Jump to content
Dogomania

MŁoda spokojna spanielka w schronisku!! - JUŻ w DS!!


KasiaO

Recommended Posts

[quote name='ata']

Kasiu- czyzbym miala szczescie:eviltong: to jedno zdjecie faktycznie calkiem fajne;)[/quote]

Tak miałaś mega szczęście, może dam jej troche sedalinu i też porobie fajne foty:eviltong:
A tak na poważnie mała jest kochaniutka, odwołuje to ADHD o które ją posądzałam - to poprostu pierwszy dzień była taki "dziki" Wczoraj i dziś Lorcia ( zmieniłam jej imię z Lara na Lora..) jest spokojna i bardzo przytulaśna. Chodzi za mną krok w krok. Załatwia się ładnie na spacerkach, w domu nie niszczy. Nie wykazuje żadnej agresji, pozwala się czesać, mieszać w misce etc. generalnie super sunia i poza ciągnięciem na spacerach narazie wad nie zauważyłam:cool1:
Zastanawiam się kto porzucił takie cudo....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaO']Tak miałaś mega szczęście, może dam jej troche sedalinu i też porobie fajne foty:eviltong:
A tak na poważnie mała jest kochaniutka, odwołuje to ADHD o które ją posądzałam - to poprostu pierwszy dzień była taki "dziki" Wczoraj i dziś Lorcia ( zmieniłam jej imię z Lara na Lora..) jest spokojna i bardzo przytulaśna. Chodzi za mną krok w krok. Załatwia się ładnie na spacerkach, w domu nie niszczy. Nie wykazuje żadnej agresji, pozwala się czesać, mieszać w misce etc. generalnie super sunia i poza ciągnięciem na spacerach narazie wad nie zauważyłam:cool1:
Zastanawiam się kto porzucił takie cudo....[/quote]
Bardzo się cieszę, że sunia ma taki fajny charakterek. :multi: :loveu:

Bez problemu znalazłaby domek w Polsce. ;)

Link to comment
Share on other sites

U dziewczynki wszystko ok, to kochane suczysko bardzo łaknące kontaktu z człowiekiem. Szybko wkomponowała się w nasz rozkład dnia :p Widać, że była sunią blokową bo na spacerku w 5 min załatwia wszystkie swoje potrzeby....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaO']U dziewczynki wszystko ok, to kochane suczysko bardzo łaknące kontaktu z człowiekiem. Szybko wkomponowała się w nasz rozkład dnia :p Widać, że była sunią blokową bo na spacerku w 5 min załatwia wszystkie swoje potrzeby....[/quote]
Super, że dziewuszka taka kochana. :loveu: :loveu: :loveu:
Tylko tym bardziej niezrozumiałe jest dlaczego znalazła się w schronie? :roll: :-o :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Super, że dziewuszka taka kochana. :loveu: :loveu: :loveu:
Tylko tym bardziej niezrozumiałe jest dlaczego znalazła się w schronie? :roll: :-o :shake:[/quote]


Podobno ugryzła dziecko.... U mnie nie wykazuje agrescji....tyle mogę napisać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaO']Podobno ugryzła dziecko.... U mnie nie wykazuje agrescji....tyle mogę napisać.[/quote]
A czy u Ciebie ma kontakt z dziećmi?

Ja się czasem wcalę nie dziwię psom, że nie wytrzymują i hapsną. Mam małą kuzynkę, która zupełnie nie umie obchodzić się z psami, Gingerka jej nie znosi. Dzieciakowi nie idzie przetłumaczyć, że psów się nie kopie, nie szarpie, cały czas robi to samo, a ma już ponad 4 lata ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']A czy u Ciebie ma kontakt z dziećmi?

Ja się czasem wcalę nie dziwię psom, że nie wytrzymują i hapsną. Mam małą kuzynkę, która zupełnie nie umie obchodzić się z psami, Gingerka jej nie znosi. Dzieciakowi nie idzie przetłumaczyć, że psów się nie kopie, nie szarpie, cały czas robi to samo, a ma już ponad 4 lata ... :shake:[/quote]

Nie u mnie nie ma kontaktu z dziećmi..ale tak sobie myślę, że może lepiej żeby trafiła do domu bez małych dzieci, żeby dmuchać na zimne....

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj mała miała zciągnięte szwy i dziś pierwszy raz ją spóściłam ze smyczy żeby sobie troche pobiegała. Lorcia wystrzeliła jak z torpedy, biegała jak szalona ale bardzo się pilnowała no i na każde zawołanie przybiegała bez problemy:multi: Tak więc od dziś zaczeła nowy etap - nareszcie będzie mogła spożytkować swoją energię :p Poza tym u nas bez zmian -dziewczyna kochana, bardzo lgnie do człowieka - mieliśmy gości ( dorosłe osoby) i reakcja super - daje się bezproblemu głaskać, miziać etc. Ojj wyjazd zbliża się dużymi krokami a ja czuję, że będzie mi bardzo ciężko rozstać się z małą...:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

sunia jest juz w nowym stalym domu w Niemczech :multi::multi:

[img]http://img104.imageshack.us/img104/9116/laura1y.png[/img]

[img]http://img104.imageshack.us/img104/2329/laura.png[/img]
[URL="http://img104.imageshack.us/img104/2329/laura.png"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://img104.imageshack.us/img104/2329/laura.png[/URL]
Śliczna. :loveu: :loveu: :loveu:
Tylko oczka jeszcze takie trochę smutne, jakby niedowierzała, że to już domek na całe życie. Ale wkrótce na pewno uwierzy i zacznie się uśmiechać. :p[/quote]

masz racje, ze smutna, ona dopiero co rozstała sie z KasiąO i jej domownikami .........;)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...