Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

[quote name='Moniek193']Jednak schowam ja do szafy:eviltong:
Jak sie pilo?? Mhmmm no wiec szklanka byla brudna z jakims kamieniem i niedomyta kawą, a woda no coz z butelki ( z ktorej pewnie pan fizyk juz nieraz pil:evil_lol:) wiec odpowiedz brzmi cudownie,radosnie i nigdy lepiej mi sie nie spozywalo wody mineralnej:multi:[/QUOTE]

Dla takich chwil chce się żyć :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Izuuus']Dla takich chwil chce się żyć :eviltong:[/quote]
Hehe dokaldnie:multi:Ja mialam dzis zly dzien a teraz jak zwykle odreagowuje i mam glupawke i sie z wszytskiego smieje:oops:A zaczelo sie od pomidorka wiec dzieki za poprawe humorka:multi:( ale mi sie rymnelo:evil_lol:)

A naszemu fizykowi dzis doswiadczenie nie wyszlo i to tyz bylo zabawne:evil_lol::diabloti:Ale nie na skale pomidorka rzecz jasna:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Hehe dokaldnie:multi:Ja mialam dzis zly dzien a teraz jak zwykle odreagowuje i mam glupawke i sie z wszytskiego smieje:oops:A zaczelo sie od pomidorka wiec dzieki za poprawe humorka:multi:( ale mi sie rymnelo:evil_lol:)

A naszemu fizykowi dzis doswiadczenie nie wyszlo i to tyz bylo zabawne:evil_lol::diabloti:Ale nie na skale pomidorka rzecz jasna:diabloti:[/QUOTE]

Do usług. :loveu:
Moja koelażnka ikedyś powiedziała na reli, że jej się srać chce, a kolega na geo. smrodził w kalsie i spytał wkońcy pana czy może iść do kibla o już nie może powstrzymywać tych 'bąków' a pan do niego ' no idź ale następnym razem załatwiaj to w domu' :grin:
A wczoraj czy przed wczora karmiłyśmy z koleżankami zupka klase (gumką do mazania rzucałyśmy) tzn one a ja podgrzewałam im żeby ciepła była i i później takie 2 inne groziły nam 'jeszcze jeden taki wybryk, a wam wpier. ' .. dziś jak się o tym dowiedziałam to myślałam,że umrę ze śmiechu :grin: I zmierzyłam ja na korytarzu gapiąc sięna nią śmiałam się z niej :grin:
czemu ja mam taką głupią klase i tylko kilka jest nas mądrych (łącznie ze mna czyt. plemniczek) :evil_lol:

Zaraz ide spać się wyspać :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Do usług. :loveu:
Moja koelażnka ikedyś powiedziała na reli, że jej się srać chce, a kolega na geo. smrodził w kalsie i spytał wkońcy pana czy może iść do kibla o już nie może powstrzymywać tych 'bąków' a pan do niego ' no idź ale następnym razem załatwiaj to w domu' :grin:
A wczoraj czy przed wczora karmiłyśmy z koleżankami zupka klase (gumką do mazania rzucałyśmy) tzn one a ja podgrzewałam im żeby ciepła była i i później takie 2 inne groziły nam 'jeszcze jeden taki wybryk, a wam wpier. ' .. dziś jak się o tym dowiedziałam to myślałam,że umrę ze śmiechu :grin: I zmierzyłam ja na korytarzu gapiąc sięna nią śmiałam się z niej :grin:
czemu ja mam taką głupią klase i tylko kilka jest nas mądrych (łącznie ze mna czyt. plemniczek) :evil_lol:

Zaraz ide spać się wyspać :multi:[/quote]
No to z bakami bylo mocne:evil_lol: U nas tez jeden podchodzi do babki na odleglosc 1cm i mowi ze go cisnie:evil_lol:No to go juz puszcza biedna wzrokiem zmolestowana chemiczka:evil_lol:
Idz idz sie wyspij ja tez zaraz zmykam:loveu:

PS ja tez jestem normalna jak cos:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']
[B]Izuuus[/B] normalny czlowiek musi od czasu do czasu miec jakies odpaly:evil_lol:[/QUOTE]

Ja normalna jestem :evil_lol:
To,że moja kol z ławki nie wytrzymuje ze mną to się wytnie. Za to brakuje jej mojego poczucia humoru jak sobie wolne robie od sql :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ja normalna jestem :evil_lol:
To,że moja kol z ławki nie wytrzymuje ze mną to się wytnie. Za to brakuje jej mojego poczucia humoru jak sobie wolne robie od sql :evil_lol:[/quote]

Widze, że normalna tak jak my:evil_lol: i z naszm poczuciem humoru:loveu: .... bo my z Moniek sie jakos dobrze dobralysmy i razem w lawce siedzimy:loveu: i ze nieraz glupawki dostaniemy to tez taki szczegolik:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Widze, że normalna tak jak my:evil_lol: i z naszm poczuciem humoru:loveu: .... bo my z Moniek sie jakos dobrze dobralysmy i razem w lawce siedzimy:loveu: i ze nieraz glupawki dostaniemy to tez taki szczegolik:evil_lol:[/QUOTE]

Moja kol z ławki uczy się ode mnie tylko zawsze się śmieje i płacze :cool3:
A fajnie,że sobie razem siedzicie, a psy się znaja? :lol:
Dobra sobota jutro to muszę się wyspać nie :razz:
Do bra noc :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Widze, że normalna tak jak my:evil_lol: i z naszm poczuciem humoru:loveu: .... bo my z Moniek sie jakos dobrze dobralysmy i razem w lawce siedzimy:loveu: i ze nieraz glupawki dostaniemy to tez taki szczegolik:evil_lol:[/quote]
No co Ty opowiadasz...MY oaza spokoju i lagodnosci:roll: Zawsze razem zrownowazone, pomocne:roll: No chyba ze to nie bylo o nas:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Moja kol z ławki uczy się ode mnie tylko zawsze się śmieje i płacze :cool3:
A fajnie,że sobie razem siedzicie, a psy się znaja? :lol:
Dobra sobota jutro to muszę się wyspać nie :razz:
Do bra noc :loveu:[/quote]

Niech sie uczy na dobre jej to wyjdzie:evil_lol: no to branoc branoc:calus:
[quote name='Moniek193']No co Ty opowiadasz...MY oaza spokoju i lagodnosci:roll: Zawsze razem zrownowazone, pomocne:roll: No chyba ze to nie bylo o nas:evil_lol:[/quote]
:evil_lol: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Ale z Was głupki, żeby tyle w jeden dzień postów napisać... :evil_lol: I to jeszcze takie pierdoły w nich wypisywać zamiast zdjęć więcej wstawiać.... :diabloti: :mad:[/quote]

O to kolejny goopek do kolekcji :evil_lol::loveu:
zapraszamy do inteligentnej rozmowy:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiulka']Ale z Was głupki, żeby tyle w jeden dzień postów napisać... :evil_lol: I to jeszcze takie pierdoły w nich wypisywać zamiast zdjęć więcej wstawiać.... :diabloti: :mad:[/quote]
Wybacz ze Cie zacytuje ale kto to mowi:mad:
Pozatym to sa bardzo praktyczne, zyciowe tematy:eviltong:
Dziekuje za uwage:oops:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDskHM5xWI/AAAAAAAAC4U/DkeVAxdKTTg/s640/Obraz%20042.jpg[/URL]
O Majeczka ogląda "Rodzinę zastępczą". :cool3:
:loveu: :loveu: :loveu:

[quote name='Kaya93']Ja ją głodze no więsz :eviltong: 3 posiłki dziennie, a to podobno i tak za duzo bo powinna 2 dotawac, ale chyba przezuce sie na 4 jak mi pies glodny chodzi:evil_lol:[/quote]
A ile Majeczka teraz ma, bo zapomniałam? :oops:
Jeśli jest głodna, to spokojnie możesz ją karmić nawet 4 razy dziennie, ale troszkę mniejsze porcje, w końcu rośnie teraz i potrzebuje dużo energii. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']I na swoim legowisku (które na początku nie zabardzo jej spasowało:evil_lol:)
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SYQTbid7r_I/AAAAAAAAA-U/LWea1bFWm5k/s576/Obraz%20033.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SYQTa8-0DiI/AAAAAAAAA-M/ZSmPDs-4s5I/s576/Obraz%20030.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SYQbF8xTIzI/AAAAAAAAA_4/pciFADwOwe0/s576/Obraz%20019.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SYQbGrLVUoI/AAAAAAAABAA/ZXsXLQ3z0-Y/s576/Obraz%20025.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SYQbH3Qk5LI/AAAAAAAABAI/z2vMXO4J-Xk/s576/Obraz%20026.jpg[/IMG][/quote]
A Maja śpi na swoim legowisku?? Moj Frodzio tez ma ,ale niegdy go nie lubiał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']No i ostatnie
z moim klapciastym uszkiem które cały czas sie jej odwija :evil_lol: (mój papeć sie nawet załapał:diabloti:)
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDshD5GUUI/AAAAAAAAC4E/zF0OTYtxMKA/s640/Obraz%20040.jpg[/IMG][/quote]
Frodziowi też się tak uszko wygina często:) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Asia&Ginger [/B]- teraz ma ok 7,5 mies:loveu:
Właśnie z tym jedzieniem już tak różnie słyszałam, że zgupiałam :roll:, Wet mi powiedział, że 3 wystarczą, bo Spaniele mają tendencje do tycia i one praktycznie zawsze są głodne :roll:, albo słyszałam, że po 6 mies powinno sie 2 posiłki dawać i nie wiem, ale stwierdziłam, że 2 to za mało i daje jej 3, 2 razy karme i raz jakiś ryzyk z warzywkami i witaminkami :lol:
[B]sandrulka [/B]- Maja śpi wszędzie tylko nie pozwalam jej w łózku:roll: chociaż nieraz mam taką ochote wziąść i ją w nocy przytulić:loveu::roll:
Jej legowisko nie spasowało na początku, ale jak wstawilam je do mojego pokoju to teraz lubi sobie drzemnąć na nim, i wyjełam te poduchy z pod koca bo stwierdziłam, że jej nie wygodnie bo za twardo, wiec owinęłam w taki różowy kocyk taka poduche z pierzu i teraz jej o wiele wygodniej:loveu:. Ale najczęściej śpi na fotelu w salonie jak tata nie widzi:diabloti: i jak jej sie nie wygodnie zrobi to zchodzi i rozciąga sie na dywanie i w takiej pozycji zasypia :evil_lol:
[B]Moniek[/B] - Witam :buzi: no plany nie wypaliły:placz:
Ha no ja plan zawsze mam:diabloti: wirtualna dżampreza :cool3: co Ty na to :eviltong:
Jakiś poczęstunek skombinuje muzyczke zaprosimy pare dogomaniaków i bedzie gites :evil_lol:.
O której Ci pasuje:evil_lol::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sweetaśna']hej:loveu:
ale wy tu nagadałyście:evil_lol:
takie głupoty że aż nie mogłam ze śmiechu:eviltong::evil_lol:
co u was dzisiaj słychać??[/quote]

Hejo:loveu: właśnie impreze organizujemy :evil_lol: taka wirtualną :diabloti: to może wpadniesz? Sie pośmiejemy razem:evil_lol:
Izuuuś Ciebie i Fiodorka też zabraknąć nie może:loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Hejo:loveu: właśnie impreze organizujemy :evil_lol: taka wirtualną :diabloti: to może wpadniesz? Sie pośmiejemy razem:evil_lol:
Izuuuś Ciebie i Fiodorka też zabraknąć nie może:loveu::diabloti:[/quote]

chętnie:razz: a o której??:cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...