Jump to content
Dogomania

Pointer ALLEGRA Landalena!!!


tongue

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:roll: :roll: :roll: czy ja napisalam, ze jest znawca dlatego bo wygrala rase?! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: z reszta co ja bede tlumaczyc.... co napisze to jest zle :roll: wg Ciebie kazdy sedzia powinien rozdawac bdb oceny, tak? A Pointery z innych hodowli niz Twoje sa zle?? :o

Link to comment
Share on other sites

Sedziowal Andrzej Brabletz- mozliwe, ze wg SengiSengany nie jest on znawca wyzlow... a za marna ilosc konkurencji w klasie czy nawet rasie trudno odpowiadac. doprawdy nie uwazam, zeby jej ilosc miala wplyw na ocene psa w ogole, takze w tym przypadku. czlowiek cieszy sie z dobrego wystepu swojego psa w kazdych okolicznosciach, a zlosliwi (?) obnizaja jego wartosc w kazdej mozliwej chwili, to normalne.
tak samo trudno mi sie zgodzic z wczesniejszym stwierdzeniem, iz poziom pointerow w Polsce jest "bardzo niski". Zapewniam kolezanke, ze jest coraz wyzszy, choc rzeczywiscie grozi nam inwazja psow z kiepskimi klatkami, z potwornymi hackneyami i znikomymi cechami uzytkowymi. do poziomu wegierskiego czy niemieckiego nieco nam jeszcze brakuje, ale najwazniejsze, zeby isc we wlasciwym kierunku.
z pozdrowieniami.
Landalena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paolinka']:roll: :roll: :roll: czy ja napisalam, ze jest znawca dlatego bo wygrala rase?! NIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: z reszta co ja bede tlumaczyc.... co napisze to jest zle :roll: wg Ciebie kazdy sedzia powinien rozdawac bdb oceny, tak? A Pointery z innych hodowli niz Twoje sa zle?? :o[/quote]
Może najpierw ustosunkuje się do wypowiedzi Paolinki.Otóż nie miałam zamiaru wywołac u Ciebie takiej reakcji, trochę mnie mylnie odczytałaś.Chciałam Ci pokazać błedny tok myślenia jaki prowadziałaś w we wcześniejszych postach.Moj post miał Ci uzmysłowić, [color=darkred]że nie ten sędzia dobry, który rozdaje oceny doskonałe ale ten który się zna na rasie ocenianych psów[/color].
A ponieważ byłaś na wystawie i byłaś oceniana przez takiego i takiego sędziego to byłam ciekawa Twojej opini.
Nie uważam aby moje pointery były najpiękniejsze a z innych hodowli były złe i NIGDY tego nie napisałam.
Chciałam wiedzieć z czystej ciekawości jakie były pointery i kto sędziwał bo tego także nie wiedziałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alena']Sedziowal Andrzej Brabletz- mozliwe, ze wg SengiSengany nie jest on znawca wyzlow... a za marna ilosc konkurencji w klasie czy nawet rasie trudno odpowiadac. doprawdy nie uwazam, zeby jej ilosc miala wplyw na ocene psa w ogole, takze w tym przypadku. czlowiek cieszy sie z dobrego wystepu swojego psa w kazdych okolicznosciach, a zlosliwi (?) obnizaja jego wartosc w kazdej mozliwej chwili, to normalne.
tak samo trudno mi sie zgodzic z wczesniejszym stwierdzeniem, iz poziom pointerow w Polsce jest "bardzo niski". Zapewniam kolezanke, ze jest coraz wyzszy, choc rzeczywiscie grozi nam inwazja psow z kiepskimi klatkami, z potwornymi hackneyami i znikomymi cechami uzytkowymi. do poziomu wegierskiego czy niemieckiego nieco nam jeszcze brakuje, ale najwazniejsze, zeby isc we wlasciwym kierunku.
z pozdrowieniami.
Landalena[/quote]
To teraz krótko,do wypowiedzi Aleny..
Dziękuję za informacje o tym kto sędziował, nie wspomniałam ani jednym zdaniem o moim stosunku do tego sędziego bo nigdy u niego nie wystawiałam, znam natomiast tego Pana osobiście i wiem że jest fachowcem w temacie wyżłów...
Pisząc natomiast,że poziom pointerów jest CORAZ WYŻSZY,chyba sama dajesz sobie wskazanie, że ten poziom jest niski ???? no bo jak coś, co ma wysoki poziom może być jeszcze wyższe? chyba może ale niewiele?Nadal także twierdzę,że poziom polskich pointerów nie jest wysoki i tak jak Ty napisałaś także uważam,że [color=green]daleko nam do poziomu węgierskiego i niemieckiego[/color]> to także zaprzecza twojej wypowiedzi, źe poziom pointerów w polsce nie jest niski...

A co do właściwego kierunku...ja jestem "ukierunkowana" na pointery angielskie, wszak pochodzą z ojczyzny rasy. Niewiele wiem jeszcze o pointerach ale cały czas staram się oglądać najlepsze psy na świecie...

Link to comment
Share on other sites

Chociaz jeszcze duzo o tej rasie nie wiem.... To moim skromnym zdaniem uwazam, iz poziom Pointerów w Polsce wcale nie jest niski!!!!!
Coraz wiecej u nas lini niemieckiej i wegierskiej jak pisala Alena, coraz ladniejsze szczeniaczki, a dorosle Pointery maja coraz to lepsze osiagniecia na wystawach i to nie tylko na tych w Polsce. To chyba o czyms swiadczy, jestem pewna ze sedziowie nie daja "za darmo" ocen doskonalych oraz innych wyroznien.

Link to comment
Share on other sites

Ty masz chyba jakies kompleksy???? ja Ci zadajenormalne pytania i się z Tobą nie kłócę!!!!! Sama dalej prowadzisz tę dyskusję na temat ocen doskonałych i bardzo dobrych... a teraz piszesz że ja na Ciebie nasakakuję, w jaki sposób???????????????????????????????? :o :o :o
myślałam, że jak ktoś ma odmienne zdanie w jakimś temacie to może je wypowiedzieć a nie kłócić się...
Jeśli Ty nie potrafisz NORMALNIE rozmawiać-pisać to rzeczywiście nie ma po co się odzywac w tym temacie

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyno ja z Tobą normalnie rozmawiam a Ty się obrażasz i tupiesz nogami jak dziecko
A zdanie: [color=red]pointery w naszym kraju nie zasluguja na lepsze oceny...[/color]
...to chyba sobie z palca wyssałaś!!!!!!
Proszę Cie normalnie,zaznaczam normalnie o :
1.podanie stawki i sędziego w Toruniu to wyskakujesz na mnie jak poparzona
2.podanie mi wysokich sukcesów polskich pointerów na ringu międzynarodowym bo jestem ciekawa a Ty poprostu omijasz ten temat i zaczynasz znowu dyskusje o ocenach pointerów w Polsce

Link to comment
Share on other sites

1.czytaj uwaznie - odpowiedz na Twoje pytanie juz byla napisana przez Alene, sedziowal Pan Brabletz z Poznania, byl 1 Pointer
2.czytaj uwaznie -
[quote] (...) To chyba o czyms swiadczy, jestem pewna ze sedziowie nie daja "za darmo" ocen doskonalych oraz innych wyroznien.[/quote]
a Ty piszesz
[quote]podanie mi wysokich sukcesów polskich pointerów na ringu międzynarodowym bo jestem ciekawa a Ty poprostu omijasz ten temat i zaczynasz znowu dyskusje o ocenach pointerów w Polsce[/quote]

btw ja sie nie obrażam, nie tupie nogami jak dziecko i nie zycze sobie zeby tak mowiono do mnie, nie wiem na prawde o co Ci chodzi i dlaczego tak reagujesz na kazdy moj post.

Link to comment
Share on other sites

I nawzajem Senga.
pointerow tak jest malo, ze trzeba sie trzymac razem a nie klocic o bzdury i lapac za slowka.
Twoje ukierunkowanie na pointery "angielskie" jest zupelnie zrozumiale, chocby z racji tego, ze masz je mniej czy bardziej pod opieka. ja jednak nie uwazam, zeby akurat te sprowadzone do Polski byly szczytowym osiagnieciem tamtejszej hodowli i zdania nie zmienie- przy czym nie mam na mysli tego najnowszego importa bo nie widzialam go jeszcze, zatem nie oceniam.jest w Europie i takze w Polsce wiele zdecydowanie bardziej wartosciowych psow i suk, na ktorych mozna oprzec nasza hodowle, zeby podniesc ten jak mowisz niski poziom.
dosc jest w kazdej rasie dyskusji, klotni i promowania "jedynych slusznych" hodowli... nie zamierzam uczestniczyc wiecej w podobnych dyskusjach, a o poziomie mozemy porozmawiac za pare lat- moze po jakims miocie wyhodowanym przez Ciebie, kto wie...
na razie pozdrawiam.

ps. Paolinka, nie denerwuj sie :) jest ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alena']I nawzajem Senga.
pointerow tak jest malo, ze trzeba sie trzymac razem a nie klocic o bzdury i lapac za slowka.
Twoje ukierunkowanie na pointery "angielskie" jest zupelnie zrozumiale, chocby z racji tego, ze masz je mniej czy bardziej pod opieka. ja jednak nie uwazam, zeby akurat te sprowadzone do Polski byly szczytowym osiagnieciem tamtejszej hodowli i zdania nie zmienie- przy czym nie mam na mysli tego najnowszego importa bo nie widzialam go jeszcze, zatem nie oceniam.jest w Europie i takze w Polsce wiele zdecydowanie bardziej wartosciowych psow i suk, na ktorych mozna oprzec nasza hodowle, zeby podniesc ten jak mowisz niski poziom.
dosc jest w kazdej rasie dyskusji, klotni i promowania "jedynych slusznych" hodowli... nie zamierzam uczestniczyc wiecej w podobnych dyskusjach, a o poziomie mozemy porozmawiac za pare lat- moze po jakims miocie wyhodowanym przez Ciebie, kto wie...
na razie pozdrawiam.

ps. Paolinka, nie denerwuj sie :) jest ok.[/quote]
Moje ukierunkowanie nie wynika z faktu,że posiadam pod opieką pointery wywodzące się z Anglii. Ja także nie uważam żeby były to pointery z najwyższej półki.Ale odkąd je mam to trochę naoglądałam się osobników tej rasy i mam już swoje zdanie na ten temat.I nie mam zamiaru nakłaniac Cie do zmiany zdania.
Nie zamierzam także rozmanażać moich osobników bo nie czuję takiej potrzeby.Mam swoją ulubioną rasę i nie mam zamiaru hodowac pointerów.
Za parę lat wierzę, że pointery polskie bedą się zbliżac do czółówki światowej, ale narazie...
Żadna z Was natomiast nie bardzo chce przyjąc do wiadomości że ja się nie kłóce!!!!! ja chce z Wami rozmawiać ale nie potraficie chyba odczytać spokojnie moich postów.
W dalszym ciągu nie ptrzymałam odpowiedzi na zadane pytania od Paolinki ale ponieważ zauważyłam że ona nie rozumie tego co ja piszę to może ty mi powiesz o wysokich sukcesach naszych pointerów na ringach zagranicznych.Wiem że hodujesz pointery więc jesteś zapene bardziej zorientowana niż ja.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Przeczytaj moja wypowiedz
[quote]Coraz wiecej u nas lini niemieckiej i wegierskiej jak pisala Alena, coraz ladniejsze szczeniaczki, a dorosle Pointery maja coraz to lepsze osiagniecia na wystawach i to nie tylko na tych w Polsce.[/quote]
... osiagnieciem za granica jest chociazby CAC, BOB.... przyklad? Tutu Aleny, z tego co wiem to wygrywala duzo za granica, stawala nawet na podium BOG.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Witam!
Minął już jakiś czas od pierwszych fotek.
Wklejam zdjęcia zrobione latem, by trochę się przy nich ogrzać, bo mróz za oknem.

[IMG]http://img523.imageshack.us/img523/1032/mia011tu.jpg[/IMG]

[IMG]http://img377.imageshack.us/img377/121/mia021tc.jpg[/IMG]


[IMG]http://img487.imageshack.us/img487/9708/mia039tw.jpg[/IMG]

[IMG]http://img454.imageshack.us/img454/2453/mia045nn.jpg[/IMG]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...