Jump to content
Dogomania

rodowodowe yorki z rodowodem- kraków


Toller

Recommended Posts

Moja znajoma szuka yorka rodowodowego (hodowli) w Krakowie dla koleżanki z pracy. Wiedząc że ja psiara, prosi o pomoc- tyle że dla niej psiara, to znaczy ze ja zajmując się retrieverami, mam znać się na yorkach :p
Bez ambicji wystawowych, po prostu fajny psiak ma być, taki do kochania.
Nie odsyłajcie mnie aby do ZK naszego, zawsze można na PW, tyle że takie hodowle naprawdę zaufane i godne polecenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Chyba nas tutaj mało z Krakowa :roll: Ja niestety nie znam żadnej hodowli z tamtych stron :shake:[/QUOTE]

Ja podczas szukania w wawie natknęłam sie na pare z Krakowa, ale nic szczególnego o nich nie wiem o niezbyt wiele o nich słyszałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[COLOR=Red]To ciekawe,bo moja hodowla jest od 1981 roku,a yorkshire terriery mam od 1995 i to jedyne jak do tej pory championy w Krakowie:cool3: To JA sprowadziłam do Polski pierwszego yorka z Durrersami w rodowodzie. Jedyny na świecie wystawiany syn zw.świata 2000 roku Matadora(zmarł młodo) mieszkał właśnie w Krakowie.Zapraszam więc do Krakowa :lol:
[URL="http://img194.imageshack.us/my.php?image=acapulco1.jpg"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1161/acapulco1.jpg[/IMG][/URL]
a to mój już trzeci i najnowszy samiec z Francji-CH.ACAPULCO(doskonały eksterier i rodowód):loveu:
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To fakt.. hodowlę "Oczko Fatimy" mogę polecić w 100%! Co prawda nigdy nie rozmawiałam z właścicielami hodowli ani chyba nawet na wystawie się nie natknęłam ale pewnym jest, że krycia tam są przemyślane .. dbają o dobro rasy a to ważne ;)
Nie wiedziałam po prostu, że hodowla z Krakowa jest :oops:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję TIGRUNIA zaszczyt to dla mnie, masz rację u mnie szczenięta bywają a nie są,a dorosłe psiaki dożywają u nas późnej starości,dlatego mamy ich tylko kilka,bo każdy jest dla nas wyjatkowy,jak dla każdego właściciela jego pupil:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Oj tak hodowla Oczko Fatimy jest znana i ceniona u nas w Krakowie - gratuluje ślicznego reproduktora Acapulco !

Natomiast nasza malutka hodowla Yorkville FCI także się mieści w Krakowie i właśnie narodziły się nam śliczne kochane maluszki. :lol:

Zapraszamy serdecznie !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...