Jump to content
Dogomania

[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!


natalia_aa

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

suuuper ze mala jutro wychodzi:multi:

Jesli chodzi o to pomieszczenie, sunieczka lezy na posłanku przy kaloryferze. w srodku jest cieplo. z tyły widac wyjscie " na swiat":roll: Nie jest to wszytko pierwszsej mlodości;), ale jak dla mnie znającą takze inne schroniska to juz prawie luksus...

Link to comment
Share on other sites

Charly mnie nie chodzi raczej o standard... mnie chodzi o to, że pomieszczenie jest bardzo ciemne, a w koło szczeka i skacze masa psów, suka po prostu bała się ruszyć... Tak panicznie się bała, m.in dlatego warczała i szczekała...


PS: A ciepło to tam nie było :D Ja po 5 minutach zamarzałam... Kaloryfer może i był, ale obok niego otwarte drzwiczki do wyjścia na zewnątrz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='natalia_aa']Charly mnie nie chodzi raczej o standard... mnie chodzi o to, że pomieszczenie jest bardzo ciemne, a w koło szczeka i skacze masa psów, suka po prostu bała się ruszyć... Tak panicznie się bała, m.in dlatego warczała i szczekała...


PS: A ciepło to tam nie było :D Ja po 5 minutach zamarzałam... Kaloryfer może i był, ale obok niego otwarte drzwiczki do wyjścia na zewnątrz ;)[/quote]

no niestety. psow jest sporo.

zamarzalas? mnie tam jest zawsze cieplo, ale moze juz tak mam;)
Faktycznie jesli drzwi bylo otwarte na zewnątrz to szybko się wyziębi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...