Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='daga10011']niosio slodziutki :lilangel: ..masz aparat??????????? :D[/quote]

no wlasnie lezy kolomnie

kolega gra w gry a ja wykorzystuje chwile ;)


hm hmmmmmmm Szpila spadla z poslania wlasnie a raczej jej glowa

Link to comment
Share on other sites

masz aparat i tak malo fot??????? :evil: :evil: :evil: dawaj foty calej szpili,jej klateczke cudniasta i mineczki :D :P ..z lozka spadla powiadasz?????cos jej sie musialo przysnic :lol: ..a ja wlasnie jakies strzaly slysze na zewnatrz i zastanawiam sie czy to napewno bezpieczna okolica :o :o :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila ma pychol owłosiony jak moich szczurów ogonów, ale to właśnie jest dbsst! :lol:[/quote]

hehehehe no ostatnio dziewczyna sie nie golila ;)[/quote]

Bo zła pani jej pianki pewnie do golenia nie kupiła :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']masz aparat i tak malo fot??????? :evil: :evil: :evil: dawaj foty calej szpili,jej klateczke cudniasta i mineczki :D :P ..z lozka spadla powiadasz?????cos jej sie musialo przysnic :lol: ..a ja wlasnie jakies strzaly slysze na zewnatrz i zastanawiam sie czy to napewno bezpieczna okolica :o :o :o[/quote]


:o wiesz przypomnialo mi sie ze boje sie duzych psow i nie moge Cie odwiedzic :lol:

strzaly

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC']Szpila ma pychol owłosiony jak moich szczurów ogonów, ale to właśnie jest dbsst! :lol:[/quote]

hehehehe no ostatnio dziewczyna sie nie golila ;)[/quote]

Bo zła pani jej pianki pewnie do golenia nie kupiła :lol:[/quote]

co wiecej nie dosc ze jej nie kupila to jeszcze jej podkradala ;) :D

a to efekt

[img]http://img91.echo.cx/img91/8163/6i7rm.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']robilas ta fote w makro????????????Ja wciaz sie nie moge nauczyc tej funkcji :( :( :( a probowalam na noskach moich kochanych[/quote]

jak przyjade to porobimy ;)

wlasnei aparacik idzi do domu :(

Link to comment
Share on other sites

:( :( :( pozycze Ci mojego nikona :wink: ..tez robi makro-i nim umiem robic-bo mam instrukcje po polsku :lol: ..a do swojej machiny po niemiecku-a nie pamietam nic z tego jezyka pomimo,ze maturke z niego zdalam :oops: musze na necie poszukac :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']:( :( :( pozycze Ci mojego nikona :wink: ..tez robi makro-i nim umiem robic-bo mam instrukcje po polsku :lol: ..a do swojej machiny po niemiecku-a nie pamietam nic z tego jezyka pomimo,ze maturke z niego zdalam :oops: musze na necie poszukac :roll:[/quote]

hehehehehehe no prosze niemiecki jezyk ja kidys mialam ale nic nie umiem za to moj TZ niemieckim jak polskim wlada wiec looz ;) :D

przetlumaczymy ci 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']Ja to dobrze być wolną :lol: Nie ma problemów z TZ :lol:[/quote]

wierz mi ja wlasnie musze isc spac :evil: 0X :evilbat:


ale spoko jutro TZ do Brukseli wylatuje bede mogla siedziec do rana w niedziele na dgm

tylko czy ktos bedzie ze mna siedzial :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...