Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

[quote name='Izuuus']Ja też mam zamiar w sobote wykąpać Fiodora bo od tego śniegu teraz śmierdzi :evil_lol:
yle godzin się uczysz? Od 15 do 19 ? :crazyeye:
Ja bym tak nie mogła :cool3:[/quote]

No to razem będziemy mieć od soboty pachnące pluszaki :evil_lol: :loveu:
No chyba żarujesz od ferii nic sie nie ucze nawet do książek nie zaglądam normalnie aż wstyd, tylko ''np'' biore :diabloti:
ale na pare godzin pasowaloby odlaczyc internet bo to uzaleznienie jak nic:evil_lol: a teraz do testów pasowałoby sie coś poduczyć :roll:
a na dodatek są nowe odcinki ''39 i pół'' kolejna edycja ''you can dance'' ''brzydula'' i kolejne marnowanie czasu......... ale ja to kocham :oops: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']No to razem będziemy mieć od soboty pachnące pluszaki :evil_lol: :loveu:
No chyba żarujesz od ferii nic sie nie ucze nawet do książek nie zaglądam normalnie aż wstyd, tylko ''np'' biore :diabloti:
ale na pare godzin pasowaloby odlaczyc internet bo to uzaleznienie jak nic:evil_lol: a teraz do testów pasowałoby sie coś poduczyć :roll:
a na dodatek są nowe odcinki ''39 i pół'' kolejna edycja ''you can dance'' ''brzydula'' i kolejne marnowanie czasu......... ale ja to kocham :oops: :evil_lol:[/QUOTE]

Ja też się nie uczę.. a miałam zamiar się w tym półroczu poprawić :roll:
Nie oglądam niz w powyżej wymienionych nazw seriali. ALe słyszłam,że 39 i pół to fajny tasiemiec :evil_lol:
I tak zaraz musze na biole sie uczyć bo mnie jutro zapyta znjąc życie i moje szczęście. Uczysz się przed testami..? Bo ja nie..nawet nie wiem czego sie uczyć i co powtarzać :cool3:
Wyczochraj Majeczke :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ja też się nie uczę.. a miałam zamiar się w tym półroczu poprawić :roll:[/quote]
No to tak samo jak ja ale ja już sobie tak mówie od 1 kl gim:evil_lol: i jaooś rezultatów nie widać:evil_lol:

[quote name='Izuuus']Nie oglądam niz w powyżej wymienionych nazw seriali. ALe słyszłam,że 39 i pół to fajny tasiemiec :evil_lol:[/quote]
Fajny fajny ale wiesz ja to ogólnie dziwna jestem ja to chyba wszystko oglądam: '' Na Wspólnej'', ''W-11'' pewnie nie oprę sie której to już hmmm z 9 czy 10 edycji ''Tańca z gwiazdami''- to dopiero tasiemiec:evil_lol:
aaa i jeszcze jest ''Teraz albo Nigdy'' :evil_lol: .... bo przecież dla mnie na nauke czas zawsze sie znajdzie:evil_lol:
[quote name='Izuuus']I tak zaraz musze na biole sie uczyć bo mnie jutro zapyta znjąc życie i moje szczęście. Uczysz się przed testami..? Bo ja nie..nawet nie wiem czego sie uczyć i co powtarzać :cool3:
Wyczochraj Majeczke :loveu:[/quote]

Przed testami mam zamar sie wziąść za siebie, ja pewnie jakieś testy z poprzednich lat porobie ... bo co innego...:cool3:
Majeczka wyczochrana:loveu: i miłej nauki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Wy mi nic nie mówcie o szkole :cool1: Też sobie powtarzam, że muszę się wziąć za naukę, ale jakoś nie bardzo mi to wychodzi :evil_lol: [/COLOR][/FONT]

[quote name='Kaya93']
Fajny fajny ale wiesz ja to ogólnie dziwna jestem ja to chyba wszystko oglądam: '' Na Wspólnej'', ''W-11'' pewnie nie oprę sie której to już hmmm z 9 czy 10 edycji ''Tańca z gwiazdami''- to dopiero tasiemiec:evil_lol:
aaa i jeszcze jest ''Teraz albo Nigdy'' :evil_lol: .... [B]bo przecież dla mnie na nauke czas zawsze sie znajdzie[/B]:evil_lol:[/QUOTE]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Też tak mam :lol:
Mogę obejrzeć wszystko co leci w tv, aby odciągnąć uczenie się na później :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

My klasowo kupiliśmy sobie takie kiążki z testami z poprzednich lat :evil_lol:
A rozprawki mają takie głupie tematy, że eh :lol:
Ale może dość o testach bo mnie skręca.. :roll:
Ja nie oglądam nic co ty oglądasz.. tego tania z gwiazdami nawet edno, a nawet ani pół odcinka nie widziałam :cool3:
Za to czasami oglądam pierwszą miłość, ostry dyżur i m jak miłość :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Karolina&Lucky - [/B]Hejka:loveu:
heh chyba wszyscy tak mają :evil_lol:
Ja to oglądam wszystko po koleji ale nie tylko, wtedy to jestem taka pomocna w domu:diabloti:, pytam sie mamy czy czasami jej w czyms nie pomóc ale gdzieżby wtedy to nigdy na nic sie nie przydaje:roll: albo jak chce z Majką wyjśc to nie bo siostra mnie wyręczy:roll:

[B]Izuuus - [/B]Ha to ''Pierwszą Miłość'' też oglądam :diabloti: tylko ona leci wtedy jak ''Brzydula'' i mam straszny dylemat co wybrac, wiec jak wyczuwam nudny moment to wtedy przełanczam z ''Brzyduli'' na ''Pierwsza...'' albo na odwrót:evil_lol:
I ''M jak miłość'' też jest fajne:evil_lol: tylko ''Ostrego dyżuru'' nie oglądam:oops:

[B]Cockermaister[/B] - zdjęć nawet nie mam jeszcze zrobionych:roll: ale mam 2 filmiki które potem wstawie:lol:

[B]anitaaa i bartis[/B] - Witanko:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Uwielbiam ten filmik z pileczkami -zawsze sie przy nim usmieje:evil_lol::evil_lol:
Maja = wulkan energii:diabloti:[/quote]
Już w sobote sama bedziesz sie mogla z nia pobawić i nie tylko z nią ...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Hejka:loveu:
Paulna_mickey - dumna dumna :loveu: wkońcu musiała coś po pańci odziedziczyć :evil_lol:

Izuuus- dziękujemy:loveu:
Wytargała ulubioną poduszke do której ma zakaz, bo to jest taka poduszka na sofe taka ''ozdobna'' a ona by to w strzępy rozwaliła:eviltong: dlatego też musiałam zakończyć filmik i jej to szybko zabrać :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam jakieś fotki i pomyślałam, że wstawie a co mi tam:evil_lol::oops:
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDskHM5xWI/AAAAAAAAC4U/DkeVAxdKTTg/s640/Obraz%20042.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDsd8kkSLI/AAAAAAAAC30/yNb1myfDa-E/s640/Obraz%20038.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDscLX3eyI/AAAAAAAAC3s/qrXWI62p3dI/s640/Obraz%20037.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDsZjPOVhI/AAAAAAAAC3k/ruFk0-x3IYo/s640/Obraz%20036.jpg[/IMG]

[IMG]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDsXYJrKiI/AAAAAAAAC3c/l-_kqbwVWfM/s640/Obraz%20044.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No i ostatnie
z moim klapciastym uszkiem które cały czas sie jej odwija :evil_lol: (mój papeć sie nawet załapał:diabloti:)
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDshD5GUUI/AAAAAAAAC4E/zF0OTYtxMKA/s640/Obraz%20040.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anitaaa i bartis'][CENTER][U][URL]http://lh5.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SbDsXYJrKiI/AAAAAAAAC3c/l-_kqbwVWfM/s640/Obraz%20044.jpg[/URL][/U] [SIZE=3]Śliczna[B] Śliczna Ś[FONT=Arial Black]liczna[/FONT][/B] :multi::loveu:[/SIZE][/CENTER]
[/quote]

Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B]Magda&Bloom [/B]- hejka:loveu:
a jest taki konkurs na dogo:cool3:? chętnie byśmy wezieły w nim udział :evil_lol: :diabloti:
Dziękujemy:loveu:

[B]Izuuus[/B] - :diabloti: taaak najuczciwszy i najukochańszy kradziej na świecie :loveu:

[B]Moniek - [/B]mam złą wiadomość, nici z sobotnich planów tzn kino aktualne ale Aneta nie przyjedzie bo jakieś badania jej wypadły :roll: a miało być tak pięknie :diabloti::evil_lol:

[B]sandrulka - [/B]Witam:multi: w naszych skromnych progach :calus:
Dziękujemy:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...