Jump to content
Dogomania

Odżywka dla shih tzu


evi1987

Recommended Posts

Witam,

jestem posiadaczka 5 miesiecznej panienki shi tzu:) O imieniu Dafne:)
I chciałabym sie zapytac co sadzicie o odzywce do włosów Pabemia. Kupiłam ją i podobno jest bardzo dobra. Ale jednak sie zastanawiam czy Dafcia nie jest za młoda? mógłby mi ktoś poradzić ewentualnie jakich kosmetyków uzywać dla młodych shih tzu? No i kupiłam tez firmy Khara odzywke do rozczesywania włosa i czy ona sie tez nadaje? raz jej juz uzyłam i jest naprawde swietna od razu włos inaczej wyglada:) tylko czy nie podrazni tak mlodej skorki?


pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam dwa pieski rasy shih-tzu, rocznego Maksymiliana i 8 miesięczną Rebekę. Chyba w grudniowym numerze czasopisma "Twój pies" było o pieskach tej rasy i pani,która je hoduje ,polecała środki do pielęgnacji, marki Hery. Pewno znajdą się tam też środki dla szczeniaczków.
Pielęgnacja ich sierści to nielada wyzwanie. Moja Rebunia jest znacznie mniejsza od Maksia i jej czesanie,pielęgnacja nie jest tak trudna. Natomiast piesek, mimo że bardzo grzeczny podczas czesania, ma tak dużo sierści i mimoże że przykładam się do tego, pojawiają się filce. Mam zamiar obciąć go na sportowo. Czekam tylko na cieplejsza pogodę. Pozdrawiam. Krynia18

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...