Jump to content
Dogomania

Lulkowi zajączek przynióśł rodzinę na Święta.Lulek dziękuje cioteczkom za szczęscie.


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapraszam WAs kolezanki

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/porcelana-chinska-nie-tylko-na-pomoc-dla-fuksa-koniec-28-kwiecien-135938/#post12155032"]porcelana chińska i nie tylko na pomoc dla Fuksa koniec 28.kwiecień[/URL][/FONT][/COLOR]



[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/biblia-nowa-harry-potter-itd-koniec-18-kwiwtnia-135942/#post12155115"]Biblia nowa .....Harry Potter ..itd ..koniec 18 .kwiwtnia[/URL][/FONT][/COLOR]




[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/muzyka-filmy-dvd-nowe-uzywane-koniec-28-kwiecien-135944/#post12155239"]MUZYKA FILMY dvd NOWE I UZYWANE ...KONIEC 28 .KWIECIEŃ[/URL][/FONT][/COLOR]






podeslijcie komus plissssssss _____
__________________

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']...Baron na spacerku
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/101a143051e4204f.html]Luleczek.jpg | gis4 | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url][/QUOTE]

:crazyeye: toszto nie Lulek tylko ta slynna puma z opolszczyzny!:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Lime][SIZE=5]hurrrrraaaaa juhuuuuuuu [COLOR=Red]Gisellllooo toz to dzieki tobieee juhuuuuuuu:multi::multi::multi:[COLOR=Magenta]Piekny Ksiaze Luluuuu na swych wlosciach haaaaaaaaaa:Dog_run::Dog_run::iloveyou::iloveyou::laugh2_2::ylsuper:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

.Nieeeeee Ewa
sama to bym mogła fige z makiem zjesc:crazyeye:
Ciotki zawsze pomagaja i tak
nie czuje się tak bardzo odpowiedzialna
bo pytam ten moze być
czy ten?
Wiecie stres moze rozwalic wszystko
a zła adopcja to........ juz to znam:-(
Bez pieniazkow i bez allegra oraz ogloszeń to tez by dalej siedział i swiata nie widział:shake:w jednosci siła:crazyeye:
i za to Wam dziękuje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='zuzlikowa']Giselko...wysłałam na konto z końcówką 63...44,50 z bazarku dla Lulka![/quote]
O kurcze...dziekujemy ciociu
to juz jestemy prawie w domku
mogę zaciągac dalej długi na psiaki:loveu::evil_lol:
oby nie,ale bez tego nie ma leczenia i adopcji:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

...to ja moje cioteczki kochane
Wasze Baroniątko...tylko cicho bo spię
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e92e914c7ad31714.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/124/e92e914c7ad31714med.jpg[/IMG][/URL]
pozdrawiam cioteczki i nie zapominajcie o mnie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

...Telefonowała Pani Inga...Baron jest chory
dzisiaj przyjażdż do niego wet.:-(
Nie moze...nie chce chodzić
ale to samo było w schronie
najlepiej lubił lezec w kojcu:eviltong:
nawet ciasteczka nie byly smaczne jak trzeba było po nie wstac:evil_lol:
ale u Pani Ingi juz szalał ,biegał i skakał i teraz znowu coś.....martwie sie :-(

Link to comment
Share on other sites

...Nie ma kleszczy...wytrymowany
to chyba z upałów tak twierdzi wet....ale juz jest lepiej ...jakies wapno jemu kazał podawac...to znaczy kefir i twaróg...i nie biegac zbyt duzo, tyle ile sam chce.Odpoczywa na werandzie ale sie rusza i je...a to dla mnie najwazniejsze.Ma zimny nosek,ale na wszelki wypadek dostał antybiotyk.
Dzisiaj Pani Inga telefonoweała....odzył i bryka
uffff juz mi lzej:multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']...Nie ma kleszczy...wytrymowany
to chyba z upałów tak twierdzi wet....ale juz jest lepiej ...jakies wapno jemu kazał podawac...to znaczy kefir i twaróg...i nie biegac zbyt duzo, tyle ile sam chce.Odpoczywa na werandzie ale sie rusza i je...a to dla mnie najwazniejsze.Ma zimny nosek,ale na wszelki wypadek dostał antybiotyk.
Dzisiaj Pani Inga telefonoweała....odzył i bryka
uffff juz mi lzej:multi::evil_lol:[/quote]

Luleczku...Baronie...ja wiem,że Ty jak każdy prawdziwy benio,delikatna stwóra jesteś,ale miej wzgląd na nas i swoją Panią...trzymaj się zdrowo...bardzo zdrowo!:loveu::loveu::loveu:...

Link to comment
Share on other sites

...wieczorny telefon uspokoił mnie
jest dobrze...moze to jakies przejściowe klopoty z poruszaniem
zwlaszcza ze to samo się stało boksi- michelle
padła na łące i nic ...to chucherko musiało nieśc konika co wazy 30kg
Wczoraj bała sie wyjsc w dzień nawet do nas na działke
ale byly lezakowały i wszystko ok....:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']...wieczorny telefon uspokoił mnie
jest dobrze...moze to jakies przejściowe klopoty z poruszaniem
zwlaszcza ze to samo się stało boksi- michelle
padła na łące i nic ...to chucherko musiało nieśc konika co wazy 30kg
Wczoraj bała sie wyjsc w dzień nawet do nas na działke
ale byly lezakowały i wszystko ok....:evil_lol::loveu:[/quote]

Trzymajcie się psiurki...nie poddawajcie słabościom:loveu:
Dobrze,że boksia michelle już jest w porzadku!Michelle,to dzielna dziewczyna-gdzie ciała nie staje nadrabia sercem!:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Witam wszytskich, jestem "Pania Ingą" od Barona i chciałabym wszystkim podziekowac za uratowanie Barona i za serce i zainteresowanie psem prawie nie adopcyjnym. Baronek jest najukochańszym misiem dziś ale mielismy z nim troche problemów: próbował przejąć władze w domu, był agresywny do zwierzat i ludzi. Do dzis jest niebezpieczny gdy poczuje jedzenie (do zwierżat jedynie). Wymagało to pracy i 2 razy siły aby Barona ustawić na bezpieczne tory. Bylismy u specjalistów którzy orzekli że Baron to nie benio a Moskiewski Stróżujący i pewne cechy tej rasy są trudne i niebezpieczne dla opiekunów i innych zwierzat. Daliśmy sobie rade ze wszystkim oprócz jedzenia, Baron nie może przebywac w miejscu gdzie przygotowuje sie posiłki bo od razu atakuje a miskę dostaje na zew. gdy cała reszta jest w domu. Baron nie korzysta z budy a przebudowanego dla niego wejscia do domu. Dobudowałam ganek zeby Baron mógł spać przed wejściem do domu. Uwielbia koty i chętni esię do nich przytula lub one do niego nie wiem jak to jest ale uwielbiają spac razem. Zdrowie opanowane choć nawroty choroby odkleszczowej miał 2 razy. Dziś juz jest dobrze. Teraz zdjęcia ;-) jeszcze raz dziekujemy za... Barona, naszego prawie 100 KG moskala ;-))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...