Jump to content
Dogomania

Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in


Panula

Recommended Posts

Gosiu

Dopiero teraz zauważyliśmy Twoją kartkę i życzenia. Kartka jest wspaniała. Poproszę o lekcję jak to się robi. Dziękujemy za życzenia. Krystyna i Waldek.

Waldku, jeśli kiedyś będziesz miał z 6 godzin czasu, mnóstwo cierpliwości do wycinania fotek to daj znać to Cie nauczę :wink:

Pozdrowionka cieplutkie

Gośka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To i my życzymy zdrowych i Wesołych Świąt !!!

Zdjęcia Mikołajowo-Majeczkowe :wink: rewelacyjne, wszystkie karteczki świąteczne z yorusiami przepiękne!!! :angel:

Gosia! Dla Ciebie szczególne podziękowanie za pięknie wykonaną kartkę yorkowej rodzinki! :lol: :lol: :lol:

Mogę sobie wyobrazić ile pracy i czasu pochłonęło to niesamowite dzieło! :o

A teraz my się pochwalimy naszą kartką! :oops:

kartka_bijou.jpg

Link to comment
Share on other sites

...po prostu uwierzyc nie moge!!! :lol: Jacy Wy wszyscy jestescie niesamowici!!!

WSZYSTKIM BARDZO DZIEKUJEMY :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:!!!

Daga! :calus: jaka jestes kochana!!! Takich pieknie przygotowanych gratulacji w zyciu nie mialam - chyba tez nie na narodziny Amelki ;) Weszlam tu kukajac i nie spodziewajac sie takich milych niespodzianek! DZIEKUJEMY Z CALEGO SERCA ...a raczej z wszystkich serc ;)

Poszlam tez poglaskac Yokusie i jej synkow i krolewne ;) niestety jedyna coreczke ;) Buziaki!!

P.S.Aga&Cola przyslala mi takie cudne zyczenia :loveu: i obrazek maluszkow taki swiateczny - jak sie zgodzi to wstawie go do podpisu!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ale ze mnie gapa :oops: , jakoś naraz dużo tematów czytałam i przegapiłam w naszej yorko-dogomaniowej rodzince pojawiły się maluszki :-? !

Panulka! Ale masz fajnie :lol: , same dzidzie w domu!!! Na pewno Święta w maluszkowym gronie będą przemiłe! Trochę spóźnione gratulację dla dzielnej mamusi Yokusi i jej Pani :multi: :multi: :multi: !

Niech maluszki zdrowo się chowają i szybko rosną! :lol:

Link to comment
Share on other sites

A tutaj cos ode mnie:

Moje Kochane Yorkofioły z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt, chciałam Wam życzyć mnóstwo radości, ciepła, miłości, ŚWIĄTECZNEJ atmosfery w rodzinnym gronie, mnóstwo prezentów :D:D:D, mikołaja w kominie, śniegu po pachy, pysznej kiełbachy :wink: smacznego karpia i wystrzałowego sylwestra oraz szczęśliwego nowego 2005 roku, oby był jeszcze lepszy od tego który własnie mija i żeby spełniły się wszytskie Wasze marzenia.

KOCHANI DZIĘKUJĘ WAM ZA TO ŻE JESTEŚIE

MeRrY cHrIsTmAs

Link to comment
Share on other sites

Ja i Czipsiu równiez życzymy:

Wesołych świąt

Mikołaja w kominie

prętów po szyję

2 metry choinki

cukierków 3 skrzynki

przed domem(blokiem) bałwana

sylwka do rana

z lampką szampana :D

Niestety żadnej kartki świątecznej z Czipsem niemam gdyż niemam odpowiednich programów do robienia takiej grafiki :( Mam nadzieję, że kiedyś będę miała wtedy napewno wstawię :wink:

Link to comment
Share on other sites

"Staropolskim obyczajem,

gdy w Wigilię gwiazda wstaje,

Nowy Rok zaś cyfrę zmienia,

wszyscy wszystkim ślą życzenia.

Przy tej pięknej sposobności

i ja życzę Wam radości,

aby wszystkim się darzyło,

z roku na rok lepiej było."

Niech nadchodzące święta, pełne rodzinnego ciepła i odpoczynku, napełnią Was prawdziwą radością i pokojem. Niech będzie to dla Was chwila wytchnienia od codzienności, chwila refleksji i dobrej nowiny, która wyzwoli to, co najlepsze i da siły do podejmowania nowych zadań na cały zbliżający się nowy rok.

A przede wszystkim : zadowolenia z pociech!!

Link to comment
Share on other sites

Ewcia,

objawiasz sie jak duch :wink: daaawno juz nie pisałaś nic na forum niew móiąc już nic o zdjątkach Pita :(

A tak a'propo wigilijnego dnia

Z bukietem róż nie mogę przyjść,

By złożyć Ci życzenia.

Więc wyzywam los i proszę go,

By spełnił Twe życzenia

Misie lubia miodek i wszystkie slodycze. Z okazji imienin Tylko tego Tobie zycze. Zycze Ci w dniu imienin miodu miodku miodziku, rozkosznych smakolykow i lakoci bez liku!

TN_k12.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kochani,

niesamowita jest ta atmosfera przed swietami!!

:lol:

Wasze kartki przefajne!!!

Porobilismy zdjecia i z zyczeniami zaraz wstawie!!

Jest srodek nocy - koncze wlasnie przygotowania i ide spac, ale chce jeszcze zyczyc Wam udanych jutrzejszych krzatan!!!

Milego poczatku Wigilii!!!

Link to comment
Share on other sites

Zanim jeszcze sie poloze, to wstawie jednak tez nasze zyczenia

- ....tak sobie mysle, ze kazdy kto rano wstanie juz bedzie mogl przez chwilke o nas pomyslec :lol: Przesylamy caluski i dzisiejsze zdjecia:

dogokopia0xm.jpg

....a najcudowniej w świeta jest z naszymi czworonoznymi przyjaciolmi :lol:

- u nas, jak wiecie, obecnie jest spory tlumek i jest wspaniale!!

Zyczenie i od nich dla Was i pieskow!!!

1101024a2vx.jpg

1101071a2on.jpg

misti_agatka - kochana jestes, ze mi pomoglas :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...