Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

viacamp.png.3c27b1d3cd6eeb1402f8f85dce714146.png

 

Charakterystyka imprezy

Marzyły Ci się kiedykolwiek wakacje ze swoim czworonogiem? Obóz z psem organizowany przez ViaCamp daje Ci tę możliwość.
Przed Tobą aktywny czas w pięknym miasteczku — Ryn. Nauczymy się wielu nowych, atrakcyjnych rzeczy, nie wspominając o tym, że nie będziemy musieli tęsknić za ukochanym pupilem wyjeżdżając na wakacje.
Na obozie z psem „Cztery Łapki” zapoznamy się z podstawowymi technikami budowania dobrej relacji ze zwierzęciem, pogłębimy tajniki zajęć z agility, a także posłuszeństwa. Będziemy wymieniać doświadczenia, trenować, rozmawiać i współpracować – a to wszystko w gronie osób tak samo pozytywnie zakręconych na punkcie psów! Szkolenia oparte są na pozytywnym umocnieniu, gdzie karą ma być brak nagrody. Kierujemy się tym, by oboje – zarówno przewodnik, jak i pies spędzili wyjątkowy czas na obozie. Wspólne zrozumienie między obojgiem jest tu najważniejsze.

oboz-z-psem-1-large.jpg

 

Program imprezy

Zajęcia z Psem – każdego dnia, dostosowane do warunków pogodowych 
Treningi agility: nauka pokonywania podstawowych przeszkód, zależnie od poziomu zaawansowania i możliwości uczestników, łączenie przeszkód w sekwencjach, nauka prowadzenia psa po torze.
Treningi z podstawowego posłuszeństwa: chodzenie na smyczy, przywołanie, nauka siadania, warowania, podstawy aportowania, zostawanie w pozycji siad/waruj.
Nauka sztuczek, na przykład: podaj łapę, obrót, skok przez nogę (do wyboru).
Spacery z psami do lasu.
** Psy starsze, w złej kondycji fizycznej, mające nadwagę lub problemy ze stawami nie będą uczestniczyć w zajęciach bądź będą wykonywać mniej obciążające ćwiczenia dostosowane do możliwości psa.
Wykłady teoretyczne — podczas trwania obozu poruszymy wybrane przez uczestników tematy na przykład: motywacja, mowa ciała psa, psie sporty.
Zastrzegamy, że program jest orientacyjny i jego realizacja zależy od indywidualnych zdolności przewodnika oraz psa. Każdy pies ma inne tempo uczenia się i robienia postępów.

Rejsy Żeglarskie – nie ma nic piękniejszego, jak wypłynąć jachtem na piękne, Ryńskie jezioro. Poznamy podstawy żeglowania i manewrowania jachtem. Wszystkim wtajemniczonym, nasz instruktor przybliży działanie jachtów żeglarskich oraz jak należy się zachować na wodzie podczas różnych warunków atmosferycznych.

Kajaki & Rowerki Wodne – oprócz rejsów warto spędzić rekreacyjne czas na Ryńskim jeziorze z użyciem kajaków i rowerków wodnych. Podczas trwania obozu jest również organizowana podróż rowerowo-kajakowo-żeglarska, w której wyznaczymy sobie cel naszej podróży. Czas naszej podróży zajmuje około 3 godzin.

Wyprawa Kajakowo-Żeglarska – wyruszymy na wyprawę, jedni kajakami, drudzy żaglami. Następnie spotkamy się w miejscu wyznaczonym wcześniej przez kadrę!

Wyprawa Rowerowa – wyprawa rowerami w piękne, Mazurskie lasy. Poruszamy się w kamizelkach oraz kaskach ochronnych, po szlakach do tego przeznaczonych. Nie możemy zapomnieć przede wszystkim o bezpieczeństwie.

Plażowanie – aby odpocząć od intensywnych zajęć, spędzimy czas na plaży, czerpiąc przyjemność z pięknej pogody. Towarzyszyć nam będą różnego rodzaju gry oraz zabawy plażowe.

oboz-z-psem-2-large.jpg

 

Turnusy i terminy

Obóz OD DO Cena Miejsca
     4Ł 1           29-06-2020           07-07-2020           1699,-           Dostępne     
4Ł 2 08-07-2020 18-07-2020 1999,-      Ostatnie miejsca     
4Ł 3 19-07-2020 29-07-2020 1999,- Ostatnie miejsca
4Ł 4 30-07-2020 09-08-2020 1999,- Dostępne
4Ł 5 10-08-2020 20-08-2020 1999,- Dostępne
4Ł 6 21-08-2020 28-08-2020 1499,- Brak miejsc

Informujemy, że na obozy z psem 2019 posiadamy jeszcze wolne miejsca.

oboz-z-psem-large.jpg

 

Co zawiera cena?

Zakwaterowanie – 4-5 osobowe domki z łazienką, kuchnią, tarasem i telewizorem. Na jeden domek przypadają dwa pokoje, salon z dostępem do TV i łazienka. W jednym domku zakwaterowanych jest 3, maksymalnie 4 uczestników (w zależności od zapotrzebowania miejsca). Zdjęcia z ośrodka dostępne są w naszej wycieczce po ośrodku. Ośrodek jest ogrodzony, monitorowany oraz strzeżony całodobowo.

Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Śniadanie + obiad (+ deser) + kolacja. Zaczynając od kolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

Kadra – doświadczeni instruktorzy oraz opiekunowie z kilkuletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy.
Zajęcia prowadzone są przez panią Klaudię, utytułowaną trenerkę psów. Pani Klaudia wraz ze swoją suczką Fantą uzyskała najwyższą klasę wyszkolenia (A3) w Polsce oraz zdała egzamin PT1, a z Lookiem, z którym zaczęła startować w zawodach, do tej pory uzyskała klasę wyszkolenia A2. Dodatkowo w zajęciach towarzyszy jej Pani Aleksandra, która szkoliła się u boku reprezentantki Polski na Mistrzostwach Świata Obedience. Opieka ratownika medycznego podczas całego pobytu.

Ubezpieczenie – ubezpieczenie uczestnika od nieszczęśliwych wypadków.

Wyposażenie – wymagany sprzęt do realizowania programu. Nowy (zakupiony w 2018 roku), profesjonalnie przygotowany oraz ogrodzony tor agility, niezbędny do realizacji zajęć z pieskami.

Realizację programu – w zależności od warunków pogodowych, kondycji uczestników oraz piesków.

zawody-agility.jpg

aleksandra-skrzecz-2.jpg

 

Inne imprezy z naszej oferty

Obóz Paintballowy

oboz-paintballowy.jpg

Obóz Paintballowy - „Paintballowy Zawrót Głowy” – coś dla każdego, kto uwielbia rywalizację oraz współpracę drużynową. Przy użyciu nowoczesnych markerów paintballowych Tippmann FT-12, rywalizujemy na polach, w lesie, na opuszczonych budynkach, wszędzie! Aby nadać wszystkiemu jeszcze większego realizmu, walki organizowane są przy użyciu granatów dymnych, hukowych oraz błyskowych. Czegoś jeszcze brakuje? Oczywiście, że tak! Adrenalinę podsycają nocne walki, w których nie liczy się dostrzeżenie wroga, a słuch i jego wyczucie! Rozbudowana strategia rywalizacji paintballowych wprowadzi Cię do świata prawdziwej wojny, gdzie celem jest wyeliminowanie wroga.

Obóz Quadowy

oboz-quadowy.jpg

Obóz Quadowy - „Fani Czterech Kółek” – jeśli rywalizacja w terenie nie jest dla Ciebie najlepszym wyborem, wypróbuj swoich sił na czterech kołach! Przy użyciu nowoczesnych quadów Kymco Maxxer 300 oraz Yamaha 700 EPS Grizzly, przenieś się do świata ekstremalnej jazdy! Wyruszymy w niezapomniane wyprawy quadowe, poprzez pola i leśne szosy. Aby urozmaicić program quadowy, na przeszkodzie staną nam różnego rodzaju wertepy oraz błotniste pułapki. A co jeśli utkniesz po pas w błocie? Wyciągniemy Cię za pomocą naszej wyciągarki! Doznamy również prawdziwego skoku adrenaliny w nocnych wyprawach czterokołowcami, które przygotowujemy dla naszych uczestników jako jedyny organizator obozów quadowych. Na pewno nie wyjdziemy z tego sucho! Tak rozbudowanego programu quadowego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Obóz Gokartowy

oboz-gokartowy.jpg

Obóz Gokartowy - „Na Pełnym Gazie” – jeśli byłoby Ci za mało wrażeń i emocji, dołącz do swojego programu obozowego wyścigi kartami i poczuj się jak na prawdziwym torze formuły 1! Poznaj budowę karta oraz zasady, jakie panują na torze kartingowym. Przy użyciu profesjonalnych kartów oraz toru gokartowego przeniesiemy się do świata rajdów, gdzie liczą się wyścigowe umiejętności! Weź udział w rywalizacji kartami i stań się mistrzem toru gokartowego!

Obóz Przygodowy

oboz-przygodowy.jpg

Obóz Przygodowy - „Odkrywcy Przygód” – masz dylemat z wyborem odpowiedniego dla siebie programu obozowego? To nic! Również dla niezdecydowanych posiadamy bogato rozbudowaną ofertę na spędzenie aktywnie czasu. Obozy przygodowe organizowane przez ViaCamp to nic innego, jak udział we wszystkich atrakcjach obozowych, jakie oferujemy! Każdy dzień dostarczy Ci nowych, pamiętnych wrażeń i emocji. Od jazdy na quadach, po rozgrywki paintballowe, wyścigi gokartowe, po park linowy w Leśniewie, czy wyjazd do parku wodnego w hotelu „Gołębiewski”. Obóz przygodowy „Odkrywcy Przygód” gwarantuje niezapomniane emocje z każdej tematyki obozowej!

Obóz Sportów Wodnych

oboz-sportow-wodnych.jpg

Obóz Sportów Wodnych - „Wodna Fiesta” – jesteś wielbicielem wodnych zabaw? Jeśli tak, to obóz sportów wodnych jest dla Ciebie idealnym wyborem! Obozy sportów wodnych organizowane przez ViaCamp to jedne z najbardziej rozbudowanych tematyk wodnych obozów wśród organizatorów kolonii na Mazurach! A to wszystko zawdzięczamy profesjonalnemu wyposażeniu, jakie posiadamy do realizacji zajęć prowadzonych na wodzie. Do dyspozycji posiadamy najnowszy model trzyosobowego skutera wodnego JET SKI Kawasaki Ultra LX, z którego mogą korzystać również uczestnicy naszych obozów. Oczywiście pod czujnym okiem i asekuracją instruktora sportów wodnych! Dodatkowo, specjalnie dla uczestników obozów ViaCamp zakupiliśmy pięcioosobowego banana wodnego Jobe Sports Multi Rider 5P. To dopiero początek tego, z czego uczestnicy wodnej fiesty mogą skorzystać podczas pobytu na Mazurach! Uwielbiasz jazdę na snowboardzie? Wykorzystaj swoje umiejętności na wodzie! Dla młodszych oraz starszych oferujemy holowanie na wakeboardzie za skuterem wodnym.

Aby dodać niezapomnianego klimatu, jazdy na desce wodnej najczęściej odbywają się przy zachodzie słońca, które razem w połączeniu ze sobą oddają wspaniałe efekty. Czy to już wszystko, z czego mają okazję skorzystać nasi uczestnicy? Oczywiście, że nie! Zupełną nowością na naszych obozach jest Kneeboard. Zasada jazdy na tej desce jest dokładnie ta sama, co jazda na wakeboardzie. Jaka jest więc różnica? Holowanie na kneeboardzie odbywa się nie w pozycji stojącej, lecz na kolanach. Uczestnik klęczy na desce, do której nogi są przymocowane za pomocą pasa asekuracyjnego. Cała zabawa odbywa się pod czujnym okiem instruktora sportów wodnych oraz pilota, który pilnie nadzoruje uczestnika.

Można byłoby przypuścić, że już więcej atrakcji nie można zaoferować, lecz posiadamy coś jeszcze, co jest absolutnym hitem wśród organizatorów obozów młodzieżowych. Specjalnie dla uczestników naszych obozów, ViaCamp zakupiło nowy ponton XO Extreme! Jest to trzyosobowa tuba, która w połączeniu ze skuterem wodnym daje niesamowity skok adrenaliny. Za pomocą siły odśrodkowej, skuter holujący XO Extreme wprowadza go w ruch okrężny, gdzie zadaniem uczestników jest utrzymać się na pontonie. Gwarantujemy niezapomnianą zabawę! Kolejną niezwykłą atrakcją, jaką oferujemy na wodzie, są rejsy nowoczenym jachtem kabinowym Escapade 600. Wyrusz w rejs do Mikołajek wspaniałą łodzią i poznaj piękno Mazur! Jeśli podróż szybkim jachtem Escapade 600 nie jest dla Ciebie odpowiednia, do Twojej dyspozycji jest również rejs nowoczesnym cruiserem Phobos 24. W tematyce sportów wodnych możemy śmiało stwierdzić, iż firma ViaCamp oferuje najlepsze i najbogatsze w kwestii jakości obozy wodne wśród organizatorów obozów i kolonii.

Obóz Wypoczynkowy

relaks-na-zdrowie.jpg

Obóz Wypoczynkowy - „Relaks Na Zdrowie” – nie jesteś fanem ekstremalnych wrażeń? Aktywność fizyczna nie jest Twoim atutem? Spędź wakacje aktywnie i wygodnie wybierając obóz „Relaks Na Zdrowie”. Program ten składa się z zajęć na wodzie, jak i w terenie. Do dyspozycji posiadamy kajaki oraz rowerki wodne. Dodatkowym urozmaiceniem zajęć na wodzie jest Aquazorbing – wodna kula, dzięki której jesteśmy w stanie poruszać się po powierzchni wodny. Nie ma nic piękniejszego od wyruszenia jachtem w rejs po Ryńskim jeziorze. Podczas rejsów żeglarskich poznamy działanie jachtów żeglarskich oraz dowiemy się, jak zachować się na jachcie podczas różnych warunków atmosferycznych. Jeśli jesteś fanem futbolu, podczas trwania obozu regularnie rozgrywamy turnieje piłki nożnej (kadra vs uczestnicy) na profesjonalnie przygotowanym orliku. Aby spędzić czas aktywnie, wyruszamy w wyprawy Kajakowo-Rowerowo-Żeglarskie, które wśród uczestników są jedną z najbardziej docenianych atrakcji na chwile relaksu i odpoczynku od sportów ekstremalnych. Aby odsapnąć od wszystkich aktywnych zajęć i postawić tylko na relaks, spędzamy czas, leniuchując na plaży i czerpiemy przyjemność z pięknej pogody.

Obóz Dla Dzieci

mali-agenci.jpg

Obóz Dla Dzieci - „Mali Agenci” – dla naszych najmłodszych uczestników w wieku 6-9 lat posiadamy niezwykłą zabawę na obozie! W towarzystwie naszych animatorek zabaw dla dzieci spędzą wakacje, które zapamiętają na długie lata. Na zajęciach doświadczą wielu wyzwań, takie jak malowanie, rysowanie, klejenie, rzeźbienie, konstruowanie i wiele innych. Jakby tego było mało, podczas zajęć będziemy malować buźki farbkami fluorescencyjnymi! Nasze animatorki wprowadzą maluszków w świat zabaw i gier integracyjnych!

 

Nie zwlekaj i spędź w tym roku swoje wakacje wyjątkowo.
Czekamy właśnie na Ciebie!
Zespół ViaCamp

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ponki.jpg

 

Ponki na obozach ViaCamp - sprawdź kiedy możesz ich spotkać!

Dzięki współpracy z Mediakraft Polska, niezmiernie miło jest nam ogłosić, że w trakcie tegorocznych wakacji 2018 naszych uczestników odwiedzą Ponki! Ekipa z kanału, w której skład wchodzą Grzegorz Barański (Dakann), Monika Kułaga, Monika Dziupińska i Vin Milton, odwiedzą naszych obozowiczów w terminie od 13.08 do 18.08.2018 (turnus V). Aby utrzymać w Was garstkę ciekawości, dokładny plan warsztatów z YouTuberami poznacie na miejscu. Nie ma znaczenia jaki obóz wybierzecie, każdy z Was będzie miał możliwość poznania Ponków osobiście. Dokładną ofertę obozów młodzieżowych na wakacje 2018 znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Link to comment
Share on other sites

Drodzy dogomanii,

Już od tego roku, całkowicie nowy, niebiesko-zielony tor agility dostępny dla uczestników obozów „Cztery Łapki”. Specjalnie dla naszych uczestników z pieskami, ViaCamp zakupiło profesjonalne, tartanowe przeszkody, slalomy, tunele i hopki. Spędź niezapomniane wakacje ze swoim pupilem w towarzystwie naszych trenerek psów Klaudii Litwin, Aleksandry Skrzecz i Niny Jaszczewskiej. Poznasz podstawowe techniki budowania dobrej relacji ze zwierzęciem, zgłębisz tajniki agility oraz posłuszeństwa.

Z nami Twoje wakacje będą wyjątkowe!

Zarezerwuj ostatnie wolne miejsca na obóz z psem "Cztery Łapki" na naszej stronie internetowej.

31648034_473477516406125_114327635667976192_o.jpg

31681840_473477473072796_6579522682063159296_n.jpg

31698884_473477433072800_7691959683203989504_o.jpg

31743474_473477546406122_5996755045163466752_o.jpg

31781914_473477456406131_7856426672596189184_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Obozy Zimowe Zakopane 2019 - ViaCamp - Ferie Zimowe

slide-2.jpg

Wspólnie z ViaCamp.pl spędź swoje jedyne w swoim rodzaju ferie zimowe 2019! Bogaty program zajęć zimowych oraz zbiór porywających atrakcji pozaprogramowych sprosta Twoim największym oczekiwaniom!

Bez względu na to, czy jesteś osobą początkującą naukę sportów zimowych, czy pasjonatem jazdy na nartach lub snowboardzie — u nas każdy znajdzie idealną ofertę dla siebie!

Oferta obozów zimowych skierowana jest zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Przedział wiekowy uczestników to 8-10, 11-14 i 15-18 lat.

Dla naszych obozowiczów przygotowaliśmy przeróżne oferty obozów zimowych, takie jak:

 

Terminy turnusów obozów zimowych 2019

Obóz OD DO Cena Miejsca
    NS 1         2019-01-14         2019-01-20         1499,-         Dostępne    
NS 2 2019-01-21 2019-01-27 1499,- Dostępne
NS 3 2019-01-28 2019-02-03 1499,- Dostępne
NS 4 2019-02-04 2019-02-10 1499,- Dostępne
NS 5 2019-02-11 2019-02-17 1499,- Dostępne
NS 6 2019-02-18 2019-02-24 1499,- Dostępne

 

Obóz OD DO Cena Miejsca
    NSR 1         2019-01-14         2019-01-20         1549,-         Dostępne    
NSR 2 2019-01-21 2019-01-27 1549,- Dostępne
NSR 3 2019-01-28 2019-02-03 1549,- Dostępne
NSR 4 2019-02-04 2019-02-10 1549,- Dostępne
NSR 5 2019-02-11 2019-02-17 1549,- Dostępne
NSR 6 2019-02-18 2019-02-24 1549,- Dostępne

 

Obóz OD DO Cena Miejsca
    ZR 1         2019-01-14         2019-01-20         1649,-         Dostępne    
ZR 2 2019-01-21 2019-01-27 1649,- Dostępne
ZR 3 2019-01-28 2019-02-03 1649,- Dostępne
ZR 4 2019-02-04 2019-02-10 1649,- Dostępne
ZR 5 2019-02-11 2019-02-17 1649,- Dostępne
ZR 6 2019-02-18 2019-02-24 1649,- Dostępne

 

Co zawiera cena?

Zakwaterowanie – 3-4 osobowe pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. Obóz zimowy organizowany jest w ekskluzywnej willi „Helan”, położonej w wyjątkowym miejscu, w którym panuje cudowna atmosfera. Całodobowa ochrona ośrodka.

Wyżywienie – całodniowe wyżywienie. Śniadanie + obiadokolacja + lunch na stok. Zaczynając od obiadokolacji w dniu przyjazdu kończąc śniadaniem w dniu wyjazdu.

Kadra – wykwalifikowani instruktorzy oraz opiekunowie z wieloletnim doświadczeniem, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą. Dostępni dla uczestników o każdej porze dnia i nocy. Opieka ratownika medycznego podczas całego pobytu.

Ubezpieczenie – ubezpieczenie uczestnika od nieszczęśliwych wypadków.

Wyposażenie – wymagany sprzęt do realizowania programu.

Realizację programu – w zależności od warunków pogodowych oraz kondycji uczestników.

Ponadto w programie - wszystkie atrakcje z zakładki ponadto w programie.

oboz-narciarsko-snowboardowo-rekreacyjny

oboz-narciarsko-snowboardowy-2-large.jpg

oboz-narciarsko-snowboardowy-3-large.jpg

oboz-narciarsko-snowboardowy-4-large.jpg

 

Stoki, na których jeździmy!

Do dyspozycji uczestników oddajemy główne stoki, na których będziemy jeździć. Dodatkowo uczestnicy wspólnie mogą decydować, na jaki stok danego dnia chcieliby się udać.

• Harenda - Ośrodek Narciarsko Rekreacyjny zlokalizowany na osiedlu Harenda w Zakopanem.

• Tatrzańska Łomnica (Słowacja) - jeden z najpiękniejszych kurortów tatrzańskich z drugim pod względem wielkości i nowoczesności ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Bez wątpienia zaliczana jest do najpiękniejszych miejsc na narty w tej części Europy.

• Kasprowy Wierch - jeden z najpopularniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Umiejscowiony jest na szczycie i północnych zboczach Kasprowego Wierchu w polskich Tatrach Zachodnich.

• Nosal - stoki narciarskie Nosal przeznaczone są przede wszystkich do szkoleń dla najmłodszych. Na szerokich, łagodnie nachylonych stokach pod Nosalem znajduje się pięć wyciągów orczykowych, o długości od 150 do 250 metrów.
Opcja ta przeznaczona jest głównie dla osób, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem.

 

Więcej na naszej stronie internetowej!

Więcej informacji o obozach zimowych 2019 w Zakopanem znajdziesz na naszej stronie internetowej.

slide-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...