Jump to content
Dogomania

[Gdańsk] FRYTKA amstaff nareszcie w DT u Kany! Pies ideał szuka DS!


natalia_aa

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na chwilę obecną zbieramy fundusze na hotel, w którym też ją wysterylizujemy...
Ale w między czasie można poszukiwać jakiegoś zaufanego DT! To byłoby lepsze niż hotelowy boks.

Trudno mi mówić o jej stosunku do suk, tą, którą znała tolerowała... Wydaje mi się, że nie ma w niej w ogóle agresji w stosunku do psiaków.

Link to comment
Share on other sites

Kana DT to byłoby dla niej prawie nowe życie! Już rozumiem, skąd te twoje wszystkie pytania...
Jeśli chcesz, reakcję na obce suczki można sprawdzić.

Karmę, klatkę, jakby była potrzebna, wszystko bym dostarczyła. Zabieg sterylizacji też bym opłaciła, gdybyś tylko zdecydowała się ją wziąć, do czasu znalezienia jej domku...

Link to comment
Share on other sites

Tak, ja wyszłam z Marqusem :) Przegonił mnei po całym lesie- przez godzinę biegliśmy. Kiedy juz nie mogłam, stawałam i mówiłam do niego,a on ogladała sie na mnie i czekał :)

Wróciłam jak zgoniony pies :) Wtedy przyszła wolontariuszka, której dałyśmy Sabinke na spacerek :) Obydwie były bardzo zadowolone. A wiecie,ze Sabinka miała w swoim domu na imię Frytka? :shake: :)

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze kilka próśb i pytań.
Możecie sprawdzić jak Frytka reaguje na inne sunie ? Chociażby na 2-3 różne.
Jeżeli to nie problem.
Czy wiecie może czy sunia jest z domu czy z kojca ?
Jak zachowuje się na spacerach ?
I ogólnie jakiś opis jej charakterku.

Jestem coraz bardziej na tak tylko boję się zostawić ja w domu razem z moim psem, czy ta klatka jest taka by móc zamknąć w niej psa ?
Kagańca także nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Kana o charakterze jak i spacerach już jest wszystko napisane, sprawdziłam ją pod wieloma względami.
Z tego co mi wiadomo, sunia jest z domu.
Mówiąc o klatce, miałam na myśli kennelówkę, więc w niej można psa zamknąć.
Kaganiec to nie problem.

Kana skąd jesteś? Jak długo suki miałyby zostawać same?

Link to comment
Share on other sites

trzeba zapytac w schronisku czy juz byla szczepiona. No i nie wiem jak to jest z tą kwarantanna. Ale to trzeba zapytac. ja będę znowu w czwartek. ale mozecie jutro zadzwonic i poprosic p. Linde. Ona Wam powie wszystki

Dzis nie mialam SAbiny, bo juz inne dziewczyny ją wyprowadzily. I poparly wypowiedzi Twoje Nataliaa, ze to bezkonfliktowa dziewczyna jest;)

Link to comment
Share on other sites

Natalia pokarze Ci moje ( i Inki :P ) piękne pole i las jeżeli chcesz ;)
Myślałam żeby zamówić linke taką bardzo długą taśmową bo moją wyrzuciłam jak sie zniszczyła. Żebym nie miała Frytki ciągle na krótkiej smyczy :razz:
Mam nadzieje ze wszystko pójdzie ok i mała szybko trafi do mnie :D
[SIZE=1]Inka się już ucieszyła z nowej kompanki zabaw :evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...