Jump to content
Dogomania

Harold znalazł WSPANIAŁY DOMEK! :)


Martali

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[CENTER][SIZE=3][B]Harold już w nowym, wspaniałym domu!!![/B][/SIZE]
[/CENTER]

Nowi Państwo Harolda to wspaniali i dobrzy ludzie, na pewno obdarzą go miłością. Piesek będzie spał w łóżku, na kanapie... :lol: Harolda czekają długie, piękne spacery. Właściciele Harolda obiecali również przesłać mi jakieś zdjęcia i informacje co u pieska. Pan specjalnie wziął wolne w pracy by pierwszy dzień być z pieskiem cały czas! ;)

Haroldzik ma prawdziwe szczęście, będzie miał jak w raju. :loveu:

Temat zmieniony, kolejna psina szczęśliwa! Dziękuję za obecność na wątku i ogłoszenia! (Pan wypatrzył pieska na stronie [url=http://www.petsy.pl]Ogłoszenia zwierzęta - Petsy[/url] i zakochał się w nim od pierwszego wejrzenia:p)

[B]Brysio, zdejmij proszę Harolda z ogłoszeń, dzięki![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronia']Martali, wkleisz jakieś ładne fotki z nowego domku Haroldzika???
Wiem, że masz:cool3:
Podziel się, my też chcemy zobaczyć:eviltong:[/quote]

Mam na kom. a nie bardzo wiem jak je przesłać na komputer. :oops: Pan obiecał wysłać mailem, zobaczę co da się z tymi zrobić. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Właściciel Harolda dzwonił ostatnio ze spaceru z psiakiem. ;) Haroldzik szaleje na spacerach, bawi się... Przytł, śpi z Państwem w łóżku. Jest grzeczny, zaczął szczekać. Reaguje na imię, cieszy się i jest bardzo wdzięcznym psiaczkiem. ;) Był u weterynarza, jest wykąpany i odrobaczony. :)

Pan obiecał przesłać mi na maila zdjęcia Harolda - wtedy je wstawie na dogo. Póki co dostaje dużo zdjęć psiaczka na kom. ale nie umiem ich wstawić :oops: w dodatku jest słaba jakość tych zdjęć. Więc poczekam i je wstwię.

Jeszcze raz dziękuję Erazm, że sprawdziła ten domek!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zdjęcie udało mi się wstawić dopiero teraz. :) Ale ważne, że jest.

Harold ma się cudownie w nowym domku, chodzi na długie spacery, uwielbia bawić się z dziećmi, sierść mu wyładniała, przytył, Państwo bardzo o niego dbają i dobrze go karmią, śpi w łóżku (co zresztą widać na zdjęciu...;)). Teraz jest naprawdę SZCZĘŚLIWYM PSEM.


[IMG]http://i43.tinypic.com/14y7878.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...