Jump to content
Dogomania

Sopel


wertypolo

Recommended Posts

Około marca nasza rodzinka powiększy się o tą słodzinkę:). Teraz jest jeszcze z mamą. Nie możemy się już jego doczekać. Imię już mamy - Sopel! Tak wyglądał jak miał 2 tygodnie.

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/56/25d975314bd8d76c.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wertypolo'] rasowy :)[/QUOTE]

jesli nie jest z hodowli zarejestrowanej niestey nie jest rasowy. Rasowy=rodowodowy
To kundelek , ktory przypomina pudla. A czy wyrosnie z niego pudelek to sie okaże w przyszłości.

Maluch słodki ale poczytaj prosze troche o takich ludziach od ktorych kupujesz malca. Pseudohodowców powinniśmy TĘPIĆ a nie przyzwalać na ich proceder.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']jesli nie jest z hodowli zarejestrowanej niestey nie jest rasowy. Rasowy=rodowodowy
To kundelek , ktory przypomina pudla. A czy wyrosnie z niego pudelek to sie okaże w przyszłości.

Maluch słodki ale poczytaj prosze troche o takich ludziach od ktorych kupujesz malca. Pseudohodowców powinniśmy TĘPIĆ a nie przyzwalać na ich proceder.[/quote]


Nie wiem jak to jest w Polsce! :)

Tu gdzie mieszkam (Islandia), nie ma hodowli może dlatego, że mały kraj? A może to jest hodowla? Nie wiem nie znam się!I szczerze mnie to nie interere. Psy jeżdżą na wystawy ale chyba tylko krajowe. Wyjazd po za granice jest możliwy ale powrót prawie nie. Obowiązuje tu baaardzo długa kwarantanna i mnóstwo papierków. To nie jest pseudohodowla, tu inaczej się psy traktuj. To raczej my byliśmy przesłuchiwani czy nadajemy się na właścicieli.
Pies na pewno jest pudlem, znam ojca i matkę jego.

Link to comment
Share on other sites

W pięknym kraju żyjesz ! :)

Czekam na zdjęcia malucha, szczególnie te na tle islandzkiej przyrody:lol: i z przyjemnością będę patrzeć jak rośnie.


P.S. Może zapytaj się hodowczyni do jakiej organizacji kynologicznej jest zapisana i czy ta organizacja należy do FCI ???

(może Islandia w ogóle jest nie zrzeszona :hmmmm:??? ktoś coś wie na ten temat)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']U Was chyba kazdy pies z rodowodem automatycznie daje psy z rodowodami. Nie ma czegos takiego jak w PL, ze musi miec uprawnienia.[/quote]

A coś tam świta, że obiło mi sie o oczy w necie taka informacja że Islandia w ogóle nie jest zrzeszona w międzynarodowych organizacjach kynologicznych.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...