Jump to content
Dogomania

BasenjiBlog


AlaNowak

Recommended Posts

Kierując się fantastyczną ideą holenderskich charciarzy i niesamowitym powodzeniem ich dzieła ([url=http://stripduke.web-log.nl/]StripDuke Weblog[/url]), postanowiłam stworzyć BasenjiBlog dla hodowców, właścicieli i miłośników naszej ukochanej rasy z całego świata. Założenia są takie, że wszystkie nowinki wystawowe, hodowlane itp., które otrzymam, będą zamieszczane na blogu. Blog jest dla wszystkich. JeSli więc macie interesujące newsy, którymi chcielibyście się pochwalić, proszę o ich przesłanie na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] . Mile widziane również fotki. Blog jest stworzony z myślą o basko-maniakach z całego świata, więc wszelkie treści będą zamieszczane w języku angielskim. Mam jeszcze jedną prośbę... proszę o zamieszczenie bannera lub linku na swoich prywatnych www. Adresy www osób współpracujących będą zamieszczane w dziale "Linki". Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do współpracy.

[URL="http://barkless.blogspot.com"][SIZE=4][B]http://barkless.blogspot.com[/B][/SIZE][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basenji']Ale po co?
Zdrówko[/quote]

Przyzwyczaiłam się do zlośiwych komentarzy. Dla miejsce, gdzi emożna poczytać o newsach w inncyh hodowlach, czy szczęściu właścicieli. Nie liczę od razu na światowy rozgłos, ale może z czasem....:cool3: Wazne, zeby znalazly sie osoby, ktore CHCA:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ypsylon']Alu - czy mogłabyś umieścić info i zdjęcia moich dzieciaków na blogu? i czy mam osobno Ci przesłać mailem materiały, czy ściągniesz zdjęcia z galerii? daj znać proszę :)[/quote]

Jasne, postaram się jeszcze dzisia dodać maluchy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...