Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa psów V i IX gr. w Mińsku Maz. 07.05.2016 r.


Recommended Posts

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Warszawie ma przyjemność zaprosić Państwa na Krajową Wystawę Psów V i IX Grupy FCI, która odbędzie się 7 maja 2016 r. w Mińsku Mazowieckim.

Honorowy patronat nad wystawą objął Pan Marcin Jakubowski Burmistrz Mińska Mazowieckiego, zaś partnerem został Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły dotyczące terminów przyjmowania zgłoszeń, opłat oraz planowanej obsady sędziowskiej, znajdziecie Państwo na stronie Warszawskiego Oddziału Związku Kynologicznego w Polsce:
http://www.warszawa.zkwp.pl/oddzialy.php?n=wys_2016_5_9&oddzial=warszawa
Rejestracja zgłoszeń online:
https://www.wystawy.net/

MIEJSCE WYSTAWY – park przylegający do pałacu Dernałowiczów w centrum Mińska Mazowieckiego, przy ul. Warszawskiej 173.

Mińsk Mazowiecki to miasto liczące obecnie około 40 tysięcy mieszkańców, zlokalizowane 40 km na wschód od Warszawy. Głównym miejscem rekreacji i wypoczynku mieszkańców jest park przylegający do pałacu Dernałowiczów, mieszczącego Miejski Dom Kultury. Wystawa odbędzie się na terenie tego właśnie, urokliwego parku. Jego powierzchnia wynosi 23 ha. Przez park przepływa rzeczka Srebrna.
Zespół Pałacowo – Parkowy zlokalizowany jest w samym centrum Mińska Mazowieckiego, niedaleko od dworca PKP, co pozwoli na bezproblemowe dotarcie na wystawę, także niezmotoryzowanym wystawcom. W bezpośredniej okolicy miejsca wystawy, znajdują się liczne sklepy spożywcze i punkty gastronomiczne.

UWAGA! Parking dla wystawców bezpłatny. Wstęp dla publiczności bezpłatny.

RINGI i RING HONOROWY.

Ringi będą zlokalizowane wokół fontanny na dziedzińcu pałacu. Podłoże ringów stanowi kostka. Namioty można rozkładać na trawniku wokół ringów, także w miejscach zacienionych, co jest niezwykle ważne, gdyby dopisała nam słoneczna pogoda.

Ring honorowy będzie zlokalizowany na tarasie pałacu. Podłoże ringu honorowego stanowi kostka. W trakcie wystawy ring zostanie zadaszony.

BAZA NOCLEGOWA.
Wystawcy przyjeżdżający z daleka i chcący odpocząć przed, czy też po wystawie, będą mogli zatrzymać się w Hotelu PARTNER w Mińsku Mazowieckim. Hotel jest zlokalizowany w odległości kilkuset metrów od miejsca wystawy.
UWAGA! Na hasło „WYSTAWA” otrzymacie Państwo 10% zniżki.
PSY PRZYJMOWANE SĄ BEZ OPŁAT!

SPONSORZY i FUNDATORZY NAGRÓD.

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że głównym sponsorem Krajowej Wystawy Psów V i IX Grupy FCI w Mińsku Mazowieckim został ZAKŁAD PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT "DOLINA NOTECI" w Polanowie.

Poza nagrodami na finały wystawy, dla każdego z wystawców, nasz główny sponsor ZAKŁAD PRODUKCJI KARMY DLA ZWIERZĄT DOLINA NOTECI ufundował pakiety startowe.

Oczywiście lista sponsorów i fundatorów nagród, nie kończy się na sponsorze głównym.

NA WYSTAWCÓW CZEKAJĄ BARDZO LICZNE I RÓŻNORODNE NAGRODY, fundowane także przez firmy niezwiązane z kynologią.

DLA WSZYSTKICH WYSTAWCÓW ZAPEWNIAMY POCZĘSTUNEK.

Szczegóły dotyczące dojazdu, miejsca wystawy (ze zdjęciami), sponsorów i fundatorów nagród, a także samych nagród, znajdziecie Państwo w wydarzeniu na FB, pod poniższym linkiem:

https://www.facebook.com/events/1683130665266977/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZARÓWNO WYSTAWCÓW, JAK I PUBLICZNOŚĆ!

Link to post
Share on other sites
 • 5 weeks later...

Pozwolę sobie zamieścić podsumowanie osób i firm, które w różnym charakterze i zakresie, zaangażowały się już w nasze skromne przedsięwzięcie oraz poinformować, że TO NIE WSZYSTKO!!! Na wystawców czeka jeszcze DUŻO ATRAKCYJNYCH NAGRÓD, o których informacje będą przez nas sukcesywnie publikowane na naszym wydarzeniu.

https://www.facebook.com/events/1683130665266977/

- honorowym patronem wystawy został Pan Marcin Jakubowski Burmistrz Mińska Mazowieckiego, który przekazał nam środki finansowe na zakup nagród dla wystawców, którymi będą wspaniałe puchary dla BIS I i II;
- partnerem wystawy jest Miejski Dom Kultury w Mińsku Mazowieckim, bez którego pomocy organizacja wystawy byłaby po prostu niemożliwa;
- głównym sponsorem wystawy jest firma DOLINA NOTECI, która ufundowała pakiety startowe dla wszystkich wystawców oraz nagrody na konkurencje finałowe;
- patronem medialnym wystawy zostało czasopismo DOG & SPORT, które ufundowało 8 rocznych prenumerat.

GRONO POZOSTAŁYCH SPONSORÓW WYSTAWY I FUNDATORÓW NAGRÓD NA DZIEŃ 21.04, PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

 

 1. Firma TRYUMF, która ufundowała 40 pucharów na konkurencje finałowe;
 2. Firma DEKUMDEKUM, która ufundowała 8 toreb dla wystawców;
 3. Marta Morawska, właścicielka hodowli SIBERIAN LOVE FCI, która ufundowała rozety dla wszystkich zwycięzców rasy;
 4. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe LUX Janina i Bogusław Lejman Spółka Jawna z Mińska Mazowieckiego, które ufundowało nagrody rzeczowe;
 5. Portal internetowy "Pies na urlopie", który ufundował 8 lnianych toreb, z motywami zachęcającymi do aktywnego spędzania czasu z pupilem;
 6. Firma "BOWS & LEASHES FOR DOGS FROM BEATA", która ufundowała 2 ringówki dla wystawców;
 7. Firma KELLYBUBBLE, która ufundowała poduszki dla mopsa i buldożka francuskiego z tytułami zwycięzcy rasy;
 8. Hodowla FIRE IN PAWS Wioletty i Pawła Kadłub, ufundowała ringówki dla wszystkich zwycięzców ras;
 9. Firma LA PODENCO MAGNIFIQUE Pani Magdaleny Kostrzewskiej, ufundowała kocyki dla zwycięzcy konkurencji Najlepsze Młodsze Szczenię gr. V i dla zwycięzcy konkurencji Najlepsze Młodsze Szczenię gr. IX;
 10. Hodowla hawańczyków ALMENDARES FCI ufundowała zabawki dla zwycięzców konkurencji Najlepsze Młodsze Szczenię gr. IX (lok. I - IV);
 11. Firma VETFLEECE POLSKA ufundowała DRY BED-y, dla zwycięzców ras: Shi-tzu, Phalene i Papillon;
 12. 200 czekolad ufundowała firma TERRAVITA Pana Łukasza Roli Podczaskiego;
 13. Firma ZORIK ufundowała upominki dla rasy Rosyjski Toy Długowłosy;
 14. Firma ERBE Animals z Katowic ufundowała dla wystawców, 100 talonów na atrakcyjne nagrody, do zrealizowania w sklepie internetowym;
 15. Firma NATURE'S PROTECTION ufundowała 16 toreb (kenneli) oraz namiot;
 16. Firma ASKDOG ufundowała 8 przywieszek do numerów startowych (naramiennych);
 17. Miesięcznik "PRZYJACIEL PIES", ufundował dla finalistów, cztery półroczne prenumeraty tego czasopisma;
 18. Artysta fotograf, Pani Aneta Ciupińska ufundowała 3 studyjne sesje zdjęciowe dla zwycięzców gr. V i gr. IX oraz zwycięzcy rasy Cavalier King Charles Spaniel;
 19. Hodowla lagotto romagnolo ANIMUS AMICITIAE FCI ufundowała rozety dla najstarszego zgłoszonego psa z gr. V i najstarszego zgłoszonego psa z gr. IX, bez względu na uzyskane przez te psy oceny;
 20. Hodowla owczarków szetlandzkich VESCA MONTANA FCI ufundowała rozety dla BIS I i II;
 21. Firma PupiLu ufundowała dla wystawców 4 T-shirty, piękny kubek oraz 28 naklejek samochodowych, na których uwieczniono 14 różnych ras.


CIĄG DALSZY NASTĄPI cheerful.gif

Ponadto informujemy, że zapewniliśmy na wystawie hmmm…jakby to ująć…obsługę fotograficzną. Dwie osoby „uzbrojone” w aparaty fotograficzne i szczere chęci, podjęły się trudu zrobienia fotorelacji z wystawy.
Główny punkt fotorelacji stanowić będą konkurencje finałowe. Postaramy się, aby na zdjęciach znalazły się nie tylko psy, które stanęły na lokatach, ale wszystkie, które wystąpią na ringu honorowym. Zdjęcia będą robione psom również na ringach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Announcements

×
×
 • Create New...