Jump to content
Dogomania

Spacer w kierunku parku z siusiumajtkiem:):):)?


miska

Recommended Posts

Witam!Wkrotce dowioze moja sliczna(bedzie miala 2miesie) ,ale poki co musze sama zrozumiec sciezki ,ktorymi bede musiala przeprowadzic mala i grozna;):loveu:
Chodzi moi mili o spacer z moja pieknoscia w kierunku parku(oddalony o 5min),jak winna wygladac nasza droga bez siusiu(ze strony suni);) przd parkiem:):):):):)
-czy na poczatku winnam ja brac na rece i dopiero postawiac w parku?
-czy powinanm z nia biedz w kierunku parku?
-czy.....no wlasnie co?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miska']Witam!Wkrotce dowioze moja sliczna(bedzie miala 2miesie) ,ale poki co musze sama zrozumiec sciezki ,ktorymi bede musiala przeprowadzic mala i grozna;):loveu:
Chodzi moi mili o spacer z moja pieknoscia w kierunku parku(oddalony o 5min),jak winna wygladac nasza droga bez siusiu(ze strony suni);) przd parkiem:):):):):)
-czy na poczatku winnam ja brac na rece i dopiero postawiac w parku?
-czy powinanm z nia biedz w kierunku parku?
-czy.....no wlasnie co?[/quote]
Jeżeli sunia nie będzie miała wszystkich szczepiń i nie będzie po kwarantannie to nie wolno z nią wychodzic na dwór
Nierozumiem dlaczego nie może zrobić siusiu przed wejściem do parku?.
Czy będziesz miała czas i ochote wychodzić z nią nawet 20 razy dziennie w nocy i w dzień do parku?????
Jeżeli piesek sie rzeczywiście przyzwyczai do załatwiania w parku to będziesz miała potem problem,bo nieraz się zdarza i dorosłemu pieskowi że zachce mu się w nocy i co wtedy????Też pójdziesz do parku.

Link to comment
Share on other sites

Skoro to raptem 5 minut, to dlaczego nie uczyc od razu korzystania tylko z parku ?
Na razie maluszka raczej na rece, potem, gdy podrosnie, mozecie szybkim krokiem pognac w strone zieleniny. Z czasem sunia zalapie, ze potrzeby "niesie" sie na trawe.
Ewa, dlaczego to takie zle, lepiej, zeby obsikiwac po drodze samochody i murki, nawet przy tak malej odleglosci?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karjo2']Skoro to raptem 5 minut, to dlaczego nie uczyc od razu korzystania tylko z parku ?
Na razie maluszka raczej na rece, potem, gdy podrosnie, mozecie szybkim krokiem pognac w strone zieleniny. Z czasem sunia zalapie, ze potrzeby "niesie" sie na trawe.
Ewa, dlaczego to takie zle, lepiej, zeby obsikiwac po drodze samochody i murki, nawet przy tak malej odleglosci?[/quote]
Ja wcale nie mówie że złe,ale nie wieże że za każdym sikaniem zachce sie Wam wychodzić do parku:shake:.
Ja również mam park pod blokiem i nie wyobrażam sobie żeby wychodzić z nimi z10 razy do parku.No chyba że ktoś nie ma nic innego do pracy.
Ja nie mówie o samochodach i murkach ale pod każdym domem czy blokiem jest kawałek zieleniny.
Jeżeli robią kupke na trawce pod blokiem to po nich sprzątam.

Link to comment
Share on other sites

mój gdzie narobi tam sprzątam. pod blokiem, czy też dalej - nie ma różnicy. Teraz pełno śniegu, więc się nie orientuje szczeniak, gdzie trawa a gdzie chodnik - ale gdzie nie zrobi to sprzątam, więc lokalizacją kup się nie przejmuję... Jak zacznie być widoczny chodnik, a on będzie wolał jego od trawki - wtedy się zacznę martwić i kombinować

pozdrawia właścicielka 3miesięcznego szalonego szkraba :diabloti:

ps. ja kwarantannę ograniczyłam do pilnowania i nie stykania się z innymi psami. w domu go całodobowo nie trzymałam... a mieszkam w bloku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...