :diabloti: ujawniają się tylko na spacerze na łące. Czasem się boję, że jej łepek odpadnie :evil_lol:

Jedyny problem jaki z nią mamy to to, że jest przylepa. Idzie do każdego kto tylko się do niej uśmiechnie, lub coś powie.

Aha i jeszcze dość uciążliwe jest posikiwanie z radości.:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Suzi&Ja']Witaj Laurin i śliczna Fibi :)

Nic jej nie zostało. Już pierwszego dnia u nas w domu, sie uspokoiła i aniołek jest...:multi:

Nic nam nigdy nie pogryzła a szczeka tylko jak się ją ładnie poprosi. ;)

Pozostałości tego Diabełka :diabloti: ujawniają się tylko na spacerze na łące. Czasem się boję, że jej łepek odpadnie :evil_lol:

Jedyny problem jaki z nią mamy to to, że jest przylepa. Idzie do każdego kto tylko się do niej uśmiechnie, lub coś powie.

Aha i jeszcze dość uciążliwe jest posikiwanie z radości.:oops:[/quote]

Jestem Ania;)

No to moja diabliczką chyba zostanie:evil_lol:

I też niestety lgnie do każdego, zwłaszcza do dzieci:roll:
i też siusia z radości:evil_lol: jak nas wita np. po powrocie do domu z zakupów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Suzi&Ja']:multi:Miło mi MARLENA.:multi:

U nas w domu jest taka zasada, jak przychodzą goście to muszą postać 2min w przedpokoju i przywitać się z Suzką :lol:. Bo tylko w przedpokoju mam kafelki. Później są zapraszani na salony (czyt. dywany):evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Nawet listonoszowi polecony podpisuje na klatce schodowej.:p[/quote]

u mnie jest identycznie:lol:

najbardziej byłam w szoku jak właśnie posiusiała się przy witaniu listonosza:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']Jestem Ania;)

No to moja diabliczką chyba zostanie:evil_lol:

I też niestety lgnie do każdego, zwłaszcza do dzieci:roll:
i też siusia z radości:evil_lol: jak nas wita np. po powrocie do domu z zakupów[/quote]

:multi:Miło mi MARLENA.:multi:

U nas w domu jest taka zasada, jak przychodzą goście to muszą postać 2min w przedpokoju i przywitać się z Suzką :lol:. Bo tylko w przedpokoju mam kafelki. Później są zapraszani na salony (czyt. dywany):evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Nawet listonoszowi polecony podpisuje na klatce schodowej.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='laurin']u mnie jest identycznie:lol:

najbardziej byłam w szoku jak właśnie posiusiała się przy witaniu listonosza:roll:[/quote]


A wiesz jak to mówią...

Że jak pies cieszy się na listonosza to dla chłopaków/narzeczonych/mężów powód do niepokoju.:oops:

a co dopiero jak sika z radości:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Normalnie rozwód murowany :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katie']Marlena, a Suzi w ogole nie pochodzi z normalnej hodowli /zrzeszonej w ZK/, nie ma metryki?
pytam, bo niektorzy pisza /niekoniecznie na tym forum/, ze ich pies nie jest rodowodowy, a metryke maja:P[/quote]

To bardzo skomplikowane.
Ale w skrócie wygląda to tak.
Sunia pochodzi z zarejestrowanej hodowli. Oboje rodziców z rodowodami. Tatuś nawet z dość znanej. Jednak Sunia i jej rodzeństwo nie maja metryk. Z tego co się dowiedziałam to drugi miot tej Parki. W pierwszym miocie szczenięta miały metryki.
Podejrzewam, że ten miot nie był zgłoszony do związku kynologicznego.
Reasumując, Su to taki mały bezrodowodowiec :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...