Jump to content
Dogomania

ANDY Black Fire ! - galeria ;)


Ania :)

Recommended Posts

[quote name='bianka19']Mały prezencik na dzień dobry :Rose:
[url]http://www.otofotki.pl/img9/obrazki/is5398_bukiet_dla_zakochanych.jpg[/url]
[/quote]
Dziękuje slońce :loveu:
Udam, że wiedziałaś, że mam [U]jutro[/U] imieniny i to z tej okazji te kwiatki :evil_lol::evil_lol:
[quote name='karolina1']Witamy się! :loveu:[/quote]
Heej ciotka :multi: :loveu:
[quote name='Mqrtynq']Heej :hand:[/quote]
Czeeść ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mqrtynq']To wszystkiego najlepszego :) :multi::multi:[/quote]
Dzięki ;)
[quote name='bianka19']Bo wiedziałam tylko nie chciałam czekać do jutra :evil_lol:[/quote]
No tak tak, przecież ja wiedziałam, że Ty wiedziałaś :evil_lol::evil_lol:
[quote name='Kincia'][URL]http://i30.tinypic.com/23vnepg.jpg[/URL]
:loveu::loveu::loveu:[/quote]
:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przyszliśmy się przywitać :hand:

[url]http://i30.tinypic.com/2vtqu77.jpg[/url]
Chorowałam strasznie na takie czarne,śliczne labki jak Andy :loveu::loveu:

I również życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin :drinking:też mam w domu jedną Anię żeby nie było - pamiętałabym i tak :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stratoos']Hej :) Wpadamy z rewizytą. Cudny czarnuch z Andusia :loveu: Labradory są świetne :cool3:[/quote]
Heej :hand:
Dziękujemy :loveu:
[quote name='Agata_Roki']Przyszliśmy się przywitać :hand:

[URL]http://i30.tinypic.com/2vtqu77.jpg[/URL]
Chorowałam strasznie na takie czarne,śliczne labki jak Andy :loveu::loveu:

I również życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin :drinking:też mam w domu jedną Anię żeby nie było - pamiętałabym i tak :evil_lol:[/quote]
Mi nigdy tak strasznie bardzo labki się nie podobały :eviltong: Owszem ładne są, ale wole inne rasy :evil_lol: Nie to, że nie chce Andego, bo nie oddałabym go za żadne skarby :loveu:

Dziękuję :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']No tak tak, przecież ja wiedziałam, że Ty wiedziałaś :evil_lol::evil_lol:
[/quote]
No, a jak mogłabym zapomnieć o twoich imieninach? :evil_lol::evil_lol:

[quote name='Ania :)']Mi nigdy tak strasznie bardzo labki się nie podobały :eviltong: Owszem ładne są, ale wole inne rasy :evil_lol: Nie to, że nie chce Andego, bo nie oddałabym go za żadne skarby :loveu:[/quote]

uuu.. jakie rasy Ci się bardziej podobają ? :razz:
ja jestem fanką Labusiów :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina&Lucky']Hej :multi:
Od razu [COLOR=Green][B]wszystkiego najlepszego z okazji imienin[/B][/COLOR], bo pewnie do jutra zapomnę :evil_lol: :loveu::loveu::loveu:[/quote]
Dziękuję kochana :loveu::loveu:
[quote name='bianka19']No, a jak mogłabym zapomnieć o twoich imieninach? :evil_lol::evil_lol:



uuu.. jakie rasy Ci się bardziej podobają ? :razz:
ja jestem fanką Labusiów :loveu:[/quote]

Zdarza się najlepszym :evil_lol:

Zawsze podobaly mi się westy :loveu: Ja chciałam westa, ale mama nie lubi małych psów :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania :)']Zdarza się najlepszym :evil_lol:

Zawsze podobaly mi się westy :loveu: Ja chciałam westa, ale mama nie lubi małych psów :roll:[/quote]

Westiki są bardzo ładnie , alee.. Labusie ładniejsze i takiemu leniowi , jak Cezar się nic nie chce :shake: A ja zawsze chciałam mieć Labradora , ale mama powiedziała , ze nie lubi [B]DUŻYCH[/B] psów.. :placz::placz::placz: I mam odwrotnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka19']Westiki są bardzo ładnie , alee.. Labusie ładniejsze i takiemu leniowi , jak Cezar się nic nie chce :shake: A ja zawsze chciałam mieć Labradora , ale mama powiedziała , ze nie lubi [B]DUŻYCH[/B] psów.. :placz::placz::placz: I mam odwrotnie :evil_lol:[/quote]
Zamieńmy się mamami :diabloti:
Andy też jest leń jak na labradora :lol: Od szczeniaka taki był :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Wszystkiego najlepszego z okazji imienin! :loveu:
Tak się składa, że ja też mam dzisiaj imieninki :diabloti: Wprawdzie nie pisze w kalendarzu, ale Hanny podobno dziś jest i zawsze dziś obchodzę ;)
PS: Fotki, fotki! :mad:[/quote]
Dzięki :loveu:
Moja ciocia też Hania obchodzi dzisiaj :evil_lol:
Fotki dam popołudniu ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...