Jump to content
Dogomania

Ciapek ma dom!!! :)


Martali

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

przykro mi ale teraz mam tyle psiakow do ogłaszania, ze nie wyrobie, ale to nic trudnego, sprobujcie sami;) wystarczy wkleic tekst i zdjęcie. Tu jest spis stron ogłoszeniowych

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/"]www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']przykro mi ale teraz mam tyle psiakow do ogłaszania, ze nie wyrobie, ale to nic trudnego, sprobujcie sami;) wystarczy wkleic tekst i zdjęcie. Tu jest spis stron ogłoszeniowych

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/"]www.dogomania.pl/forum/f28/spis-stron-ogloszeniowych-post-1-2-a-122313/[/URL][/quote]


nie ma sprawy, będziemy ogłoaszać. ;)

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Verdana][SIZE=2]Zrobiłam Ciapkowi nowe ogłoszenia na:[/SIZE][/FONT]
[COLOR=Green][B][SIZE=2][FONT=Verdana]
[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=Green][B][SIZE=2][FONT=Verdana]ojej.pl[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=Green][B][SIZE=2][FONT=Verdana]gumtree.pl[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=Green][B][SIZE=2][FONT=Verdana]petworld.pl[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=Green][B][SIZE=2][FONT=Verdana]vetmozga.com[/FONT][/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=Green][B][FONT=Verdana][SIZE=2]adopcjapsa.pl
[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]
[FONT=Verdana][SIZE=2][COLOR=Green][B]petsy.pl[/B][/COLOR]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Póki co tyle... jeśli ktoś jeszcze chciałby pieska ogłosić, to jest tekst:
[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT]
[I][FONT=Verdana][SIZE=2]Jestem [B]ok. 2-letnim[/B], wesołym pieskiem. Tak naprawdę nie mam się z czego cieszyć... Zamknięty w schroniskowym boksie marzę o wspaniałym domu, spacerach, ciepłym posłaniu i pełnej misce jedzenia...
A jednak jestem szczęśliwy. Bo gdzieś w głębi mojego psiego serduszka skrywa się nadzieja. Nadzieja na to, że Ktoś spełni moje marzenia. Że wreszcie się dowiem, jak wygląda świat za kratami.
Każdego dnia wypatruję 'swojego' człowieka i wesoło witam odwiedzających w moim boksie.
Spełnij moje marzenia... Mógłbym się [B]bawić z Twoimi dziećmi, spacerować i biegać. Jestem uroczy i energiczny.[/B] Nie proszę o wiele... chcę być dla Ciebie najlepszym przyjacielem, kochać Cię zawsze i wszędzie.
Nie zwlekaj... zaadoptuj mnie i pokochaj na zawsze! [/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Verdana][SIZE=2]Ciapek jest wspaniałym psem, który czeka na dom w schronisku w Przyborówku k. Szamotuł, niedaleko Poznania. Idealnie nadaje się do domu z dziećmi. Będzie dla Ciebie wspaniałym przyjacielem!
[/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Verdana][SIZE=2]
[/SIZE][/FONT][/I]
[I][FONT=Verdana][SIZE=2][B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B] Weronika - tel. 511819130[/B]
[/SIZE][/FONT][FONT=Verdana][SIZE=2][B] Marta - e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B][/SIZE][/FONT][/I]
[U][B][/B][/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...