Jump to content
Dogomania

Nigdy nie kupuj beagle! Czyli jak to jest naprawdę...


z_pastorowej_sfory

Recommended Posts

To po co piszesz takie rzeczy. Wszystko zależy od wychowania. Jest to trudny pies i niszczycielski ale to tylko pies. Wczoraj zeżarł mi torbę za zakupy, była fajna ale to tylko torba. Wyrośnie z tego, a moją Żabka już nie jest dzieki niemu samotna ( tak myślę, bo chyba jednak troche zazdrosna)

Link to comment
Share on other sites

przeczytaj 'epilog' to sie dowiesz! :)

Poza tym wiesz... jest taki problem, niewychowywany pies nie wyrasta ze zlych nawykow, za to wlasciciele sie potem takiego roczniaka pozbywaja, bo pojawia sie nagle 'alergia' albo 'wyjazd sluzbowy' albo tysiac innych powodow. Dlatego zacznij psa szkolic, bo wczoraj zjadl ci TYLKO torbe... ;)

Artykul napisalem jako zakochany w beaglach i hodowca, by zmusic ludzi do myslenia przed wzieciem beagla... bo potem pelno ich siedzi w schroniskach... albo razem z fascynatami rasy szukamy im domow adopcyjnych, co wcale nie jest takie latwe..

dziwne ze tekst okazal sie niezrozumialy.

p.s. mysle TYLKO o szkoleniu pozytywnym a nie agresywnej tresurze i zastraszaniu psa ;)

Link to comment
Share on other sites

Dużo wiem na temat tej rasy.
Swojego wziełam ze strony beagla w zeszły czwartek. Dziewczyna kupiła go w pseudochodowli i odnoszę wrażenie że znudziła jej sie zabawka, która wyła gdy zostałała sama w domu i niszczyła wszystko.Już dwa razy go oddawała i dwa razy wracał do niej, gdyż niszczył w domu i pisczzał. U nas już zostanie bez względu na zniszczenia. Ta dziwczyna była z nim na podstawowym szkoleniu i cos tam potrafi, to bardzo mądry psiak i wykona każdą komendę jeśli zobaczy jedzonko.Latem prawdopodobnie weźmiemy go na agility, gdyz zmęczony beagel to sczęśliwy beagel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...