Jump to content
Dogomania

Cziekczk u don-kÓw


Guest Oksa

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=2]Witam wszystkich . Widzę, że mogę się dowiedzieć tutaj wielu ciekawych rzeczy o naszych kochanych Owczarkach. Ja nie mam prawie żadnego doświadczenia z pieskami, bo moja sunia ma niecałe 6 mies. i niewiele o niej wiem...[/SIZE]
[/CENTER]
[CENTER][U][I]M[/I][I][B]oje pytanko do Was brzmi - kiedy pojawi się pierwsza cieczka? I jak sobie radzić z takim "zjawiskiem" ? Jad długo trwa i jak chronić psa przed innymi psami ?[/B][/I][/U]

[U][I][B] Dziękuję za wszelkie informacje!:kiss_2: , :kiss_2:[/B][/I][/U][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

onkowe panienki majapierwsza cieczke statystycznie w przedziale 8-10 mies.
pilnujesz suki,chodzisz zn ia tylko na msyczy albo wypuszczasz na teren tylko w swojej obecnosci.nie tracisz jej z oczu nawet przez chwile.
cieczka trwa 16-21 dni.zalezy od suki.

Link to comment
Share on other sites

mnie cieczki nie przeszkadzaja.panienki zachowuja sie...skandalicznie tylko tydzien wiec to u chity 2 tyg w roku a u osia dwa razy wiecej bo ona ma na razie cieczki co trzy miechy.:roll::evil_lol:.zadne pieski tez pod drzwiami nie siedza bo u mnie to niemozliwe.
cieczka nie choroba.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Moja sucz zaczęła "kapać" jak skończyła 7 miesięcy i kapie średnio co 150-164 dni. Zachowuje się hmm...pada jej czasem na słuch. Suczysko nie nosi batek bo ...bo wolę jak ich nie ma:) Sprząta po sobie jakiś czas potem jej przechodzi i mop ma dwa razy więcej pracy:) Opanowałam godziny wychodzenia z psami, sąsiedzi chyba też bo jakoś z "panami" się mijamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

mam 10 miesięczną suczkę i u niej cala cieczka trwała prawie miesiąc czasu. 2 tygodnie leciała wydzielina krwi, potem tydzień biały śluz i jeszcze tydzień zapach się "unosił", wiec jeśli chcecie mieć pewność, że wszystko ustało to miesiąc BAAARDZO pilnować sunie. Ale jak tu można przeczytać, tak jak u kobietek. Cecha indywidualna :)
Pozdrawiam
ps. na szczescie zadnej ciazy urojonej nie zaobserwowalam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...