Jump to content
Dogomania

Kajtek szuka domu


Inga91

Recommended Posts

Tuż po nowym roku znalazłam psa, porzuconego na trasie Siedlce-Warszawa,  a dokładniej na stacji benzynowej w Kałuszynie.  Był silny mróz, pies siedział na śniegu. Mimo że nie mogę pozwolić sobie na psa, pzygarnelam go tymczasowo...  Po kilku tygodniach znalazłam mu dom, myślałam ze na stałe jednak ludzie którzy go wzięli uznali że jednak go nie chcą i kazali mi go zabrać... I tak oto piesek siedzi u mnie czwarty miesiac... Mieszkam sama,  pracuję kilkanaście godzin dziennie plus dojazd,  mieszkam w bloku- a co za tym idzie pies bardzo się męczy,  jest przez około 18 godzin na dobę zamknięty sam w małym mieszkaniu, wychodzę z nim na spacer raz dziennie bo częściej nie jestem w stanie.  Sytuacja jest poważna.  Pilnie szukam nowego domu dla psa i powoli tracę nadzieję...  Piesek ma około 8 miesiecy,  jest trochę większy od kota, bez ogonka, bardzo przyjazny, lubi dzieci.  Odrobaczony.  Nauczony zostawać sam,  nie halasuje i nie wyje.  Oddam tylko w dobre ręce. Tel 535005794

Link to comment
Share on other sites

Piesek miał szczęście ,że trafił na ciebie . Najważniejsze ,że jest bezpieczny .Musi być super psiakiem ,że potrafi dostosować się do warunków jakie możesz mu zapewnić . O ludziach ,którzy go zwrócili nie warto nawet pisać ,bo ich postępowania nic nie tłumaczy , Piesek jest młodziutki ,po prostu szczeniak więc powinni znaleźć swoich ludzi.  Czy ma ogłoszenia ?  może wykupić mu na bazarku ogłoszenia ,bo czym więcej tym lepiej . Na pewno przydałyby się ogłoszenia papierowe ,bo nie wszyscy mają dostęp do internetu .  . Trzeba koniecznie zrobić wizytę przed adaptacyjną i podpisać umowę jak już się trafią chętni . Masz jakieś zdjęcia psiaka  ,jak on do innych zwierząt ?  czym więcej  można napisać o psiaku tym lepiej .   

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witam znowu po miesiącu... Mimo ogłoszeń na OLX, Gumtree i innych nie udało sie znaleźć nowego domu dla pieska.  Sytuacja jest dramatyczna bo pracuję coraz więcej a pies praktycznie od świtu do nocy siedzi sam w kawalerce.  Jeśli chodzi o stosunek do innych zwierząt to rzuca się do innych psów ale jak tylko podbiegnie zaczyna się bawić. 

PicsArt_05-22-12.23.25.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...