Jump to content
Dogomania

Galeria Mai - złoty potwór zaprasza :)


Kaya93

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kaya93']

[B]Moniek - [/B]mam złą wiadomość, nici z sobotnich planów tzn kino aktualne ale Aneta nie przyjedzie bo jakieś badania jej wypadły :roll: a miało być tak pięknie:diabloti::evil_lol:[/quote]
No nie zartuj:placz: (hehe:diabloti:)

Link to comment
Share on other sites

[B]cockermaister[/B] - dziękujemy:loveu: niuśka wzmiziana:eviltong:
[B]Moniek[/B] - :diabloti: :evil_lol:

No a Maja przed chwilą zjadla
pol rolki papieru toaletowego :shake:
matko teraz sie boje zeby jej cos nie bylo :placz:
tak to jest jak sie ją zostawi chociażby na 10 min :roll:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Magda&Bloom [/B]- hejka:loveu:
a jest taki konkurs na dogo:cool3:? chętnie byśmy wezieły w nim udział :evil_lol: :diabloti:
Dziękujemy:loveu:[/QUOTE]

:) no właśnie chyba nie ma, a moje spaniele czasami robią tak głupie miny że miałyby szansę na wygraną haha

Twoja też niczego sobie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

O hejka [B]Izuuus :loveu:[/B]
ale ja pamiętam :eviltong: i dzis o 15.27 nas odwiedziłaś :evil_lol: :loveu:
napewno sie nie gniewamy ze wpadłaś drugi raz :diabloti:

No a u nas dobrze:cool3:
oprocz tego ze Maja papier zjadla to bylam dziś 2 godz w kościele i bylo rozdanie krzyzy i musielismz rodzicow w rece calowac :evil_lol:

[B]Magda&Bloom - [/B]bo Spanielki są wyjątkowe i niepowtarzalne :loveu::loveu::loveu:
to moze zorganizujemy taki konkurs :evil_lol: taki bez nagrod :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Wpadnę i trzeci raz. ;)
Bo ty ją głodzisz :mad:
Ej, a jak masz na imię ? :oops::oops:

Całować po rękach? Hahaha. :lol:
Ja już nie muszę chodzić do kościoła :multi:Tzn w niedziele musze ale poza tym nie :razz:[/quote]

Ja ją głodze no więsz :eviltong: 3 posiłki dziennie, a to podobno i tak za duzo bo powinna 2 dotawac, ale chyba przezuce sie na 4 jak mi pies glodny chodzi:evil_lol:
Na imię miii .... nie wiem czy zdradzac tą tajemnice:evil_lol: no dobra powiem Ci w tajemnicy :diabloti: TAK, ZEBY NIKT INNY SIE NIE DOWIEDZIAL :evil_lol:
Paulina ... ale Ciiii :evil_lol: a Kaya jest dlatego bo tak mial moj pies na imie ktory byl u mnie 3 dni :-( ale to inna historia
A coo calowanie rodzicow jest fajne (po ręcech):evil_lol: sprobuj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Paulino :diabloti::evil_lol:Twoja wypowiedz o calowaniu mnie wzruszyla do głębi i biegnĘ mamĘ i tatĘ w rękĘ pocalowac teraz:evil_lol:

:diabloti::diabloti::diabloti:[/quote]

Haha :evil_lol: no widzisz wkoncu raz wezmiesz ze mnie przyklad :evil_lol: a ja sie tak rozcalowalam ze wycaluj swoich rodzicow i ode mnie :evil_lol:
O nie jak mogłaś, skad znasz moje imie ja je powiedzaialm w tajemnicy:mad: oj nie ładnie tak podcztywac :evil_lol: No dobra jak juz sie dowiedzialas to trudno ale nikomu ani mru mru :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Ja ją głodze no więsz :eviltong: 3 posiłki dziennie, a to podobno i tak za duzo bo powinna 2 dotawac, ale chyba przezuce sie na 4 jak mi pies glodny chodzi:evil_lol:
Na imię miii .... nie wiem czy zdradzac tą tajemnice:evil_lol: no dobra powiem Ci w tajemnicy :diabloti: TAK, ZEBY NIKT INNY SIE NIE DOWIEDZIAL :evil_lol:
Paulina ... ale Ciiii :evil_lol: a Kaya jest dlatego bo tak mial moj pies na imie ktory byl u mnie 3 dni :-( ale to inna historia
A coo calowanie rodzicow jest fajne (po ręcech):evil_lol: sprobuj[/quote]
Paulino :diabloti::evil_lol:Twoja wypowiedz o calowaniu mnie wzruszyla do głębi i biegnĘ mamĘ i tatĘ w rękĘ pocalowac teraz:evil_lol:

:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Ja ją głodze no więsz :eviltong: 3 posiłki dziennie, a to podobno i tak za duzo bo powinna 2 dotawac, ale chyba przezuce sie na 4 jak mi pies glodny chodzi:evil_lol:
Na imię miii .... nie wiem czy zdradzac tą tajemnice:evil_lol: no dobra powiem Ci w tajemnicy :diabloti: TAK, ZEBY NIKT INNY SIE NIE DOWIEDZIAL :evil_lol:
Paulina ... ale Ciiii :evil_lol: a Kaya jest dlatego bo tak mial moj pies na imie ktory byl u mnie 3 dni :-( ale to inna historia
A coo calowanie rodzicow jest fajne (po ręcech):evil_lol: sprobuj[/QUOTE]

Ah pięknie tak.. seksi :evil_lol:
No ba bo ja nie mam co robić tylko ich całować a w życiu :evil_lol::cool3:
Dziś zgubiłam pomidora z kanapki i znalazłam go u rodziców w łożu bo tam jadłam :grin::grin: Czemu ja to napisałąm ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Po to zebym sie posmiala:evil_lol: Fajnie to zabrzmialo- zgubilam pomidora:evil_lol::loveu:[/QUOTE]

No ale najgorsze jest to, że ja go szukałam na podłodze droga kuchnia sypialnia i dwa razy przeszłam, aż zaczęłam się martwić czy Fiodor go nie zjadł dopóki po pół godzinie nie wsadziłam ręki w tego pomidorka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ah pięknie tak.. seksi :evil_lol:
No ba bo ja nie mam co robić tylko ich całować a w życiu :evil_lol::cool3:
Dziś zgubiłam pomidora z kanapki i znalazłam go u rodziców w łożu bo tam jadłam :grin::grin: Czemu ja to napisałąm ? :roll:[/quote]

Haha bardzo seksi :evil_lol: Jak to w zyciu:mad: juz mi rodzicow calowac! :evil_lol:
pomidor w lozku rodzicow haha jesze nigdy mi sie nie zadazlo zgubic pomidora:evil_lol: dobre :evil_lol: nie no raz mi sledz wyslizgna z reki i nie moglam go zlapac bo Majka uciakala z nim :evil_lol:, ale jak juz tak otwarcie rozmawiamy to ja tez cos powiem
dzis w kosciele na drodze krzyzowej czkawka mnie zlapala i ksiadz se tam cos gada a ja tak na caly kosciol zaczkalam Bosh jaki wstyd :oops: a potem probowalam sie powstrzymywac i tylko podskakiwalam a najlepsze bylo jak klekalam przed rodzicami tata mi krzyz zakaldal na szje a ja akurat w tym momencie poskoczlam:evil_lol:
PS a tak Ci napisze, ze moja siostra ma na imie Iza :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Ah pięknie tak.. seksi :evil_lol:
No ba bo ja nie mam co robić tylko ich całować a w życiu :evil_lol::cool3:
Dziś zgubiłam pomidora z kanapki i znalazłam go u rodziców w łożu bo tam jadłam :grin::grin: Czemu ja to napisałąm ? :roll:[/quote]
Po to zebym sie posmiala:evil_lol: Fajnie to zabrzmialo- zgubilam pomidora:evil_lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Hej wam :p[/COLOR][/FONT]
[quote name='Moniek193']ALe ja ja przepraszalam, naprawde:roll:Ale plama nie zeszla:shake:NIE ZESZLA:shake:
To piętno na cale życie:-(O matko, teraz sobie uswiadomilam co ja zrobilam tej pizamce:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]

[FONT="Century Gothic"][COLOR="Indigo"]Biedna piżamka :shake: Jak mogłaś?! :cool1:[/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']No ale najgorsze jest to, że ja go szukałam na podłodze droga kuchnia sypialnia i dwa razy przeszłam, aż zaczęłam się martwić czy Fiodor go nie zjadł dopóki po pół godzinie nie wsadziłam ręki w tego pomidorka :evil_lol:[/quote]
Dobrze ze Ty te reke wlozylas a nie rodzice jak sie kladli spac:evil_lol: Mi raz pomidorek spadl na pizamke i mam plame:placz:Wstrzasajace prawda:oops:

Ale posty szaleja:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Dobrze ze Ty te reke wlozylas a nie rodzice jak sie kladli spac:evil_lol: Mi raz pomidorek spadl na pizamke i mam plame:placz:Wstrzasajace prawda:oops:

Ale posty szaleja:mad:[/QUOTE]

Jak ta piżamka musi się z tym czuć :-(
To jest naprawde przykre, że ludzie nie sznaują piżamek :-( Ty swojej nie szanujesz! Jak ona się teraz czuje z tą plamą ? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Jak ta piżamka musi się z tym czuć :-(
To jest naprawde przykre, że ludzie nie sznaują piżamek :-( Ty swojej nie szanujesz! Jak ona się teraz czuje z tą plamą ? :mad:[/quote]
ALe ja ja przepraszalam, naprawde:roll:Ale plama nie zeszla:shake:NIE ZESZLA:shake:
To piętno na cale życie:-(O matko, teraz sobie uswiadomilam co ja zrobilam tej pizamce:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaya93']Haha bardzo seksi :evil_lol: Jak to w zyciu:mad: juz mi rodzicow calowac! :evil_lol:
pomidor w lozku rodzicow haha jesze nigdy mi sie nie zadazlo zgubic pomidora:evil_lol: dobre :evil_lol: nie no raz mi sledz wyslizgna z reki i nie moglam go zlapac bo Majka uciakala z nim :evil_lol:, ale jak juz tak otwarcie rozmawiamy to ja tez cos powiem
dzis w kosciele na drodze krzyzowej czkawka mnie zlapala i ksiadz se tam cos gada a ja tak na caly kosciol zaczkalam Bosh jaki wstyd :oops: a potem probowalam sie powstrzymywac i tylko podskakiwalam a najlepsze bylo jak klekalam przed rodzicami tata mi krzyz zakaldal na szje a ja akurat w tym momencie poskoczlam:evil_lol:
PS a tak Ci napisze, ze moja siostra ma na imie Iza :eviltong:[/QUOTE]

Hahaha :evil_lol: Ja kiedyś tak na sprawdzianie, a ogólnie to wybucham śmiechem. Dziś wracałam z kolegą i się pytał czemu mi tak bije bo ja się śmiałam i jak ludzie wysiadali z autobusu to im śpiewałam, a później rozmiawiałam z nim na temat pierogów i uszek ruskich :grin:
I ty nie wiesz jaka toprzyjemność jak się gubi pomidorki :evil_lol:

Ja swojego imienia nie lubie więc powiem ci, iż twoja siostra bardzo ładnie ma na imie :cool3:

[quote name='Moniek193']ALe ja ja przepraszalam, naprawde:roll:Ale plama nie zeszla:shake:NIE ZESZLA:shake:
To piętno na cale życie:-(O matko, teraz sobie uswiadomilam co ja zrobilam tej pizamce:placz::placz::placz::placz:[/QUOTE]

Lepiej ją wyrzuć zaoszczędzicie sobie obie bólu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']Hahaha :evil_lol: Ja kiedyś tak na sprawdzianie, a ogólnie to wybucham śmiechem. Dziś wracałam z kolegą i się pytał czemu mi tak bije bo ja się śmiałam i jak ludzie wysiadali z autobusu to im śpiewałam, a później rozmiawiałam z nim na temat pierogów i uszek ruskich :grin:
I ty nie wiesz jaka toprzyjemność jak się gubi pomidorki :evil_lol:

Ja swojego imienia nie lubie więc powiem ci, iż twoja siostra bardzo ładnie ma na imie :cool3:



Lepiej ją wyrzuć zaoszczędzicie sobie obie bólu ;)[/quote]
Nie zrobie tego:shake:Nie moge:shake:Ale wloze do szafy:evil_lol:
Ja raz mialam taka czkawke na fizyce ze pan mi kazal isc do kantorka napic sie wody(z jakiejs niby umytej szklanki):roll:Nie zebym sie zaburaczyla wtedy:oops:No co Wy:roll:

Posty skacza jak szalone:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniek193']Nie zrobie tego:shake:Nie moge:shake:Ale wloze do szafy:evil_lol:
Ja raz mialam taka czkawke na fizyce ze pan mi kazal isc do kantorka napic sie wody(z jakiejs niby umytej szklanki):roll:Nie zebym sie zaburaczyla wtedy:oops:No co Wy:roll:

Posty skacza jak szalone:angryy:[/QUOTE]

W takim razie ona ci nie wybaczy i będzie sprawiała,że przyśnia i sie koszmary! :evil_lol:
Haha i jak się piło? Ja się kiedyś wyj.. na schodach w szkole i nie mogłam wstać bo się tak z tego śmiałam :lol: o było takie słodkiee:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izuuus']W takim razie ona ci nie wybaczy i będzie sprawiała,że przyśnia i sie koszmary! :evil_lol:
Haha i jak się piło? Ja się kiedyś wyj.. na schodach w szkole i nie mogłam wstać bo się tak z tego śmiałam :lol: o było takie słodkiee:loveu:[/quote]
Jednak schowam ja do szafy:eviltong:
Jak sie pilo?? Mhmmm no wiec szklanka byla brudna z jakims kamieniem i niedomyta kawą, a woda no coz z butelki ( z ktorej pewnie pan fizyk juz nieraz pil:evil_lol:) wiec odpowiedz brzmi cudownie,radosnie i nigdy lepiej mi sie nie spozywalo wody mineralnej:multi:

Link to comment
Share on other sites

Hejo [B]Karolino:loveu:[/B]
zaparszamy do fascynującej rozmowy:evil_lol: moze coś dorzucisz ciekawego:eviltong::evil_lol:

[B]Moniek [/B]biedna pidżamka:-( wiesz ze zly dotyk boli przez cale zycie :evil_lol: teraz bidula ma uraz :-(

[B]Izuuus[/B] normalny czlowiek musi od czasu do czasu miec jakies odpaly:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...